Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2004 Kumczo 2021-02-12 0

Horoskop walentynkowy dla wibracji numerologicznych

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta, czy w tym roku patron zakochanych św. Walenty będzie tak łaskawy i obdarzy wszystkich miłością ? A może tylko niektórych dosięgnie strzała Amora?


Dla wibracji 1

U jedynek w związkach widać  obecnie spełnienie w partnerstwie i szczęście rodzinne. Wasze uczucia są przeżywane namiętnie  i żarliwie, a partner obdarzony uwodzicielską mocą, staje się przedmiotem pożądania. Na przyszłość wasze plany to wspólnota interesów przez co czujecie się wzajemnie sobie potrzebni.

W przeciągu roku coś może was przygnębić, przytłoczyć, uważajcie szczególnie na zdrowie i nie dajcie się manipulować partnerowi.

Single 1

Jedynki single odbudujcie poczucie własnej wartości, a jest szansa na nowe uczucie, prawdziwą miłość o jakiej marzycie.

Nie walczcie z własnymi namiętnościami po przez samokontrolę, a otwórzcie serduszka i postarajcie się ofiarować miłość swojej wybrance.

 

Dla wibracji 2

Dwójeczki obecnie lubią puścić wodze swej fantazji i snuć w myślach wyobrażenia o wielkiej miłości i idealnym związku. Dzieje się tak, że w waszym związku zabrakło równowagi i pomimo starań macie uczucie porażki. Jednak w przyszłości pomimo konfliktów  zachowacie zalety dyplomacji, gdyż zabraknie wam siły aby się zbuntować.

W przeciągu roku będziecie uciekać od partnera, od odpowiedzialności, oszukując czasami sami siebie i żyjąc w nieszczerości. 

Single 2

Dwójeczki single powinni pożegnać się z przeszłością, aby rozpocząć nowy etap życiowy. Zadbajcie, aby pozbyć się strachu i nie opierać swoich myśli na tym co było.

W przeciągu roku zakochacie się, a nawet pojawi się więcej kandydatów, ale ten jeden będzie szczególnie miał w sobie to coś i niesamowitą energię przyciągania fizycznego.

 

Dla wibracji 3

Trójeczki są otwarte na wszelkiego rodzaju podniety i namiętności. Potraficie oczarować swoją partnerkę tą stałą, ale też innym nie okażecie obojętności. Wasz związek w tym roku będzie opierał się na wspólnym interesie i budowaniu przytulnego gniazdka.

Jednak  nie zawsze będzie sielanka, potraficie być impulsywni i obrazić, aby za chwilę rozładować sytuację i przymilać się do partnera.

Single 3

Single trójki jesteście gotowi na nową miłość, ale popracujcie jeszcze nad ustępstwami i kompromisem, gdyż obstawanie przy swoich racjach może doprowadzić do konfliktów.

Szykują się spotkania towarzyskie i tam możecie poznać swoją miłość, jednak upewnijcie się czy ta osoba jest wolna.

 

Dla wibracji 4

U czwórek w związku mogą pojawić się wątpliwości i takie niedowierzanie czy rzeczywiście partner jest szczery. Wewnętrznie jesteście bardzo wrażliwi, dlatego łatwo was zranić i zaraz czujecie się, że ponieśliście klęskę. Wasze wspólne zamiary opierają się na sprawach materialnych w imię wspólnego dobra. Możecie jednak mieć uczucie samotności i cierpienia, sami sobie je zadając.

Single 4

Dla singli czwórek to nie jest jeszcze odpowiedni czas na poznanie kogoś, na nową miłość. Zablokowaliście się, izolując od świata i nie mając zaufania do ludzi. Nie opierajcie przyszłości na tym co doświadczyliście złego. Są ludzie którym warto zaufać, tylko trzeba wyjść na przeciw. Uczucia w tym roku czwórki skierują na poznanie siebie, rozwój duchowy i uzdrowienie złamanego serduszka.

 

Dla wibracji 5

Piątki w związku są zaborcze zastrzegając sobie wyłączne prawo rządzenia, wyznaczając tym partnerowi rolę podrzędną. Wasze uczucia zostały nadszarpnięte i powodują cierpienie, jednak nie traćcie nadziei, jest szansa na ponowne scalenie.

W przeciągu roku związek piątek może bardziej opierać się na sprawach materialnych, które was trzymają. Będziecie mieli jeszcze sporo wątpliwości, rozczarowania, ale zachowacie zalety dyplomacji żyjąc w takim uczuciu nieszczerości. 

