Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1344 Perełka 2021-02-26 0

Prognoza weekendowa 27.02 - 28.02.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia bieżącego weekendu będzie wspierać wszystkie decyzje zgodne z Waszą podświadomością i zapewne pomoże w umiejętnym okazywaniu emocji oraz w podjęciu decyzji o zerwaniu z nałogiem.


Patronować będzie kobietom w ciąży tym, które będą rodzić oraz pomoże zajść w ciążę. Pomoże również kobietom odkryć swoją kobiecość - odnaleźć się w roli kobiety. Mężczyznom przyniesie uzdrowienie w zakresie spraw związanych z kobietami, z matką siostrą, partnerką, córką. Ułatwi Wam poznanie samych siebie i swoich programów. Uporządkuje przestrzeń jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. Poprzez zrozumienie przeszłości i teraźniejszości umożliwi Wam wgląd w przyszłość. Będzie wspierać wszystkie decyzje zgodne z Waszą podświadomością.

 

Będzie to czas radości, sprzyjający rozwojowi miłości, odnowieniu przyjaźni i romansom. Zapowiada się również emocjonujący czas dla wszystkich par, czas odnowy związków, snucia planów na przyszłoś. Pojawią się nowe doznania, które pomogą Ci poznać własne „ja” i sprawią, że na nowo odkryjesz to, co sprawia prawdziwą przyjemność. W partnerstwie zagości radość, nie będziecie unikać okazywania uczuć, przeganiając tym samym nudę i stagnację. W relacjach międzyludzkich postawcie na duchowy rozwój, a na pewno odkryjecie ciekawsze zainteresowania i wspólne hobby. Podróże we dwoje będą wesołe i udane. Cierpliwie i mądrze inwestujcie w swój związek. Nie żałujcie pieniędzy na swoją osobę. Potraktujcie to jako  wzmocnienie komfortu i samopoczucia Możecie być pewni, że ze wszystkim dacie sobie radę. Pozbędziecie się złych wspomnień i ludzi, którzy szkodzą. Znajdziecie odpowiedzi na dręczące Was pytania, odkryjecie tajemnicę lub wyjaśnicie pewne sytuacje. Pamiętajcie tylko, aby stać wtedy w prawdzie przed samym sobą. Wszyscy, którzy w tym czasie staną na Waszej drodze, mają na niej staną, a Wy  dostrzeżecie jak ważni są to ludzie i jak bez pewnych akcentów dzięki nim w Waszym życiu nie zadziałoby się wiele rzeczy. W przypadku wystąpienia problemów zdrowotnych współpracujcie ze specjalistami i starajcie się uzyskać rzetelną diagnozę.

 

Życzę Wam pięknego weekendu i wielu powodów do radości.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1344
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.