Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

3593 Kumczo 2021-02-04 0

Wibracje numerologiczne na luty 2021

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź swoją wibrację numerologiczną na luty...


Dla wibracji 1

Energia miesiąca: Dla jedynek luty to poznanie swoich potrzeb i wykorzystywanie siły nieświadomości, snów. Otworzy się przed wami świat oparty na wyobraźni, marzeniach i doznaniach duchowych. Wasza wyobraźnia będzie na wysokich obrotach, a dla tych co zajmują się muzyką, poezją czy sztuką, będzie to miesiąc inspiracji twórczej.

Praca/ finanse: W sprawach zawodowo - finansowych może zakraść się obawa i lęk o stan posiadania. Życie w niepewności i pomimo, że macie swoje wyobrażenia o zawodzie, o zmianie pracy czy czymś nowym, to w tym miesiącu może to, okazać się złudzeniem i iluzją. Dlatego nie rozpoczynajcie nic nowego, ani nie inwestujcie. Sprawy zawodowe jeszcze nie wyjaśnią się.

Uczucia/ związki: W związkach będziecie kreatywni, lubicie mieć wszystko pod kontrolą i rządzić więc i w tym miesiącu tak będzie. To miesiąc namiętności, pożądania, ale też gwałtownych reakcji emocjonalnych.

Dom/ rodzina: W domu będziecie świadomi odpowiedzialności za rodzinę przyjmując na siebie czasami zbyt dużo obowiązków, co może doprowadzić do zmęczenia i przepracowania. Możecie odczuwać rodzaj presji wywieranej na Was i przymusowej zależności od kogoś z członków rodziny.

Otoczenie: W otoczeniu nie widać ruchów i działań, raczej takie poddanie się i zawieszenie broni. Jednak żyjąc w męce niezdecydowania w podjęciu decyzji sami wpędzacie się w sytuację bez wyjścia. Luty bierność z otoczeniem.

Samopoczucie/ zdrowie: W zdrowiu dolegliwości układu kostnego więc tu może jeszcze szwankować coś co się nagle stało np:złamania. Dolegliwości kręgosłupa.

Niespodzianki: Będzie stabilnie, ale możecie mieć taką potrzebę gromadzenia i zabezpieczania dóbr materialnych. Wzmożony pociąg do posiadania i komfortowego życia.

Ostrzeżenia: Wyjdźcie do ludzi, a przede wszystkim zacznijcie ufać i rozmawiać z otoczeniem, gdyż taka niechęć i zamykanie się spowoduje wewnętrzne blokady i napięcia, które odbiją się na zdrowiu.

 

Dla wibracji 2

Energia miesiąca: Dwójki możecie zatęsknić za rodziną i dzieciństwem. Możecie spotkać kogoś z przeszłości z kim wejdziecie we wspomnienia lat dzieciństwa i szkolnych. To miesiąc dobrych kontaktów z dziećmi i wnukami, a także powrót do spraw z przeszłości.

Praca/ finanse: Dla dwójek to miesiąc udanych transakcji finansowych, urzędowych, bankowych.

Pojawi się ktoś wpływowy, może to być szef, przyjaciel, ktoś od kogo poczujecie się dowartościowani lub zawrzecie jakiś interes. Miesiąc stabilizacji i bezpieczeństwa finansowego.

Uczucia/ związki: Macie w tym miesiącu dwójeczki ochronę od Kosmosu więc co by się nie działo w waszych związkach, nadzieja i wiara w lepsze jutro was nie opuści. Miesiąc wzajemnego zaufania i harmonii, udane związki rodzinne.

Dom/ rodzina: Sprawy dzieci mogą być priorytetem w lutym, ale też podejmowanie ryzykownych przedsięwzięć.Tu trzeba dobrze się zastanowić, gdyż działania pod wpływem impulsu nie zawsze mogą okazać się korzystne. W tym miesiącu możecie być takimi ryzykantami i odrzucać niewygodne normy czy reguły.

Otoczenie: W otoczeniu brak działania, stan utknięcia w martwym punkcie. Życie niby toczy się, ale wy możecie odczuwać apatię, zniechęcenie i brak motywacji do działania. Brak ruchu.

