Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-04-12
na żywo godz. 22:00

3301 Vera 2020-12-31 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.01 - 10.01.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Skończył się niezwykły i bardzo trudny rok..... Rok ważnych, niemal przełomowych, astrologicznych wydarzeń, który poprzez rozwój pandemii na świecie spowodował śmierć ponad miliona ludzi, ogólne problemy ze zdrowiem, załamanie ekonomiczne, zmiany w życiu osobistym, polityce, kulturze...

Według chaldejskiego porządku kosmicznego rokiem 2021 zarządzać będzie Saturn, ustępując panowaniu Księżyca, mającego władztwo nad Kosmosem w 2020 r. Obecny patron roku, Koziorożec, dostarczy nowych problemów ale i wynalazków, idei, zmian technologicznych w każdej dziedzinie życia. Rozpocznie się tworzenie nowego ładu społecznego i postępu cywilizacyjnego po kryzysie 2020 r.

Planując różne przedsięwzięcia, warto uwzględnić aktualne aspekty planet, dostosowując do nich nasze działania.


1 styczeń - piątek, NOWY ROK

Dość nerwowy i niestabilny dzień. Księżyc w opozycji z Jowiszem, w kwadraturze z Uranem przyniesie nieopanowanie i skrajne zachowania. Łatwo uznać swoje pragnienia za realność, przecenić możliwości. Niewykluczone uczucie wewnętrznego strachu, złe przeczucia i sny. Pojawić się mogą problemy z przyjaciółmi czy rodziną, a nawet dojść do zerwania stosunków. Możliwe urazy, zaburzenia rytmu serca, zawroty głowy.

 

2 styczeń - sobota

Sympatyczna aura dnia, spowodowana trygonami Księżyca do Wenus i Marsa. Ludzie nastawieni są życzliwie, łagodnie i dobrotliwie do otoczenia. To dzień przypływu sił i energii. Wszyscy są aktywni, pełni inicjatywy, wykonują swoje zadania z radością i satysfakcją.

 

3 styczeń - niedziela

Przejście Księżyca do znaku Panny wyzwoli w nas chęć zadbania o formę fizyczną i zdrową dietę a także wysprzątania domu po świątecznym nicnierobieniu. Księżyc w trygonie do Urana wniesie element niespodzianki. Mogą to być sensacyjne wiadomości, nowy pomysł, jakieś olśnienie. Pojawi się chęć wyjścia poza ramy zwyczajowego kręgu wydarzeń.

 

4 styczeń - poniedziałek

Zróżnicowane aspekty Księżyca wprowadzą nas w atmosferę pracy. Wzrośnie ilość kontaktów i telefonów. Trygon Księżyca do Słońca, Merkurego i Plutona przyniosą chęć do pracy, dobry nastrój, poprawę stanu psychicznego, entuzjazm. Sprawy będą załatwiane szybko i pokojowo.

 

5 styczeń - wtorek

Kolejny miły dzień, który przełoży się na owocny dzień pracy. Koniunkcja Merkurego z Plutonem oraz trygon Księżyca do Saturna i Jowisza w znaku Wagi, zdopingują nas do działań, które zostały wcześniej przesunięte na dalszy plan. Pojawi się szczególna przenikliwość i zręczność intelektualna oraz plany na przyszłość i chęć do zawodowego ryzyka. Dobra pora na eksperymenty naukowe, badania, przeglądy urządzeń technicznych, kontakty z wpływowymi ludźmi, pracę z dokumentami, robienie zestawień, podpisywanie umów.

 

6 styczeń - środa, Święto Trzech Króli

Świąteczny dzień wyzwoli w nas chęć do odpoczynku i zajęcie się sprawami kulinarnymi. Sprzyjać temu będzie Księżyc w znaku Wagi, przejście Marsa do znaku Byka oraz kwadratura Księżyca do Słońca.

 

7 styczeń - czwartek

Koniec okresu świątecznego przyniesie odczucie przymusu i pogorszenia nastroju. Osoby, które po wielu dniach relaksu wrócą, lub z powodu pandemii, nie wrócą, do pracy, odczują bolesną rzeczywistość. Wpływ na to będą mieć ostre kwadratury Księżyca do Plutona, Merkurego, Saturna i Jowisza. Nic nie będzie się układać zgodnie z planami, a zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki dominować będą w ciągu całego dnia.

 

8 styczeń - piątek

Przejście Merkurego do znaku Wodnika a Wenus do znaku Koziorożca wpłynie na chęć do pracy w zgodzie z nowymi pomysłami, przełamując schematy, stare nawyki, wprowadzając korektę ubiegłorocznych planów. Łatwo będzie nawiązać nowe znajomości, w zgodzie ze wspólnymi zainteresowaniami zawodowymi.

 

9 styczeń - sobota

Jak przystało na weekend sobota zapowiada się znakomicie. Gwarancją tego będzie wielość pozytywnych aspektów Księżyca oraz przejście Księżyca z introwertycznego Skorpiona do optymistycznego i otwartego na innych, Strzelca.

 

10 styczeń - niedziela

Ostatni dzień dwutygodniowego świętowania zmusi wszystkich do myślenia o starych problemach. Poranna koniunkcja Merkurego z Saturnem wpłynie na cały dzień i spowoduje nasze mentalne zaangażowanie w kwestie poważnego i odpowiedzialnego podejścia do pracy. Dobra pora na samokształcenie się, planowanie, zbieranie informacji, robienie zestawień, krytyczną analizę.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 3301
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.