Heart_2
Wyszukaj Eksperta
1040 Perełka 2020-12-31 0

Prognoza weekendowa 02.01 - 03.01.21

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Aura nadchodzącego weekendu sprawi, że obudzą się w Was pokłady kreatywności i staniecie się bardziej uważni.  Zachęci Was do wnikliwszego przyjrzenia się otoczeniu, a w szczególności  temu co przeszkadza, hamuje i zawodzi. Na pewno będzie sprzyjać „noworocznym postanowieniom, gdyż będzie inspirować do tego, aby pozbyć się tego, co już  nie służy i co sprawia, że czujecie spadek energii.


Mogą mieć miejsce niespodziewane wydarzenia i nagłe zwroty akcji, co będzie na Was wymuszało konieczność podejmowania natychmiastowych decyzji lub określonych zachowań. Przygotujcie się na doznawanie całej ferii emocji, również tych niewygodnych. Nie będziecie też narzekać na brak marzeń i fantazji. Zapowiadają się magiczne i pełne erotyzmu chwile we dwoje. Część z Was może doznać  oczyszczenia na wielu płaszczyznach – zarówno na poziomie psychicznym jak i fizycznym. Być może odkryjecie w sobie wewnętrzną pasję i pragnienia. Nie działajcie jednak impulsywnie, weźcie pod uwagę wszelkie możliwości i dobrze zastanówcie się przed podjęciem jakichkolwiek działań. Powstrzymajcie się również od realizacji zbyt wielu spraw na raz i wybierajcie najprostsze rozwiązania. Nieraz warto się wycofać i poobserwować jak rozwinie się sytuacja oraz dać sobie czas na podjęcie decyzji, które generalnie powinny być klarowne i zgodne z Wami. Chrońcie swoją indywidualność. Pamiętajcie również, że każde negatywne wydarzenie może być początkiem czegoś nowego, czegoś, co w ogólnym rozrachunku będzie dla Was lepsze. Nie poddawajcie się stresowi, ponieważ Wasz system nerwowy poprzez wzmożoną aktywność może okazać się zbyt słaby. Zachowajcie umiar w  spożywaniu alkoholu.

 

Życzę Wam szampańskiego Sylwestra i radosnego przejścia w Nowy Rok 2021


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1040
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.