Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1098 Perełka 2021-01-29 0

Prognoza weekendowa 30.01 - 31.01.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia nadchodzącego weekendu płynie na wszystkie możliwe sposoby na to, aby Wasze myśli stały się kreatywne. Może sprawić, że w Waszym życiu nastąpi przełom, który trzeba będzie zaakceptować. W miłości wyeliminuje strach oraz nakieruje Was na podejmowanie trafnych decyzji. Będzie sprzyjać związkom wolnym, niezalegalizowany, w której partnerzy nie ograniczają się wzajemnie oraz kochają miłością szczerą i bezwarunkową.  Ochroni Was przed tymi, którzy chcieliby Was wykorzystać dla swoich celów.


Spodziewajcie się wizyt i spotkań, także starszych spokrewnionych osób  Oczekujcie na wiadomości, które zmienią Wasze spojrzenie oraz związków, które wprowadzą Was na całkiem nową drogę życia. Przyciągać będziecie do siebie ludzi, którzy mają otwarte serca oraz będą zainteresowani wspieraniem rozwoju Waszych możliwości. Szukajcie znaków, nadstawcie uszu, gdyż odpowiedzi na Wasze pytania, znajdować się będą w zasięgu ręki. Bądźcie empatyczni oraz pomocni, a pogłębicie przyjaźnie oraz nawiążecie nowe znajomości. Uwolnijcie się od lęków, które tkwią w Was głęboko, poprzez spokojne, wyjaśniające rozmowy. Odetnijcie się od schematycznego myślenia i rutyny. Miejcie na uwadze, że kłamstwo oraz obłuda może sprowadzić kłopotliwe wydarzenia, które przyczynią się do obnażenia prawdy. Ubierajcie się stosownie do pogody i nie przesadzajcie z zimnymi napojami, zadbajcie o górne drogi oddechowe.

 

Życzę Wam spokojnego weekendu i miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1098
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.