Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1156 Perełka 2021-02-05 0

Prognoza weekendowa 06.02 - 07.02.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia nadchodzącego weekendu będzie przyświecać wielkim rzeczom. Zobliguje Was do zauważenia tego, że należy w równowadze połączyć dwie jednostki. Zachęcać Was będzie do bycia otwartym i bezinteresownym oraz do tego, aby wnieść do swojego otoczenia wiele dobroci. Będzie sprzyjać przełamaniu wszelkiego rodzaju zastojów i martwych punktów. Pomoże ona na dokonanie pożądanej przez Was transformacji, we wszelkich sytuacjach, które wymagać będą odwagi oraz w sięgnięciu po swoje marzenia i osiągnięciu mistrzostwa, pod warunkiem, że staniecie w prawdzie sami przed sobą i odrzucicie wszystko to co Wam nie służy.


Oczekujcie znaczących zmian. Powinniście się cieszyć pomyślnością w związkach partnerskich oraz w małżeństwie, lecz jedynie wówczas, gdy tworzone przez Was relacje będą czyste i jasne, czyli takie, w których wszystko jest takim jakim powinno być, gdzie nic nie odbywa się kosztem drugiej osoby i nie jest zbudowane na jej krzywdzie oraz nie jest zacienione, a także w sposób perfidny manipulowane. Dla tych, którzy do tej pory byli w toksycznych relacjach lub mrocznych stanach i sytuacjach oraz mieli problem z tym, aby znaleźć osobę dla siebie - swojego pokroju emocjonalnego, w zrozumieniu ich przez bliskie osoby jest jak najbardziej uzasadniona nadzieja, na to, że ich los się odmieni. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek przeszkody, to będziecie w stanie je szybko przezwyciężyć. Obserwujcie zatem uważnie otoczenie i korzystajcie z nadarzających się okazji. Bądźcie pokorni i wdzięczni za całe dobro, które będzie Waszym udziałem. Nie poddawajcie się  złym uczuciom takim jak pycha lub zawiść. Pamiętajcie, że Wasz promienny i serdeczny uśmiech oraz przyjacielski sposób bycia może być balsamem dla zbolałych serc bliskich osób. 

Życzę Wam Kochani miłego odpoczynku i wspaniałego nastroju: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1156
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.