Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-10-22
na żywo godz. 21:00

1236 Perełka 2021-02-19 0

Prognoza weekendowa 20.02 - 21.02.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny

Energia bieżącego weekendu będzie wyjątkowo przychylna i wyzwalająca. Obudzi w Was marzenia i doda sił do ich spełniania. Będzie ona nie tylko ochraniać Wasze wnętrze, zadba również o dom i rodzinę. Nakłoni Was do pracy nie tylko nad sobą ale również nad relacjami międzyludzkimi. Chronić Was będzie przed zdradą i samotnością. Pomoże Wam wyjść z kryzysu.


Zapowiada się czas relaksu i błogiego lenistwa. Towarzyszyć Wam będzie dobre samopoczucie, które popychać Was będzie do większej aktywności, zawierania nowych znajomości i poznawania nowych miejsc. Niektórzy z Was przyciągną do siebie osoby, które zupełnie niespodziewanie pomogą w realizacji marzeń. Z zapałem przystąpicie do realizacji weekendowych planów. Pokonacie pojawiające się trudności i doprowadzicie do wyjaśnienia skomplikowanych sytuacji. Część z Was przejmie odpowiedzialność nie tylko za siebie ale też za drugiego człowieka. Zapowiadają się takie wydarzenia jak oświadczyny, ślub, poczęcie lub pozyskanie informacji o zajściu w ciążę, a także pojawienie się nowego poważnego uczucia. Możecie również w tym czasie podjąć ważne decyzje dotyczące waszego dalszego życia dotyczące uwolnienia się od wszelkiego rodzaju uzależnień oraz od toksycznych relacji lub też złych przekonań. Wyciszcie się i bądźcie dla siebie dobrzy. Otwórzcie się na potrzeby innych ludzi, udzielajcie im wsparcia i dodawajcie otuchy. Szukajcie inspiracji na każdym kroku i bądźcie kreatywni. Spieszcie się powoli.

Życzę Wam weekendu pełnego niezapomnianych chwil, optymizmu oraz odwagi: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1236
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.