Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

5066 Kumczo 2021-01-07 0

Wibracje numerologiczne na styczeń 2021

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź cp przyniesie styczeń dla Twojej wibracji numereologicznej...


Dla wibracji 1

Energia miesiąca: Styczeń dla jedynek to początek jakiegoś przedsięwzięcia. Będzie towarzyszyła Wam energia podjęcia ryzyka, motywacji do działania i rozwinięcia swoich talentów i zdolności. Wiara w siebie i swoje możliwości pozwoli na radzenie sobie nawet w trudnych warunkach. To miesiąc, w którym pojawią się nowe szanse i możliwości.

Praca/finanse: Jedynki bardziej skupią się na swoich uczuciach, emocjach i nad czymś co umarło w waszej duszy, ale może się odrodzić w nowej treści, która poruszy wasze serce. To może być miesiąc nadmiaru obowiązków, dźwigania odpowiedzialności za kogoś i sytuacji z której nie widać wyjścia.

Uczucia/związki: To miesiąc transformacji i zmian. Jedynki powinni uwolnić się od tego co dawno przestało istnieć, ale strach przed przyszłością, nieznanym trzyma was przy tym, że chcecie zatrzymać w sobie obraz tego z czym byliście związani.

Dom/rodzina: O sprawy rodzinne jedynki będą się zamartwiały, czując strach, niepewność, a czasami rozluźnienie związków z bliskimi i potrzebę samotności. Tęsknota za spokojnym życiem wewnętrznym, które możecie bezwiednie gubić wśród codziennych rozterek. Zwracajcie uwagę na swoje sny, które mogą przynieść rozwiązania pragnień waszej duszy.

Otoczenie: W otoczeniu tolerancyjni ludzie, umiejętność współdziałania w grupie. Zapowiadają się spotkania towarzyskie, wyjazdy poza miejsce zamieszkania, znalezienie czasu na odpoczynek i zabawę.

Samopoczucie/zdrowie: Możecie jedynki odczuwać wszelkiego rodzaju stany zapalne, powracające choroby, które są niedoleczone.  Ogólnie złe samopoczucie, smutek, lęki, niezadowolenie.

Niespodzianki: Styczeń zapowiada się stabilnie, ale wewnętrznie jedynki odczują blokady, stan apatii, niemożność poradzenia sobie z uczuciem, które w sercu budzi wiele rozterek.

Ostrzeżenia: Jeżeli coś dajecie, wspieracie kogoś finansowo, to róbcie to z czystego serca, nie z wyrachowania i myślenia o sobie i własnym interesie.Dla wibracji 2

Energia miesiąca: Dwójkom będzie sprzyjała energia pieniądza i sukces dzięki sumiennej i konsekwentnej pracy. To co sobie wypracujecie będzie miało podstawy na przyszłość.
Możecie prowadzić kursy, szkolenia lub sami się dokształcać i poszerzać wiadomości.
Miesiąc twórczych pomysłów i projektów i waszej nieustępliwej walki z przeciwnościami losu.

Praca/finanse: W tych dziedzinach macie dobry plan działania i zdecydowanie będziecie realizowali swoje cele, nawet w przypadku oporu świata zewnętrznego. Nic i nikt was nie powstrzyma, uparcie będziecie trwali przy swoich racjach. Jednak nie idąc na kompromis, jeżeli nie macie racji, tkwiąc w uporze możecie stać w tym samym miejscu, zamiast ruszyć do przodu.

Uczucia/związki: W związkach najlepiej będzie zachować powściągliwość w działaniach i dostosować się do sytuacji, nie działać pochopnie. Będziecie mieli dylemat jaką drogę wybrać. Myśli o odejściu i pozostawieniu partnera chociażby na trochę. Jeżeli zdecydujecie się na taki krok liczcie się z powrotem.

Dom/rodzina: W rodzinie zostaniecie docenieni, ktoś może was pochwalić za dobrze wykonaną pracę. Możliwość podpisania umowy, kontraktu. Plany na przyszłość w sprawach interesu, podróży, handlu.

Otoczenie: Z otoczenia otrzymacie nieoczekiwane i nagłe wiadomości, propozycje wobec, których nie pozostaniecie obojętni. Trzeba będzie podjąć szybką decyzję i wykorzystać nadarzającą się okazję.

Samopoczucie/zdrowie: Wasze samopoczucie, to stan apatii, zniechęcenia i blokad. Możecie być jakby nieobecni i nie przyjmować uczuć. Zdrowotnie nadmierne obciążenie układu limfatycznego spowodowane niewydolnością krążenia, powiększenie węzłów chłonnych.