Samopoczucie/ zdrowie: Możecie odczuwać taki zastój, monotonię. Zdrowotnie dolegliwości w obrębie szyi, dolegliwości rąk, choroby wieku dziecięcego.

Niespodzianki: Pomimo powodzenia życiowego i realizacji swoich celów, powinniście dwójeczki odczuwać radość i zadowolenie. Jednak w tym miesiącu nie będziecie uważali się za szczęśliwych z powodu uczucia przygnębienia i obojętności w kontaktach z ludźmi.

Ostrzeżenia: Nie pogrążać się w fatalizmie o złym losie, a trzeba powrócić do przeszłości i zastanowić się co jest przyczyną obecnych niepowodzeń. Uświadomienie sobie popełnionych błędów w przeszłości to rachunek do zapłacenia, aby uwolnić się od rzeczy przeszkadzających w życiu.

 

Dla wibracji 3

Energia miesiąca: Dla trójek luty będzie miesiącem transformacji. Rozważania na temat tego co było, co odeszło do przeszłości, a jednocześnie strach przed nieznanym, przed tym co przyniesie przyszłość. Uparta postawa nie pomoże w zrobieniu kroku do przodu, a raczej zatrzyma was w tym samym miejscu, dlatego bądźcie elastyczni, może czas coś zmienić w swoim życiu.

Praca/ finanse: Dacie radę, stoicie na dobrej pozycji, jednak luty będzie miesiącem skupienia się na emocjach, na przeszłości i wspomnieniach dziecięcych i młodych lat. Możecie odnowić kontakty z kimś dawno nie widzianym i wspominać stare dobre czasy.

Uczucia/ związki: Niektóre trójki będące w związku powinny iść na kompromis i ustępstwa jeżeli chcą zachować trwałość związku. Potrzebna jest elastyczność w dostosowaniu się do zaistniałej sytuacji i porozumienie się, gdyż zbytnia upartość i obstawanie przy swoich racjach może doprowadzić do rozstania.

Dom/ rodzina: W domu sporo informacji, wiadomości, telefonów otrzymywanych od rodziny. Porozumiewanie się wirtualne i plany na przyszłość.

Otoczenie: W otoczeniu uważajcie na kogoś sprytnego i przebiegłego, kto zechce was wykorzystać. Możecie spotkać z nieuczciwością i kłamstwami.

Samopoczucie/ zdrowie: Jakaś sytuacja może trójki przygnębić, co przełoży się na wasze samopoczucie i zdrowie. Problemy z którymi nie łatwo będzie sobie poradzić, ale to przejściowe. Zdrowotnie wszelkiego rodzaju nerwobóle, spowolnienie myślowe spowodowane niedotlenieniem mózgu. Układ hormonalny, dolegliwości menopauzy.

Niespodzianki: Będziecie musieli podjąć decyzję i dokonać wyboru. To może dotyczyć spraw materialnych, pracy, kupna lub sprzedaży.

Ostrzeżenia: Możecie odczuć zachwianie równowagi wewnętrznej. Czyli może nastąpić z przyczyn zewnętrznych negatywna zmiana, która spowoduje, że uznacie wasze działania za bezcelowe i bezowocne.

 

Dla wibracji 4

Energia miesiąca: Dla czwórek miesiąc pod wpływem energii pojednania, ugody i współpracy. Zachowacie empatię i rodzaj działań opartych na powściągliwości. Postaracie dostosować się do sytuacji, nie wchodząc w konflikty i spory. Nie zajmowanie stanowiska w pewnych konfliktowych kwestiach będzie dla was korzystniejsze.

Praca/ finanse: W sprawach pracy i finansowych dążenie do celu, nawet z uporem maniaka. Żadne przeszkody, opory świata zewnętrznego was nie zatrzymają. Zdecydowanie realizowanie swoich potrzeb i walka z przeciwnościami losu. Jak w przysłowiu "co nas nie zabije, to nas wzmocni".

Uczucia/ związki: Czwórki lubią wygodne i bezpieczne życie i tak też będzie w lutym. Korzystanie z dobrodziejstw, gościnność i czerpanie z życia pełnymi garściami. Może to wyglądać trochę na taką próżność, gdzie niby cieszymy się z tego co mamy, jesteśmy syci i zdrowi, ale emocjonalnie samotni.

