Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1352 Perełka 2021-01-22 0

Prognoza weekendowa 23.01 - 24.01.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia zbliżającego się weekendu sprawi, że Świat będzie Wam sprzyjał jeżeli odrzucicie niskie pobudki i kierować będziecie się dobrem innych oraz reprezentować będziecie słuszne wartości, a także  jeśli będziecie konsekwentni i wytrwali w swych działaniach. Pod jej wpływem będziecie mogli w pełni wykorzystać tkwiącą w Was mądrość i doświadczenie. Będzie ona także sprzyjała planowaniu przyszłości oraz uporządkowaniu życia. Pomoże Wam również uwolnić się od wszelkich negatywnych wpływów.  Wesprze Was w podejmowaniu ważnych decyzji.


Możecie pozyskać bardzo ważne i istotne dla Was informacje. W relacjach międzyludzkich wzrośnie zaufanie. Panowie mogą odczuć wzrost sił witalnych co wiązać się będzie z namiętnością i płodnością.  Niektórzy z Was mogą z ogromną  determinacją w dążyć do zdobycia uczuć wybranej osoby lub nawiązywać romanse bez negatywnych konsekwencji. Część z Was może jednak doświadczyć sytuacji, w której zaufanie jakim kogoś obdarzyliście może okazać się pomyłką.  Do rozstania może przyczynić się intryga lub kłamstwo. Możecie też inicjować wspólne działania. Działajcie w zgodzie ze sobą,  a także postępujcie w sposób uczciwy. Nie podejmujcie decyzji w gniewie, nie kierujcie się też chciwością i zazdrością. Nie zachowujcie się  jak chorągiew na wietrze i nie pozwólcie na to by drogę zagrodził Wam lęk. Patrzcie uczciwie na swoje słabości i postarajcie się obrócić je w mocne punkty.

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę spokojnego weekendu


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1352
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.