Niespodzianki: Pojawi się konieczność rozwiązania istniejącego problemu. Trzeba będzie wykazać się bystrością umysłu i inteligencją. To będzie szczera rozmowa oparta na faktach, podążanie za prawdą. Zachować rozsądek, kiedy górę biorą emocje.

Ostrzeżenia: Możecie mieć chorobliwa obawę przed utratą mienia, a wasze wygodnictwo, egoizm, może powodować gromadzenie i zabezpieczanie dóbr materialnych. Po prostu słabość do pieniądza i strach przed jego utratą.Dla wibracji 3

Energia miesiąca: Dla trójek Styczeń może być miesiącem bierności, niezdecydowania w podjęciu decyzji, blokad emocjonalnych. To nie będzie miesiąc rozrywek, towarzystwa, a bardziej takiego wycofania się z działań, gdyż odczujecie brak motywacji. Czasami możecie być pełni lęku, strachu i niepewności, że nie poradzicie sobie z własnymi problemami.

Praca/finanse: W tej dziedzinie trójeczki znajdą w sobie siłę, aby osiągnąć swój cel, jednak w zaistniałym problemie będzie to siła przetrwania, gdyż nie da się od razu rozwiązać poważnego problemu. Tylko dzięki pracy nad sobą możecie czerpać siłę dla ciała i ducha, która w tym miesiącu będzie wam potrzebna.

Uczucia/związki: W związkach mogą wystąpić trudności i niepewność co do uczuć może przerodzić się w zazdrość. Walka z własnymi namiętnościami i popadanie w melancholię i marzenia o przeżyciu romantycznej miłości lub wielkiej przygody. Lęk i niepewność, a jednocześnie tęsknota za spokojnym życiem wewnętrznym.

Dom/rodzina: Trójeczki bywają władcze, lubią rządzić i trzymać ster i tak tez będzie w Styczniu.
Na wszelkie problemy będziecie reagować emocjonalnie kierując się instynktem, co nie zawsze idzie w parze z rozsądkiem i rozwagą. Wasza natura pozwala zarówno cieszyć się i radować, jak też za chwilę popadacie w smutek i przygnębienie.

Otoczenie: Kontakty i wszelkie sprawy z otoczeniem mogą ulec opóźnieniu i to nie z waszej winy, a z zaistniałej sytuacji zewnętrznej. Brak energii do działania, apatia i zniechęcenie. Miesiąc niespełnionych pragnień i rozczarowań.

Samopoczucie/zdrowie: Pomimo niezadowolenia w tym miesiącu znajdziecie czas, aby oderwać się i chociaż na chwilę uwolnić z niewygodnej sytuacji, w postaci spotkania z kimś, rozluźnienia napięcia wewnętrznego. Zdrowotnie uważać na uzależnienia jak alkoholizm, narkomania, lekomania. Mogą pojawić się problemy żołądkowe, zatrucia, spadek ogólnej energii życiowej, dolegliwości związane z mięśniami.

Niespodzianki: Możecie odczuć przemęczenie, dolegliwości kręgosłupa, a to z nadmiaru brania na siebie obowiązków i odpowiedzialności za kogoś lub za coś.

Ostrzeżenia: Niespełnione nadzieje uczuciowe. Może pojawić się brak zainteresowania ze strony kogoś, kto jest obiektem waszych uczuć. Zostawcie w tym miesiącu uczucia na bok.Dla wibracji 4

Energia miesiąca: Dla czwórek Styczeń miesiącem stabilizacji. Skupicie się na pracy, na rodzinie, gdzie jesteście uważani jako autorytet rodu. Zadbacie o dom i rodzinę, będziecie pracowici i zaradni skupiając się na sprawach przyziemnych.

Praca/finanse: W pracy sumienność, odpowiedzialność, a za dobrze wykonaną pracę otrzymacie zyski finansowe. Dla niektórych czwórek to praca, którą wykonują z pasją i daje wam spełnienie i radość wewnętrzną. Nabierzecie tez nowych umiejętności.

Uczucia/związki: W związkach zmiany, które mogą przynieść odrodzenie uczuć, pojednanie, przebaczenie.
Skupicie się głównie na rodzinie, na wspólnocie, na dzieciach i zrozumiecie swoją rolę i obowiązki.
Rodzinne szczęście i harmonia.

