Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-04-12
na żywo godz. 22:00

1547 Vera 2021-01-25 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 25.01 - 31.01.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź jaki będzie sotatni tydzień stycznia w biznesie, sprawach zawodowych...


25 styczeń - poniedziałek

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Raka. Tranzyt ten wyostrzy intuicję, przenikliwość i wyobraźnię. Uda się rozwiązać najtrudniejsze zadania, nasili się możliwość pracy umysłowej. Dobry czas na działalność komercyjną, handel, zakup nieruchomości, procesy sądowe, sprawy domowe i rodzinne.

 

26 styczeń - wtorek

Trudny energetycznie dzień. Słońce w kwadraturze do Urana to dzień, w którym wzrasta prawdopodobieństwo nieszczęśliwych wypadków, wszelkiego rodzaju konfliktów, pogarszają się stosunki z bliskimi, współpracownikami, przyjaciółmi. Nieporozumienia mogą pojawić się nagle, bez powodu i przerodzić w poważną awanturę czy dramatyczną sytuację.

 

27 styczeń - środa

Kolejny trudny dzień. Opozycja Księżyca do Wenus i Plutona prowokować będzie do emocjonalnych, negatywnych zachowań. Konflikty mogą wybuchać bez powodu, łatwo o obrażanie się, potok skarg i narzekań. Pojawić się mogą problemy z pieniędzmi czy dodatkowe wydatki. Możemy odczuwać niepokój z powodu braku poczucia bezpieczeństwa. W takiej atmosferze trudno działać konstruktywnie i podejmować rozsądne decyzje. Nie zaleca się rozpoczynać nowe sprawy, prowadzić pertraktacje, podpisywać umowy, występować publicznie.

 

28 styczeń - czwartek

Wielość różnorakich, złoczynnych tranzytów plus pełnia Księżyca w znaku Lwa, wprowadzą wstrząsy, napięcia, emocjonalną huśtawkę nastrojów. To niebezpieczny dzień, zdominowany przez opozycje i kwadratury. Działaniom będzie towarzyszyć impulsywność, chwiejność, drażliwość, skłonność do gniewu, nadmierna aktywność. Każdy drobiazg może wywołać burzliwą reakcję a praca nie będzie szła swoim rytmem.

 

29 styczeń - piątek

Bardzo miła aura dnia i poprawa nastroju. Dzień zdominuje korzystna koniunkcja Słońca z Jowiszem, która podwyższy naszą kondycję, siły życiowe, zdrowie, chęć do współpracy. Zapewni powodzenie we wszystkich aspektach życia !

 

30 styczeń - sobota

Dzień pod wpływem Księżyca, przechodzącego w znak Panny, w opozycji do Merkurego. Mimo soboty skupimy się na wszelkiego rodzaju obowiązkach. Tranzyt wykluczy puste rozmowy i rozrywkowe spędzanie czasu. Może zdarzyć się przesadny krytycyzm, czepianie się szczegółów, zbędna krzątanina, roztargnienie. Także w tym dniu Merkury na trzy tygodnie przechodzi do ruchu wstecznego, czemu towarzyszyć mogą nieporozumienia, pomyłki, błędy, brak uwagi, spóźnienia, kłopoty ze sprawami urzędowymi, niższy potencjał intelektualny.

 

31 styczeń - niedziela

Dzień zdominuje poranny trygon Księżyca do Marsa, wnosząc przypływ sił i energii. Będziemy aktywni, pełni inicjatywy i chęci do działania. Ogólnie dobry nastrój i optymizm związany będzie z wysiłkiem fizycznym i chęcią wyładowania negatywnych emocji przed kolejnym tygodniem.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1547
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.