Heart_2
Wyszukaj Eksperta
2366 Agra 2021-01-05 0

Prognoza z kart Kippera na styczeń 2021

Nowy-artykul
Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia, Partnerstwo, Samopoczucie
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź prognozę z kart Kippera na styczeń...


Baran

Wyszła jakaś kobieta od której coś będzie zależeć. Może jakaś decyzja. Może udzieli pomocy, bo będzie pozytywnie usposobiona. To może być partnerka, kobieta z rodziny lub urzędniczka, szefowa. Jeśli szefowa warto pomyśleć o podwyżce.

Byk

Niektóre byki będą musiały zmierzyć się z problemami prawnymi. Warto uważać też na urzędy. Trzeba będzie podjąć ważne decyzje i nie można się z tym ociągać.

Bliźnięta

Jakiś mężczyzna, kontakt z nim, ale niekoniecznie osobisty, będzie miał znaczenie. Kontakt będzie ważny, a mężczyzna pomocny. Panie spod tego znaku mogą poznać drugą połowę.

Rak

Miesiąc może być dość trudny i raki mogą mieć ponure myśli. Nie warto się im poddawać. Trzeba w każdej sytuacji szukać jasnych stron. Nawet strata pracy, daje szansę na znalezienie lepszej. Głowa do góry.

Lew

Lwy albo wybiorą się w podróż, albo będą ją planować, wspominać, myśleć o niej. Powinny jednak uważać z podróżami zagranicznymi. Te niekoniecznie się udadzą.

Panna

Panny mogą oczekiwać jakiejś ważnej wiadomości. Może być to dobra nowina usłyszana od kogoś. To może być list lub mail. Jeśli to list prywatny warto serdecznie odpowiedzieć. Ktoś może czekać.

Waga

Wagi będą miały dużo zajęć. To może być praca zawodowa albo inna. To mogą być plany. W tym miesiącu warto uważać i wszystko dokładnie przemyśleć.

Skorpion

Skorpiony mogą planować randkę. Powinna się udać o ile się do niej odpowiednio przygotują. To raczej nie jest czas na przygody typu niespodziewanych. To raczej czas na miłość i dłuższy romans.

Strzelec

Strzelce powinny uważać na odporność i zasób energii. Warto zwrócić uwagę na zdrowie swoje lub kogoś z rodziny. Może zachorować ktoś z pracy i to strzelca dotknie.

Koziorożec

Koziorożec ma szansę na zdobycie pieniędzy. Mogą być to pieniądze niespodziewane, albo dodatkowe – prezent, premia. Warto je przeznaczyć choć w części na przyjemności.

Wodnik

Wodniki będą miały do załatwienia jakieś ważne sprawy. Wyszedł urząd, szpital lub coś tego typu. Wszystko powinno przebiec dobrze, ale sprawę niekoniecznie uda się załatwić szybko. To czas na kupowanie mieszkania w wysokim budynku.

Ryby

Dobry czas na pracę i ryby nie powinny się ociągać. Jeśli praca jest, to trzeba będzie się starać, a jeśli jej nie ma, to warto poszukać. Jest szansa na sukces.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 2366
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.