Heart_2
Wyszukaj Eksperta
1075 Perełka 2021-01-08 0

Prognoza weekendowa 09.01 - 10.01.21

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Energia bieżącego weekendu sprawi, że będziecie czuli się komfortowo w otoczeniu rodziny i we własnym domu. Będzie chronić Wasze domy oraz to co w nich zgromadziliście, a także członków rodziny. W szczególny sposób będzie wspierać osoby starsze oraz kobiety w ciąży, a także będzie sprzyjać Paniom, które pragną zajść w ciążę. Kobietom pomoże odkryć swoją kobiecość, zaś mężczyznom pomoże dojść do porozumienia z bliskimi im kobietami. Przywoła do Was  ludzi, z którymi będziecie mogli nawiązać prawidłowe relacje.


Część z Was skupi się na pracach domowych, inni postanowią spędzić ten czas w rodzinnym gronie. Niektórzy podejmą ważne decyzje dotyczące założenia rodziny, powiększenia jej, lub otrzymają  informacje o ciąży. Zapowiada się również emocjonujący czas dla osób będących w stałych związkach - czas odnowy relacji. Osoby samotne mogą spotkać przeznaczoną sobie partnerkę lub partnera. Śmiało okazujcie swoje uczucia, przegońcie nudę i stagnację. Część wolnego czasu możecie spędzić w towarzystwie osób starszych, dziadków lub rodziców. Słuchajcie tego co mają do powiedzenia, gdyż mogą udzielić Wam mądrych wskazówek na przyszłość. Unikajcie w tym czasie wszelkiego rodzaju działań  i rozmów dotyczących spraw spadkowych i dziedziczenia, albowiem nie przyniesie Wam to oczekiwanych rezultatów. Niewykluczone, że pozbędziecie się ze swojego otoczenia ludzi, którzy Wam szkodzą lub złych wspomnień.  Postarajcie się wyciszać wszelkiego rodzaju konflikty i spory. Popracujcie nad swoją energią - kondycją, witalnością oraz odpornością.

Życzę Wam udanego weekendu pełnego miłości i ciepła


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1075
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.