Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1241 Vera 2021-02-15 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 15.02 - 21.02.2021

Nowy-artykul
Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Czy będą jakieś zmiany biznesowe lub zawodowe?  Sprawdź teraz...


15 luty - poniedziałek

Poniedziałek okaże się kolejnym miłym dniem. Mimo dnia pracy nikt nie będzie narzekał. Sekstyle Księżyca do Saturna, Merkurego i Jowisza pomogą zrealizować wszystkie zaplanowane działania. Dzięki konsekwencji, zaangażowaniu i uprzejmości uda się rozwiązać każdy problem. Dobry dzień na organizowanie zebrań produkcyjnych, planowanie, robienie zestawień, bilansów, rozważanie budżetu. Dzień sprzyja księgowym, finansistom, pracownikom urzędów skarbowych, dyspozytorom.

 

16 luty - wtorek, Ostatki

Jak przystało na ostatni dzień karnawału, Księżyc w sekstylu do Wenus wprowadzi nas w miłą atmosferę. Kwestie zawodowe uda się załatwić bez problemów, przełożeni będą skłonni do okazywania troski o podwładnych czy załatwiania konfliktów drogą pokojową. Dobry czas na reklamę, prezentacje, działalność społeczną czy zabawę, choćby w najmniejszym gronie.

 

17 luty - środa, tzw. Środa Popielcowa

Koniec karnawałowych żartów i zabaw.... Dzień zdominuje Przejście Księżyca do znaku Byka, co wyciszy emocje i skoncentruje działania na sprawach przyziemnych, materialnych i zasadniczych. Dobry czas na działalność komercyjną, operacje giełdowe, lokaty kapitału, transakcje finansowe, podpisywanie dokumentów, przelewanie i zawieranie umów, kontynuowanie wcześniej zaczętych spraw, związanych ze stanem posiadania.

Symbolicznym początkiem nowego porządku kosmicznego będzie wieczorna kwadratura Saturna do Urana, która wywoła problemy, których nie można się do końca spodziewać ani ich przewidzieć czy uniknąć. Od dziś życie każdego z nas może się ostro zmienić, a Los postawi nas przed faktami dokonanymi, często nie dając żadnych wskazówek. Trzeba będzie skonfrontować nasze obawy i strachy; zrozumieć, odpuścić czy zmienić...

 

18 luty - czwartek

Poranne kwadratury Księżyca do Merkurego i Jowisza zwiastują osłabienie sprawności intelektualnych, nieopanowane emocje, nieporozumienia, rozczarowania i starty materialne. Lepiej unikać podpisywania ważnych dokumentów, składania obietnic, szastania pieniędzmi. Nie zaleca się rejestrować przedsiębiorstwa, szukać protekcji, zdawać egzaminy, wyruszać w podróż, zwracać się do instytucji i organizacji społecznych.

 

19 luty - piątek

Zróżnicowana aura dnia. Kwadratury Księżyca z Wenus i Słońcem oraz koniunkcja z Marsem spowodują znużenie, chwiejność emocjonalną, niepokój psychiczny. Ostro przejawić się może sprzeczność między męskim i żeńskim pierwiastkiem.

Ludzie przestają się rozumieć, pojawiają się pretensje, niecierpliwość, żal, złość... Nie zaleca się zaczynania nowych spraw, zawierania umów, zajmowania się handlem nieruchomościami czy demonstrowania swoich ambicji.

 

20 luty - sobota

Korzystne aspekty Księżyca do Saturna, Merkurego i Jowisza wpłyną na nasze samopoczucie i dobry nastój. Wzrośnie ilość kontaktów, rozmów, częściej zadzwoni telefon. Łatwo nawiązać nową znajomość, otrzymać ważny list czy cenną radę. Wzmocni się aktywność mentalna i fizyczna.

 

21 luty - niedziela

Dzień zdominuje nocne zakończenie trzytygodniowego okresu retrogradacji Merkurego. Planeta ta, kończąc ruch wsteczny, kończy jednocześnie czas pomyłek, błędów, nieporozumień, spóźnień, spowalniania wszelkiej działalności, związanej z Merkurym. Już od rana zauważymy poprawę komunikacji, szybsze tempo działania i wyższą efektywność. Sytuację podkręci trygon Księżyca do Wenus, wnosząc delikatność, tolerancję i życzliwość.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1241
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.