Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1603 Vera 2020-12-21 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 21.12 - 27.12.2020

Nowy-artykul
Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź jaka będzie końcówka roku w Twoim życiu zawodowym oraz biznesie...


21 grudzień - poniedziałek

Wielość aspektów na Niebie. To najkrótszy dzień roku, początek astronomicznej zimy. W tym dniu czeka nas jedno z najważniejszych wydarzeń astrologicznych, jakim jest koniunkcja Saturna z Jowiszem w znaku Wodnika. Aspekt ten przyspieszy proces ewolucyjny i pozwoli na przebudzenie instynktów. Znaczący wpływ na aurę dnia będzie mieć również przejście Słońca, na miesiąc, do znaku Koziorożca. Dobry czas dla osób urodzonych w znaku Koziorożca, Panny i Byka.

 

22 grudzień - wtorek

Świąteczny tydzień to jednocześnie czas wielości różnorodnych aspektów na Niebie. Sekstyl Księżyca do Saturna i Jowisza przyniosą dobry nastrój i optymizm. Ludzie wykażą się energią, życzliwością, otwartością na nowe. Czas sprzyja rozwiązywaniu problemów finansowych, pertraktacjom, zawieraniu transakcji, rozliczeniom ubiegającego roku.

 

23 grudzień - środa

Kolejny znaczący i trudny dzień na firmamencie. Kwadratura Marsa do Plutona oraz twarde aspekty Księżyca to okres dominacji pierwotnych instynktów. Dojść może do globalnych katastrof, czy wydarzeń o masowym charakterze. Można zostać wciągniętym w fatalistyczne wydarzenia. Dziś silniej odczujemy wpływ trudnego roku na naszą psychikę. Nie rozpoczynajmy żadnych, nowych spraw, róbmy tylko to co konieczne.

 

24 grudzień - czwartek, Wigilia

Trudny emocjonalnie dzień. Przejście Księżyca do znaku Byka wpłynie na wrażliwość, nasili się miłość, wysubtelni smak estetyczny i potrzeby kulinarne. Mimo trudności, dzień spędzimy spokojnie, w dobrej atmosferze, w bliskim kontakcie z rodziną.

 

25 grudzień - piątek, Boże Narodzenie

Miły dzień, pełen pozytywnych, księżycowych aspektów. Trygon Księżyca do Merkurego i koniunkcja do Urana spowodują wzrost kontaktów ale i pobudzenie emocjonalne czy różnicę zdań,. Mogą pojawić się problemy z żołądkiem, przeciążenia układu nerwowego, zawroty głowy czy zaburzenia rytmu serca. Uważajmy na nasze zdrowie.

 

26 grudzień - sobota, Drugi Dzień Świąt

Jak przystało na Święta – kolejny sympatyczny dzień. Księżyc w sekstylu do Neptuna oraz trygon Księżyca do Plutona wpłyną na świetny nastrój, wzniosłe uczucia, twórczy wzrost, pojawią się myśli o duszy czy sensie życia. Stosunki w rodzinie będą wyjątkowo dobre, ciepłe, pełne wspomnień.

 

27 grudzień - niedziela

Przedłużenie Świąt o jeden dzień będzie kolejnym, miłym, prezentem od losu. Przejście Księżyca do znaku Bliźniąt wpłynie na kontakty, rozmowy czy zabawy. Dzień upłynie w serdecznej atmosferze.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1603
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.