Dom/rodzina: W domu mogą być takie zmagania, kto kogo sobie podporządkuje. Czasami mogą wystąpić gwałtowne wybuchy złości, zazdrości, gniewu. To co dusicie w sobie może mieć ujście na zewnątrz.
To miesiąc pokonania trudności i odzyskania sił witalnych.

Otoczenie: Z otoczenia otrzymacie sporo informacji, wiadomości, przeprowadzenie różnego rodzaju rozmów telefonicznych. Niektóre wiadomości mogą dotyczyć zaproszenia was do wzięcia udziału w jakimś przedsięwzięciu, gdzie trzeba będzie szybko zdecydować się i podjąć decyzję.

Samopoczucie/zdrowie: W zdrowiu problemy występujące w obrębie głowy, dolegliwości związane z przemęczeniem, nadmiernym wysiłkiem fizycznym i psychicznym. Może trzeba będzie skorzystać z porad lekarza.

Niespodzianki: Problemy z zasypianiem, ogólnie złe samopoczucie, duszności, bóle głowy.
Możecie też zbyt zamartwiać się o wszystko i wyolbrzymiać problemy.

Ostrzeżenia: Możecie mieć taką sytuację, która na tyle was przytłacza, że najlepiej byłoby wycofanie się i poddanie, ale nie rezygnujcie, a konsekwentnie działajcie.Dla wibracji 5

Energia miesiąca: Piątki będą snuły plany na przyszłość, wyznaczycie sobie cel życiowy do którego będziecie zdążać.
Odezwie się w was tęsknota za tym co dalekie i nieznane, ten zew, siła może obudzić się w was niespodziewanie i popychać do realizacji, które pragnie wasza dusza. Obudzi się w was pewność siebie, zdolność przewidywania i zjednywania sobie ludzi.

Praca/finanse: W pracy i finansach nowe szanse i możliwości, ale trzeba zachować rozsądek, kiedy górę biorą emocje i iść na kompromis w pojawiających się konfliktach i problemach. Kierujcie się intuicją, a wasza wewnętrzna wrażliwość może spowodować, że będziecie spełniać rolę rozjemcy, godząc ze sobą nieprzyjazne osoby.

Uczucia/związki: To od was zależy jak wykorzystacie czas potrzebny do utrzymania związku. Ważna jest cierpliwość i uświadomienie sobie czego oczekujecie od partnera. Będziecie czekać i odkładać na potem podjęcie decyzji. Nie należy też nic ponaglać, ani przyspieszać i wydawać krzywdzące sądy w pośpiechu.

Dom/rodzina: W domu może pojawić się sytuacja, która potrzebuje przewietrzenia i zmiany w stanach emocjonalnych.
Niebezpieczeństwa podniet psychicznych i nie panowania nad emocjami doprowadzają do głębokich zranień jakie zostają zadane słownie.
Ktoś z domowników, może być przygnębiony, przytłoczony, spowolnienie procesów myślowych.

Otoczenie: W otoczeniu ktoś zbyt przywiązany do spraw materialnych, ale tez dbający o dobrobyt. To ktoś majętny, operatywny i nie stroniący od towarzystwa i zabaw. Z taką osobą będziecie mieli do czynienia, to może być szef, przyjaciel, osoba wpływowa, która jest pomocna i wyrozumiała.

Samopoczucie/zdrowie: Możecie piątki odczuwać trudną i przykrą sytuację, z której nie widać wyjścia. Ogarnie was wewnętrzna bezsilność, bezradność, lękowe stany psychiczne.
Zdrowotnie przewlekłe chrypki, infekcje wirusowe i bakteryjne krtani, chwilowy zanik głosu.

Niespodzianki: Dobrobyt i stabilizacja rodzinna i materialna. Dziedziczenie majątku.
Odczuwanie, że niby jest wszystko, a jednak czegoś brakuje, pomimo, że nie powinniście uskarżać się na swój los.

Ostrzeżenia: Nadwrażliwość i zbytnie użalanie się nad sobą. Potrzeba miłości, a jej utrata doprowadza do destrukcji i załamania. Brak wiary i ufności w człowieka.Dla wibracji 6

Energia miesiąca: Dla szóstek Styczeń to miesiąc walki z przeciwnościami losu. Możecie odczuwać samotność i lęki przed nieznanym, ale nic was nie załamie, a wręcz przeciwnie będziecie uparcie dążyć do swojego celu.
Upór w swoich racjach jest dobry, jeżeli te decyzje są słuszne, inaczej nie uda się wam ani ruszyć do przodu, ani cofnąć się.
Dobrze byłoby iść na kompromis i doprowadzić do ugodowych rozwiązań.