Dom/ rodzina: Możecie czwórki zbyt zamartwiać się i wyolbrzymiać wszystko w pesymistycznych myślach co do swoich najbliższych. Mogą pojawić się trudności w zasypianiu, nieprzespane noce, nie tylko z powodu myśli, ale też dolegliwości zdrowotnych. To może dotyczyć was samych, jak i kogoś z waszego najbliższego otoczenia.

Otoczenie: Pojawią się jakieś sprawy urzędowe do załatwienia. Będziecie dążyli do równowagi i harmonii z otoczeniem, zachowując dyplomację, ale też tolerancję. Trzeba będzie dostosować się do wymogów i praw narzucanych nam z góry.

Samopoczucie/ zdrowie: W sprawach zdrowotnych podejmiecie jakieś kroki, co sprawi takie przepędzenie waszych dolegliwości. Dolegliwości nerek i układu moczowego, zaburzenia rytmu serca, układ odpornościowy.

Niespodzianki: Może zaskoczyć was taka walka i zmagania się samych ze sobą. Czasami możecie tracić witalność i optymizm, ale dzięki pracy nad sobą możecie czerpać siłę dla ciała i ducha. Więcej ruchu fizycznego dla odzyskania kondycji fizycznej.

Ostrzeżenia: Walka i rozdarcie wewnętrzne. Niemożność poradzenia sobie z własnymi problemami. Blokady emocjonalne i nie dopuszczanie do siebie uczuć. Trzeba wybrać jakąś drogę i ruszyć do przodu, nie żyć w tym niezdecydowaniu i bierności.

 

Dla wibracji 5

Energia miesiąca: Piątkom w lutym będzie przyświecała energia aktywności, zdecydowania i odwagi. Konsekwentnie będziecie dążyli do osiągnięcia jakiegoś celu wierząc w siebie i swoje możliwości. Wasze zachowanie będzie zdecydowane, aczkolwiek czasami gwałtowne więc uważać na wypowiedziane słowa, aby nie ranić niepotrzebnie wchodząc w konflikty.

Praca/ finanse: Zapowiada się miesiąc pod wpływem korzyści finansowych i owocna realizacja planów. Zaczniecie wdrażać plany i marzenia posiadania czegoś na własność. Zmiana na lepsze i początek dobrego okresu finansowego.

Uczucia/ związki: Dobrobyt i stabilizacja, ale czas na zmiany której pragniecie. Może dojść do chwilowej rozłąki w partnerstwie. Niektóre piątki mogą dojść do wniosku, że lepiej żyć osobno niż męczyć się razem.

Dom/ rodzina: Niektóre piątki pogodzą się z przeszłością i będziecie snuły plany na przyszłość. Ktoś z domowników może wyjechać nawet za granicę w celach zarobkowych lub handlowych.

Otoczenie: Z najbliższego otoczenia pomoc osoby, która jest wytrwała, pracowita i odpowiedzialna. To osoba praktyczna, która zadba o dom i rodzinę i możecie zawsze na nią liczyć.

Samopoczucie/ zdrowie: Będziecie w tym miesiącu kierowali się logiką i rozsądkiem, obiektywnie podchodząc do spraw. Czasami możecie być krytyczni i zbyt surowi w ocenie sytuacji czy danej osoby. Zdrowotnie układ oddechowy i nerwowy, choroby zakaźne, przeziębienia, grypa.

Niespodzianki: Weźmiecie odpowiedzialność za swoje życie czyli możecie mieć różne pomysły na rozwój osobisty, na poszukiwanie nowych dróg rozwoju. To początek nowych działań i twórczych pomysłów.

Ostrzeżenia: Nie żyjcie wspomnieniami kojarzącymi się z poczuciem krzywdy, a postarajcie się uwolnić od tych złych wspomnień i poszukać szczerej przyjaźni czy miłości.

 

Dla wibracji 6

Energia miesiąca: Szóstki w lutym mogą mieć do czynienia z bankami, urzędami, sprawami administracyjnymi. Możecie załatwiać sprawy związane z pracą, pieniędzmi, kupnem lub sprzedażą. Możecie też odczuwać w tym miesiącu presję wywieraną na was w celu podporządkowania się czy to w pracy, domu czy jakieś sytuacji.