Single 5

Piątki single macie poczucie własnej wartości i marzycie o idealnym partnerze, błądząc w przestworzach, a nie widzicie tych co chcą być z wami tu w rzeczywistości. Tak właściwie to wszystko od was zależy czy wyczarujecie sobie takiego o jakim marzycie. Macie moc przyciągania energii, więc do dzieła.

W przeciągu roku powinien pojawić się ktoś, z kim zechcecie stworzyć udany związek.

 

Dla wibracji 6

Szóstki obecnie skupiają się na wspomnieniach z przeszłości i na tym jakie sukcesy i osiągnięcie dało wam bycie w związku. Powinniście też wyzbyć się kompleksów i pokochać siebie takimi jacy jesteście, aby uzdrowić związek, zamiast reagować emocjonalnie na niepowodzenia i sytuacje konfliktowe.

W przeciągu roku szóstki czeka kontrolowani , zazdrość i wysokie oczekiwania w stosunku do partnera. 

Single 6

Obecnie szósteczki single w samotności poszukują swojej drogi. Macie do przepracowania sztukę dawania i brania, aby w związku przebiegało to harmonijnie. Na nową miłość nadejdzie właściwy czas, ale też problem zaufania będzie dla was wyzwaniem.

W przeciągu roku nadzieja i marzenia was nie opuszczą, ale popracujcie nad uzdrowieniem własnego serduszka, żeby było gotowe i otwarte na drugiego człowieka.

 

Dla wibracji 7

U siódemek obecnie wygląda na to, że jest  dobre porozumienie się z partnerem, oraz właściwe rozpoznanie potrzeb w istniejącym związku. Miłość jest dojrzalsza, bardziej jesteście cierpliwi dla siebie i gotowi sobie wzajemnie pomagać.

W przeciągu roku będziecie dążyli do utrzymania związku i wzajemnego poszanowania się, dzięki kontrolowaniu siebie i swoich emocji, aby nie popełnić błędu z przeszłości.

Single 7

Siódemki single fantazjujecie o wielkiej miłości, ale też obawiacie się aby ktoś was nie oszukał i nie zostawił. Zdajecie się na łaskę losu, że przyjdzie taki czas i los ześle wam niespodziewanie odpowiedniego kandydata.

W przeciągu roku jest szansa na pojawienie się kogoś, ale uważajcie na swoją naiwność, gdyż wasze obecne obawy mogą być potwierdzone.

 

Dla wibracji 8

W związku widać, że ósemki dominujecie i pełnicie rolę przewodnią. Jesteście osobami niezależnymi i tęskniącymi za szczęściem w miłości, ale wasz partner może przejawiać bierność i zniechęcenie. W takiej sytuacji do waszego związku może zakraść się pustka i obojętność.

W przeciągu roku popracujcie nad zaufaniem do partnera, a sprawy niepowodzeń z przeszłości po prostu zostawcie.

Single 8

Ósemki single możecie przezywać załamanie uczuć i nie widzieć jak wybrnąć z sytuacji w której się znaleźliście. Na nowy związek nie jesteście jeszcze gotowi, gdyż nie możecie się pozbyć energii porażki, złości i wrogości. Potraficie być namiętni, ale też i oschli zaznaczając swoją niezależność co nie zawsze rokuje dobre porozumienie z partnerem W przeciągu tego roku zajmiecie się sprawami materialnymi i zadbaniem o stabilizację i bezpieczeństwo.

W uczuciach jest możliwość pojawienia się kogoś, ale może być problem ze zgodnością i nadawaniem na tych samych falach. 

 

Dla wibracji 9

 Dziewiątki będące w związku zachowujecie się powściągliwie i dzięki rezygnacji z własnych wymagań jest zachowana harmonia i akceptacja. To czas przebaczenia i wycofania się żądań.

W przeciągu roku będziecie pragnęli miłości i uniesień, ale nie zawsze będziecie stali w tych uczuciach.

To rok harmonii w związku i realizacji życiowych planów.

Single 9

Dziewiątki single obecnie to marzyciele o romantycznych przygodach i ciągle poszukujący miłości. Nie zawsze umiecie urzeczywistnić te swoje marzenia, a błędy popełnione w przeszłości powodują że boicie się, że znowu wpadniecie w konflikty i tarapaty.

W przeciągu roku bardziej skupicie się na pracy i sprawach materialnych, co do uczuć możecie je przezywać dwojako, czyli raz może was ktoś pociągać, innym razem poczujecie wstręt.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 2004
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.