Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-10-22
na żywo godz. 21:00

1314 Perełka 2021-02-12 0

Prognoza weekendowa 13.02 - 14.02.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny

Nadchodzący weekend będzie czasem intensywnych poszukiwań i zarazem gwarancją tego, że jeżeli będziecie szukać to znajdziecie. Patronująca energia będzie dla Was wyjątkowo przychylna, a także racjonalna i wyzwalająca. Obligować Was będzie do odmienienia własnego życia. Pozwoli Wam poznać siebie i odkryć swoje talenty. W bardzo solidny sposób będzie Was uczyć wytrwałości oraz pewności siebie.  Zmusi do pracy nie tylko nad sobą ale również nad relacjami międzyludzkimi. Nakłoni Was też do sięgnięcia do własnego wnętrza – obaw i lęków, które tak naprawdę ograbiają  z potencjału i twórczych pomysłów. Chronić Was będzie przed zdradą i samotnością.


Towarzyszyć Wam będzie dobre samopoczucie, które popychać Was będzie do większej aktywności, zawierania nowych znajomości i poznawania nowych miejsc Niektórzy z Was będą chcieli poobcować z naturą lub odkryć coś co było do tej pory nieznane Zapowiadają się więc wspólne wycieczki. W stałych związkach  zagości ciepło i harmonia pod warunkiem, że będziecie lojalni oraz wspierający i wyrozumiali dla swoich partnerek/ów. W przypadku wystąpienia nieporozumień w partnerstwie, spróbujcie znaleźć “złoty środek”. Część z Was, może spotkać swoje przeznaczenie. Otwórzcie się na potrzeby innych ludzi, udzielajcie im wsparcia i dodawajcie otuchy. Pogoda ducha i poczucie własnej wartości przysporzy Wam przyjaciół. Możecie odnaleźć coś co dawno uznaliście za utracone na zawsze. Unikajcie pośpiechu, postępujcie mądrze i rozważnie, Nie zadręczajcie się przeszłością. Bądźcie uważni, gdyż możecie być narażeni na urazy kończyn - złamania, zwichnięcia. Dążcie do równowagi ducha, bez względu na to, czy jesteście na wzniesieniu, czy też w depresji swojego życia.

Pozdrawiam Was Kochani i życzę samych pozytywnych emocji oraz nieskończonych pokładów optymizmu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1314
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.