Praca/ finanse: W pracy i finansach nie widać zmian, a więc będzie tak jak do tej pory. Postaracie się zachować powściągliwie do pewnych spraw i dostosować do sytuacji.

Uczucia/ związki: W uczuciach okres namiętności i pożądania. Będziecie przyciągali do siebie partnerów swoim wdziękiem, pięknością i seksownością. Uważajcie tylko na swoje emocje, które mogą być różnorodnie przeżywane od euforii do depresji.

Dom/ rodzina: Szóstki zechcą zrealizować i urzeczywistnić plany, które od dawna chodziły wam po głowie. To może być chęć posiadania czegoś na własność i np kupno działki, domu. Możecie też pomyśleć o sprzedaży czegoś. To będzie miesiąc owocnej realizacji planów.

Otoczenie: W otoczeniu sporo informacji, wiadomości dotyczących kogoś kogo znacie i kto osiągnął niespodziewany sukces. Spodziewajcie się tez propozycji wyjazdu, a także odwiedzin kogoś dawno nie widzianego.

Samopoczucie/ zdrowie: Możecie odczuwać przemęczenie związane z nadmiernym wysiłkiem fizycznym lub psychicznym. Dolegliwości w obrębie głowy, dolegliwości dermatologiczne, choroby przewlekłe.

Niespodzianki: Szóstki będziecie poszukiwali swojej drogi, po co tu jesteście na tej ziemi czyli rozwój duchowy. Zwrócić się do swojego wnętrza i nie bać się samotności. Pomoc ze strony kogoś, kto może spełnić dla was rolę terapeuty, podeprzeć duchowo.

Ostrzeżenia: Zawód miłosny może być dla was rozczarowaniem i spowodować izolację od świata i obojętność.

 

Dla wibracji 7

Energia miesiąca: Dla siódemek luty to miesiąc gdzie zostaniecie zaproszeni do wzięcia udziału w jakimś nowym przedsięwzięciu. W prawdzie jesteście na początku tego nowego wyzwania, ale nastrój z jakim się spotkacie sprawi, ze lęk wasz przeminie.

Praca/ finanse: W pracy walka, kłótnie, rywalizacja i konkurencja. Jesteście gotowi do realizacji swoich celów i zamierzeń i podjęcia ryzyka sprawdzenia się. Postaracie się też pokazać w pracy z jak najlepszej strony, aby wywrzeć dobre wrażenie, pomimo, że konflikt jaki zaistniał nie zostanie rozwiązany.

Uczucia/ związki: Możecie siódemki pragnąć wolności i życia bez konfliktów i bez odpowiedzialności czyli życie w wolnych związkach. To miesiąc harmonii, namiętności i zgody. Możliwość wyjazdu na odpoczynek poza miejsce zamieszkania.

Dom/ rodzina: W domu, lub rodzinie może pojawić się przygnębiająca sytuacja spowodowana czyjąś chorobą. Pojawią się problemy z którymi nie łatwo się uporać, ale to stan przejściowy.

Otoczenie: W otoczeniu miła, sympatyczna atmosfera. To może być grupa ludzi objęta wspólnym interesem, jak też przyjaźń z rodziną z najbliższego otocznia.

Samopoczucie/ zdrowie: Możecie mieć niesmak z odniesionego zwycięstwa. Uważajcie też aby nie wdawać się w sytuację, która was nie dotyczy, a także na słowa które wypowiadacie o innych. Zdrowotnie może szwankować układ oddechowy i nerwowy, choroby tarczycy.

Niespodzianki: W lutym czeka was aktywność i odwaga w podejmowaniu ryzyka. Sporo ruchu, wyjazdów związanych ze sprawami zawodowymi, pracy. Będziecie działać pod wpływem impulsu, nie zważając na opinię innych.

Ostrzeżenia: Możecie postępować nie etycznie pozbywając się przyjaciół, a to ze względu na swoją karierę i sprawy finansowe, które staną się priorytetem.

