Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-04-12
na żywo godz. 22:00

1190 Vera 2021-02-01 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.02 - 07.02.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Większość lutego spędzimy pod wpływem Słońca w znaku Wodnika, pod władaniem wybuchowego i wolnościowego Urana.

Najważniejszym wydarzeniem lutego będzie kwadratura Saturna w znaku Wodnika do Urana w znaku Byka, która symbolizować będzie tworzenie się nowego porządku po kryzysie 2020 r. Nadchodzi czas ekonomicznych i społecznych reform, zmian w warunkach pracy, wywyższenia człowieka. Na tym tle dochodzić może do konfliktów z otoczeniem, niespodziewanych problemów prawnych, konfliktów, buntów przeciwko jakimkolwiek działaniom ograniczającym.

Pamiętajmy, jednakże, że planety i ich pozycje na nieboskłonie, nie są przyczyną wydarzeń. One jedynie pokazują ogólną sytuację zewnętrzną i to na ile człowiek się w nią wpisuje.


1 luty - poniedziałek

Początek dnia to silna, ekspansywna, energia kwadratury Marsa do Słońca.

Atmosfera w pracy może stać się napięta, a ludzie drażliwi, samowolni i niecierpliwi. Każda wypowiedź może wywołać wybuch. Wzrośnie liczba naruszeń prawa, ilość awarii, nieszczęśliwych wypadków czy bezprawnych działań. Sytuacja poprawi się i wyciszy w godzinach popołudniowych, a to za przyczyną przejścia Księżyca w znak Wagi oraz przyjaznych trygonów Księżyca z Plutonem, Wenus i Saturnem.

 

2 luty - wtorek

Bardzo miła aura dnia. Trygony Księżyca do Jowisza i Słońca wprowadzą nas w miły nastrój, pomogą zachować dystans, poczucie pewności siebie, śmiałość, zdecydowanie, dobry humor. Wszystkie sprawy uda nam się załatwić bez problemów, można liczyć na wsparcie wpływowych ludzi i profesjonalistów. Dobra pora na naukowe i techniczne eksperymenty czy rozpoczynanie wspólnego projektu. Sukcesem zakończą się wszelkie zabiegi związane z biznesem, finansami, spadkami, ubezpieczeniami.

 

3 luty - środa

Dzień pod wpływem przejścia Księżyca do znaku Skorpiona oraz kwadratury Księżyca do Plutona i Wenus nie nastroją nas pozytywnie. Dzień wyda się mroczny, pochmurny, bez nastroju. Wszystkie sprawy i działania charakteryzować będzie zasadniczość. Pojawi się krytycyzm, niecierpliwość, kaprysy. To zły czas na ważne przedsięwzięcia, zatrudnianie nowych pracowników, inwestowanie na giełdzie, pożyczanie pieniędzy, procesy sądowe.

 

4 luty - czwartek

Bardzo trudna aura dnia. Kwadratury Księżyca do Jowisza, Saturna i Słońca oraz opozycja Księżyca do Marsa i Urana nastroją nas bardzo wojowniczo a nawet agresywnie. Może pojawić się niecierpliwość, podejrzliwość, strofowanie i krytykowanie innych. Łatwo uznać swoje pragnienia za realność czy nie docenić konkurenta. Lepiej nie podpisywać ważnych dokumentów i składania obietnic, gdyż trudno będzie ich dotrzymać.

Nie zaleca się rozpoczynać sprawy, zawierać transakcje finansowe, rejestrować przedsiębiorstwa czy firmy, zwracać się do organizacji państwowych, prowadzić pertraktacje ze sponsorami i wydawcami.

 

5 luty - piątek

Dzień o słabej energetyce. Poranna kwadratura Księżyca do Merkurego wpłynie na zachowania i reakcje w ciągu całego dnia. Pojawią się trudności w kontaktach, wzrośnie groźba spóźnień, błędów, praca nie będzie się posuwała do przodu. Możliwe otrzymanie nieprawdziwej informacji, kłótni w pracy, niepotrzebnych wydatków, pośpiechu i nerwowości.

 

6 luty - sobota

Miły dzień, pełen pozytywnych aspektów – sekstyle Księżyca do Wenus, Saturna i Jowisza oraz koniunkcja Wenus do Saturna nastawią wszystkich pozytywnie i życzliwie. Będziemy delikatni, tolerancyjni, nastawieni życzliwie. Łatwiej będzie rozwiązywać problemy i łagodzić konflikty.

 

7 luty - niedziela

Uściślający się rano sekstyl Księżyca do Merkurego wpłynie pozytywnie na cały dzień. Przyniesie fizyczną i mentalną aktywność, dużo pożytecznych kontaktów i powodzenie w sferze komunikacji i relacji międzyludzkich.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1190
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.