Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

3829 Wróżbita Mateusz Algiz 2021-01-04 0

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na styczeń 2021

Nowy-artykul
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 3.99 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w styczniu i co chce Ci przekazać...


WODNIK
Anioł Opiekuńczy: AKASHA
W tym czasie Twoim opiekunem jest Akasha, która zwraca uwagę na Twój niesamowity dar do niesienia pomocy. Pomogłeś już wielu osobom – możesz nawet nie do końca zdawać sobie z tego sprawę. Pomagasz dobrym słowem i radą. Masz dar do dobierania odpowiednich słów – potrafisz pocieszać, inspirować i motywować. Akasha zjawia się przy Tobie, aby zachęcić Cię do rozwijania tego daru. Anioły czuwają przy Tobie i wspierają Cię pozytywną energią, którą Ty możesz wysyłać dalej w świat.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ RAFAŁ
Archanioł Rafał jest uzdrowicielem. Przychodzi do Ciebie w styczniu, ponieważ w tym miesiącu będziesz szczególnie potrzebował uzdrowić swoje ciało fizyczne. Przy bólach, schorzeniach czy innych dolegliwościach, pomóż Archanioła Rafała o wsparcie i ukojenie. Zostaniesz otoczony przez niego energią szmaragdowozielonego światła, które wchłonie się w to miejsce, które najbardziej tego potrzebuje. Dodatkowo pojawia się on przy Tobie także po to, aby uświadomić Ci, jakie pokłady mocy uzdrawiania są w Tobie – wykorzystaj je.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: INDRIEL
Masz w sobie niezwykłą moc do służenia pomocą sobie i innym. Tak naprawdę jesteś na tej służbie przez 24 godziny na dobę. Masz zdolność odczuwania tego, że ktoś potrzebuje pomocy. W styczniu powinieneś kontynuować tę misję i docierać do jak największej ilości ludzi. Pamiętaj jednak, że Twoja wrażliwość na emocje innych ludzi jest bardzo rozwinięta. Konieczne jest zatem, abyś oczyszczał swoją aurę – zwłaszcza po tym, jak komuś pomogłeś. W tym celu poproś Indriel, aby usunęła z Ciebie, z Twojego ciała i z Twojej duszy, toksyczne energie.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: AZURE
Azure zjawia się przy Tobie w styczniu, aby Cię uspokoić i zbudować w Tobie konieczną cierpliwość. To, o co prosisz, zostało już wysłuchane i niebawem będziesz mógł cieszyć się manifestacją swojego pragnienia. Jednak w tym momencie musisz poczekać – zostać w pozytywnych myślach i w wierze. Poproś Azure o pomoc w tym, aby podtrzymywała Twoją wiarę i nie pozwoliła popadać Ci w negatywne myślenie. Pamiętaj, że nie możesz niczego wymuszać i przyśpieszać na siłę. Twoje wątpliwości, negatywne myśli i brak wiary, również są słuchane i tym samym opóźniają proces urzeczywistnienia Twojej prośby.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: AURORA
Początek Nowego Roku to u Ciebie początek Nowego Życia. Cieszysz się teraz dobrą passą, przez Tobą są nowe możliwości. Musisz odważyć się i podążać wybraną przez siebie ścieżką. Teraz jest odpowiedni moment aby zadbać i o swoją duszę i o swoje ciało. Ta niesamowita energia już Cię otacza – pozwól ją sobie poczuć wewnątrz siebie i promieniuj nią również zewnętrznie. Nie obawiaj się zazdrości czy innych negatywnych emocji skierowanych ku Tobie. Aurora jest przy Tobie po to, by chronić Cię przed toksyczną energią i zadbać o to, byś cieszył się tym, co tu i teraz.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: SERENA
Idzie do Ciebie energia obfitości. Możesz spodziewać się potrzebnego Ci przypływu pieniędzy. Pamiętaj o tym, aby pozostać z otwartymi rękami, po to by przyjąć dary z Nieba. W momencie kiedy nazbyt się martwisz, blokujesz drogę do przekazania Ci ich. Nie zauważasz wtedy błogosławieństw, które są do Ciebie zsyłane lub nawet je odrzucasz. Otwórz swój umysł, aby usłyszeć szepty Sereny, która będzie podpowiadała Ci różnego rodzaju wskazówki, poprzez myśli, uczucia i pomysły. Wysłuchuj je, zapisuj i podążaj według nich – niebawem otrzymasz to, czego potrzebujesz.