 

Dla wibracji 8

Energia miesiąca: Ósemki w lutym mogą doznać zmian, na które nie będziecie mieli wpływu. To zmiany spowodowane przez los, ale nie poddacie się pomimo, że powinniście słuchać intuicji i nauczyć się przegrywać. Nie da się jednak rozwiązywać problemów ludzkich za pomocą wojowania mieczem. Idźcie na ugodę i nie róbcie odwetu.

Praca/ finanse: Niby wszystko jest dobrze, ale w pewnych sprawach trzeba będzie podjąć konkretne decyzje, aby ruszyć do przodu. To może być miesiąc takiego zatrzymania, zastoju w sprawach finansowych i pracy. Jakąś sytuacja nie pozwoli wam na ruszenie do przodu i pokonanie trudności.

Uczucia/ związki: Niektóre ósemki mogą być oddalone od siebie i jedynie przekazywać sobie informacje, wiadomości za pomocą sms, telefonu. W związkach gwałtowne reakcje i walka z własnymi namiętnościami. Możecie być świadomi i przerażeni utratą miłości, która powoli się wypala, jednak strach nie pozwala na odejście.

Dom/ rodzina: W domu lub najbliższej rodzinie może zdarzyć się sytuacja przygnębiająca. Ktoś może zachorować lub jest już chory i pojawiające się z tym trudności, które ciężko będzie rozwiązać. Jednak ósemki jesteście silnymi osobowościami i dacie radę pokonać te chwilowe problemy.

Otoczenie: Z otoczeniem będziecie się zmagać, ale zapowiada się rozwiązanie problemów i pokonanie trudności. To powinien być miesiąc przetrwania i zastanowienia się co was wzmocni, a co lub kto pomoże.

Samopoczucie/ zdrowie: Jeżeli chorowaliście i mieliście problemy ze zdrowiem, to w tym miesiącu będzie nareszcie takie zatrzymanie. Mogą u niektórych ósemek pojawić się problemy w jamie brzusznej, kontuzje związane z mięśniami, ścięgnami.

Niespodzianki: Trzeba będzie zdać się na los, ponieważ pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Przyjąć to co zsyła los i dopasować się do nadchodzących zmian.

Ostrzeżenia: Ktoś ciągle może potrzebować od was pomocy. To osoba niedojrzała i ciągle chowająca się za czyjeś plecy. To biorca, który tylko bierze, a nie umie dotrzymywać słowa i dawać coś z siebie dla was.

 

Dla wibracji 9

Energia miesiąca: Dziewiątki w lutym powinni zwrócić się do swojego wnętrza i dokonać zmian. Zastanowić się nad swoim życiem co jest dla was najważniejsze, a co należy odrzucić. To miesiąc wycofania się z aktywnego życia, niepotrzebnych związków, odsunięcie od świata.

Praca/ finanse: Pojawią się nowe szanse i przedsięwzięcia. Początek czegoś nowego będzie wymagało zaangażowania, silnej woli i energii. Będzie stabilnie, ale możecie mieć silne parcie na sprawy materialne i gromadzenie i zabezpieczanie dóbr.

Uczucia/ związki: Bardziej skupicie się na sprawach pracy, zarabianiu, niż na uczuciach. Jednak nie będziecie stronili od wyczarowania nastroju podniecenia dla partnerki. Umiecie oczarować i wprowadzić nastrój namiętności.

Dom/ rodzina: W domu możecie odczuwać kryzys, którego podłożem jest niedostatek zarówno materialny, jak i duchowy. Możecie czuć się głęboko nieszczęśliwi, jednak w związku będziecie trzymali się razem, wzajemnie sobie pomagając.

Otoczenie: W otoczeniu miesiąc zwłoki i czekania. Takie utknięcie w martwym punkcie, gdzie nic nie daje się przyspieszyć.

Samopoczucie/ zdrowie: Możecie odczuwać zniechęcenie i zmęczenie. W zdrowi mogą pojawić się dolegliwości górnych dróg oddechowych.

Niespodzianki: Zaskoczy was energiczna kobieta, która jest niezależna i silna potrafi postawić na swoim. To osoba aktywna potrafiąca pobudzić do działań.

Ostrzeżenia: Może pojawić się nagła i niespodziewana podróż, ale pojawią się tez jakieś przeszkody z tym związane.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 3593
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.