Praca/finanse: Pojawią się nowe szanse i możliwości. Zapowiada się początek jakiegoś przedsięwzięcia, który będziecie realizować z wielkim zaangażowaniem woli i energii. Coś zostanie zasiane, zapoczątkowane, potem trzeba o to dbać i rozwijać. To może być nowa praca dla niektórych szóstek.

Uczucia/zdrowie: W uczuciach zastój i brak rozpoznania celu. Trudności z podjęciem decyzji i oswajaniu się z myślą o zmianie.
Możliwe, że partner odszedł, wyjechał i brak kontaktu powoduje smutek i niezadowolenie.
W związkach możecie ukrywać swoje emocje pod maską przyzwyczajenia.

Dom/rodzina: Możliwe, że utrata kogoś bliskiego spowodowała głęboki ból i smutek, który nie daje się ukoić. Możecie doznać rozczarowania od kogoś z rodziny, kto zranił wasze serce, a rany nie mogą się zabliźnić.

Otoczenie: W waszym otoczeniu jest osoba pełna sprzeczności i oderwana od realiów życia. Żyje we własnym świecie marzeń i jest nieczuły na prośby tych którzy pragnęliby nawiązać z nim kontakt.

Samopoczucie/zdrowie: Samotność, izolowanie się od ludzi, ale poszukiwanie prawdy o sobie, rozwój duchowy. Cisza, spokój, zaduma nad życiem, sobą, światem i ludźmi.
Możecie odczuwać zmęczenie, zniechęcenie, tęsknota za spokojnym życiem wewnętrznym.
W zdrowiu dolegliwości żołądkowe, nieprawidłowe funkcjonowanie jelit, choroby przewlekłe.

Niespodzianki: Możecie doznać uczucia lęku, niepewności, życie złudzeniami i iluzją.
Melancholia i topienie smutków w środkach powodujących odmienny stan świadomości.
Zwracajcie uwagę na sny, w nich możecie znaleźć rozwiązanie.

Ostrzeżenia: Uważać na swoją nerwowość i niezrównoważenie z powodu uciekania od związków ze światem. Nie narzucajcie sobie izolacji, ukrywając rozczarowanie w milczeniu, gdyż stracicie więź z rzeczywistością i staniecie się mało skuteczni w działaniach.Dla wibracji 7

Energia miesiąca: Dla siódemek to miesiąc nadziei, optymizmu i wiara w lepszą przyszłość. Zaufacie losowi. Pojawią się też nowe szanse i przedsięwzięcia, nowe propozycje, które trzeba będzie wykorzystać podejmując szybką decyzję.

Praca /finanse: Finansowo korzyści z dwóch źródeł. Sporo informacji, propozycji, nadarzających się okazji, które wprawią was w zachwyt i zdziwienie i wobec, których nie pozostaniecie obojętni. Nowe umowy, kontrakty, zlecenia.

Uczucia/związki: W związkach dobre porozumienie z partnerem, zaufanie, poświęcenie się dla dobra związku. Osoby bez partnera odsuną się od aktywności w poszukiwaniu, gdyż tak wam będzie podpowiadała intuicja, że to nie czas, trzeba przeczekać i uzbroić się w cierpliwość.

Dom/rodzina: Od rodziny możecie uciekać. Tu będzie taka gra pozorów, manipulacja i nieszczerość, uchylanie się od odpowiedzialności.
Zmienne deklaracje, słowa, które nic nie znaczą, oszukiwanie samego siebie.

Otoczenie: Z otoczeniem dobra atmosfera, spotkanie przyjaznych ludzi, nowe propozycje. Możecie być związani z grupą ludzi związanych wspólnym interesem. Praca twórcza, coś co lubicie robić.

Samopoczucie/zdrowie: Możecie poddawać się nadmiernym nastrojom, melancholii, co może doprowadzić do zagubienia się w realnym świecie.
Dolegliwości kończyn górnych, układ oddechowy, problemy z układem rozrodczym.

Niespodzianki: Bogate życie wewnętrzne, fantazja twórcza, która przyda się w muzyce, poezji, czy sztuce, jeżeli tym się zajmujecie.
Możliwe, że ktoś się wam podoba i będziecie o nim myśleć poddając się fantazjom co by było, gdyby?

Ostrzeżenia: Zostawcie w tym miesiącu uczucia, gdyż możecie się rozczarować. Ktoś kto jest obiektem waszych uczuć może niezbyt interesować się wami.

