Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

215 Perełka 2020-12-24 0

Prognoza weekendowa 26.12 - 27.12.20

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Dzięki energii nadchodzącego weekendu utrzymacie harmonię w życiu. Zabezpieczy ona trwałość Waszych relacji oraz zapewni w nich szczęście.  Zrozumiecie, że na wszystko jest czas i wszystko przychodzi wtedy, gdy będziecie na to gotowi. Nakłoni Was do pokory i cierpliwości. Pomoże w pracy nad sobą i swoim ciałem. Doda Wam sił, aby wznieść się ponad konflikty. Wesprze w pracy twórczej. Ochroni przed stratami oraz chorobami. Sprzyjać będzie ciężarnym oraz wzmagać siły stymulujące płodność.


Pojawią się pozytywne uczucia, niektórych z Was może spotkać wielka miłość. Przestrzegam Was przed wszelkiego rodzaju “trójkątami”. Rozpoczynając jedną historię, należy zakończyć poprzednią, inaczej zrobi się przeciąg.  W stałych związkach odnajdziecie miłość i równowagę. Powinniście jednak szczególnie zadbać o wspólnie spędzany czas. Nie zapominajcie wzajemnym szacunku i dbaniu o swój związek, gdyż efekty będą analogicznie do energii, jaką włożycie. Dokładnie przemyślcie swoje plany i przeanalizujcie swoje zamiary. Dajcie sobie czas, zanim zaczniecie wprowadzać je w czyn. Nie podejmujcie pochopnych decyzji dotyczących szybkiego zamążpójścia, które, może nie należeć do udanych. Nie rywalizujcie i nie „przeciągajcie” się z bliskimi Wam osobami. Bądźcie konsekwentni, aby jak najlepiej wykorzystać dary, które otrzymacie od Losu. Niektórzy z Was przypomną sobie o pomysłach,  jakie kiedyś przyszły im do głowy, ale których nie udało się wprowadzić w życie.

 

Kochani, życzę Wam przede wszystkim harmonii oraz spokojnych i szczęśliwych chwil spędzonych w gronie najbliższych J


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 215
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.