Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-04-12
na żywo godz. 22:00

1197 Vera 2021-02-08 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 08.02 - 14.02.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Jakie niespodzienki przyniesie najbliższy tydzień w Twoim biznesie i pracy? Sprawdź teraz...


8 luty - poniedziałek

Bardzo korzystna aura dnia. Koniunkcja Słońca z Merkurym oraz trygon Księżyca z Uranem zapewnią nam maksimum energii do działania. Wszystkie zaplanowane na dziś przedsięwzięcia zostaną zrealizowane.

 

9 luty - wtorek

Trudny emocjonalnie dzień. Księżyc w znaku Koziorożca, sekstyl do Neptuna oraz koniunkcja z Plutonem obniżą nastrój a ludzie nie będą skłonni do i okazywania uczuć. Wzrośnie poczucie honoru, obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Energię podkręci trygon Księżyca do Marsa, wnosząc aktywność, inicjatywę i chęć do działania.

 

10 luty - środa

Dzień zdominują ciężkie aspekty Księżyca – kwadratura do Marsa i Urana oraz koniunkcja z Saturnem. Towarzyszyć nam będą wybuchy agresji, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Kontakty międzyludzkie mogą być utrudnione, zamierzone sprawy nie będą szły zgodnie z planami, wzrośnie ilość pomyłek, urazów przemysłowych, wypadków. Wizyty w urzędach mogą być nieefektywne i charakteryzować się podwyższonym poziomem biurokracji.

 

11 luty - czwartek, tzw. Tłusty Czwartek

Sympatyczna aura dnia. Nocna koniunkcja Księżyca do Jowisza, a dzienna do Merkurego i Słońca zapewnią nam dobry humor, energię, optymizm i życzliwość. Sprawy będą szły pomyślnie, pojawią się nowe możliwości. Korzystny dzień dla biznesu, prac naukowych, kształcenia się, podróży. Dzień sprzyja wszelkim początkom i rozwiązywaniu problemów finansowych. Wieczorny Nów Księżyca w znaku Wodnika pobudzi nas do robienia innowacyjnych planów na przyszłość.

 

12 luty - piątek

Dzień zdominuje przejście Księżyca w znak Ryb. Nasili się wrażliwość, chęć do samoizolacji, uciekanie od problemów, czasami przy pomocy używek. Poczucie realności słabnie. Lepiej dziś nie zaczynać żadnych ważnych spraw, nie obiecywać więcej niż można wykonać.

Uważajmy na zatrucia, choroby wirusowe i infekcyjne.

Także dziś rozpoczyna się w chińskim zodiaku Rok Bawołu. Zimna, mokra i chorobotwórcza energia ubiegłorocznego Szczura zmieni się na bardziej korzystną, suchą i aktywną.

 

13 luty - sobota

Bardzo korzystna aura dnia. Poranna koniunkcja Merkurego do Wenus oraz sekstyl Księżyca do Marsa przełożą się na dobry nastrój, radość, chęć do zabawy i życzliwość dla bliźnich. Wszyscy dążyć będą do przyjemnych kontaktów a konflikty załatwiać drogą dyplomatyczną. Dobra pora na pertraktacje, prośby, spotkania czy świętowanie. Ostatnia sobota karnawału okaże się dniem odpoczynku i rozrywki.

 

14 luty - niedziela, Walentynki

Dzień Zakochanych upłynie pod wpływem bardzo korzystnych aspektów – sekstyli Marsa do Neptuna oraz Księżyca do Plutona. Aspekty te zapewnią nam znakomity nastrój, chęć do zabawy, zbliżeń, towarzyskich spotkań. Energii doda przejście Księżyca do znaku Marsa i koniunkcja Merkurego do Jowisza.

Wesołej zabawy dla zakochanych ale i nie tylko... !


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1197
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.