 

LEW
Anioł Opiekuńczy: GRACE I ANTOINETTE
Grace i Antoinette to Anioły, które pomagają w rozwiązywaniu konfliktów i doprowadzaniu do rozejmu. Przychodzą do Ciebie, ponieważ sytuacja dotycząca drugiej osoby, jest dla Ciebie niezrozumiała. Próbujesz ją sobie tłumaczyć w zły sposób, dlatego Wasza relacja nie może iść naprzód. Są pewne rzeczy, które musisz zauważyć. Nie patrz na wszystko poprzez pryzmat własnej osoby i swojego ego. To nie jest czas na ocenianie i wyrokowanie na temat innej osoby – to jej charakter i jej droga. Nie lituj się nad nią – odnajdź w tej osobie boski pierwiastek i wewnętrzną siłę.

 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: ARIELLE
Jesteś bardzo rozwinięty duchowo. Posiadasz dary, których możesz się wstydzić lub nawet obawiać. Widzisz więcej i czujesz więcej – wiesz to już od dzieciństwa. Arielle pojawia się przy Tobie właśnie po to, by wzmocnić Twój dar i pomóc Ci go w odpowiedni sposób rozwijać. To Anioł, który jest opiekunem osób obdarzonych zdolnościami parapsychologicznymi. W tym momencie ważne jest, abyś pozwolił otworzyć w sobie tę moc – abyś ją pielęgnował i rozwijał. Ziemia potrzebuje Twojej pomocy już teraz. Rozdzielaj boską miłość i światło, które w sobie nosisz.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: OMEGA
Jesteś na odpowiedniej drodze do sukcesu. Po metodzie prób i błędów, w końcu udało Ci się wejść na dobrą ścieżkę. Teraz wystarczy odważnie i śmiało iść przed siebie, nie zbaczaj z niej już. Wszechświat dostraja wibracje do Twojej decyzji, aby wszystko działo się zgodnie z ustalonym rytmem. Jeśli pojawią się problemy, miej świadomość, że to tylko chwilowe trudności. Zazwyczaj spowodowane są Twoimi wątpliwościami – nie skupiaj się na tym i nie rozwijaj ich w sobie. Medytuj i wzmacniaj swoją pewność każdego kolejnego kroku, który stawiasz.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: YVONNE
Masz niesamowity dar do kontaktowania się ze zwierzętami. Odczuwają Twoją dobroć i delikatność, a także odpowiadają Ci na nią. Rozumiesz je doskonale, a także tworzysz z nimi piękną więź. Yvonne pojawia się przy Tobie, ponieważ jest opiekunką Twoich zwierząt na Ziemi i w Niebie. W momencie, kiedy martwisz się czy wspominasz swojego pupila, którego już nie ma przy Tobie fizycznie, Yvonne zapewnia, że ma on teraz najlepszą opiekę, szczęście i zdrowie. Dodatkowo to też informacja o tym, abyś zobaczył anielskie cechy w swoim pupilu, którego masz przy sobie.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: DANIEL
Daniel zjawia się przy Tobie, ponieważ jest Aniołem Stróżem małżeństw. Potrzebna jest Ci jego pomoc, ponieważ w Twojej relacji partnerskiej nie dzieję się tak, jak dziać się powinno. W dużej mierze jest to spowodowane Twoją przeszłością – złymi wzorcami z dzieciństwa lub też nieodpowiednio układanymi wcześniejszymi związkami. Musisz uwolnić się od gniewu i bólu, który odczuwasz do swojej poprzedniej miłości. Poproś o pomoc Daniela, aby uleczył stare rany, tak aby nie były przeszkodą do budowania pięknej i spełnionej miłości obecnie.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ URIEL
Potrzebujesz oczyszczenia i uzdrowienia swoich myśli i emocji – właśnie z tego powodu pojawia się przy Tobie Archanioł Uriel. Nazywany jest on „Aniołem Psychologiem”, który terapeutycznie pomoże zlikwidować z Twojej aury i duszy energię gniewu czy rozczarowania. Pomoże Ci także nauczyć się trudnej sztuki przebaczania. Gdy przyjmiesz jego pomoc, pozwolisz sobie otworzyć się na prawdziwą, głęboką i spełnioną miłość – nie tylko tę partnerką, ale o tę w wymiarze ogólnym. Archanioł Uriel działa subtelnie, nikogo do niczego nie przymusza. Szczerze poproś go o to, aby usunął truciznę z Twojego umysłu i serca.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 3829
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.