Dla wibracji 8

Energia miesiąca: Dla ósemek to może być miesiąc kryzysu w sprawach zdrowotnych, uczuciowych i materialnych. Strach przed utratą pracy, dóbr materialnych i ogólnie sytuacja z której nie widać wyjścia, stan bycia w potrzebie.

Praca/finanse: Ósemki uważajcie na zdrowie i nie przepracowujcie się. Coś z przeszłości potrzebuje jeszcze załatwienia, dlatego nie spieszcie się z podejmowaniem decyzji. Dopiero jak to załatwisz będziesz mógł skoncentrować się na przyszłości.
Zachowajcie powściągliwość w działaniach i starajcie się dostosować do sytuacji.

Uczucia /związki: W związkach wzajemne wspieranie się w potrzebach. Stabilizacja i bardziej skupienie się na sprawach materialnych, niż uczuciowych. Nie widać wielkich porywów namiętności.

Dom/rodzina: W domu i rodzinie jakieś powikłania życiowe wobec, których poczujecie się uwięzieni i bezradni. Stany lękowe i uczucie zagrożenia, ale to tylko w waszej psychice.

Otoczenie: W otoczeniu relacje wirtualne, ale też wasze serce będzie pełne bólu, rozczarowania i rozpamiętywania powodów swojego nieszczęścia. To cierpienie może być po prostu nieświadome, kiedy poddajecie się emocjom i nastrojom mając nadzieję na przywrócenie tego co było dla was wartościowe w przeszłości.

Samopoczucie/zdrowie: Wasze samopoczucie też nie będzie wyglądało najlepiej. Niby życie toczy się normalnie, ale w sobie nie będziecie czuli wewnętrznej motywacji do pracy i działania. Stan apatii, zawieszenia, izolowania się.
W zdrowiu problemy z kończynami dolnymi, uzależnienie od środków znieczulających, manie prześladowcze, ogólnie stan bycia w potrzebie.

Niespodzianki: W styczniu ósemki będą osobami introwertycznymi o bogatym życiu wewnętrznym. Możecie spełniać rolę przewodnika duchowego, jak też poświęcać się innym skrzywdzonym przez los czy chorym.

Ostrzeżenia: Uważajcie na nieprzemyślane i gwałtowne reakcje, na brak konsekwencji i cierpliwości w działaniu. Na brak tolerancji w stosunku do innych ludzi, ras, czy religii.

Dla wibracji 9

Energia miesiąca: Dla dziewiątek Styczeń miesiącem bezpieczeństwa materialnego, ale też pragnienie zabezpieczenia dóbr i szczególna dbałość o stan posiadania. Możecie być takimi skąpcami, którzy widzą tylko pieniądze. To może wywodzić się z kompleksu niższości, kiedy życie zamienia się w chaos i to człowiek broni się budując trwałą strukturę, albo przez środki materialne, albo duchową energię, którą gromadzi w sobie.

Praca/finanse: Zapowiada się powodzenie materialne i zmysł do interesów.
W szefie, przyjacielu lub kimś wpływowym możecie mieć wsparcie, gdyż jest to człowiek mądry i wyrozumiały.

Uczucia/związki: Bardziej skupicie się na pracy i zarabianiu, ale też marzenia o wielkiej miłości. Dobrze czujecie się we własnym świeci. Potraficie zauroczyć partnerkę słowami, ale nie zawsze potraficie wywiązać się ze swych moralnych obowiązków.

Dom/rodzina: W domu miły nastrój, uczucia skierowane na młode osoby, dzieci.
Możliwe zaproszenie do wzięcia udziału w jakiejś przygodzie.

Otoczenie: W otoczeniu jakieś sprawy nie wyjaśnione, kłamstwa, ukryte sprawy które wymagają wyjaśnienia inaczej będziecie żyli w lęku i strachu izolując się od ludzi.

Samopoczucie/zdrowie: Samopoczucie to różnorodność reakcji od euforii do depresji.
Zdrowotnie przełyk i żołądek, alergie pokarmowe. Problemy zdrowotne związane z wyglądem, dolegliwości dermatologiczne, skłonności do otyłości.

Niespodzianki: Może pojawić się nowe uczucie, miłość, przyjaźń lub praca twórcza, którą będziecie wykonywali z zamiłowaniem.

Ostrzeżenia: Nie uciekajcie od związków ze światem zamykając się w sobie, gdyż staniecie się nerwowi, niezrównoważeni emocjonalnie.
Przez narzucanie sobie izolacji i ukrywanie rozczarowania w milczeniu stracicie więź z rzeczywistością


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 5066
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.