Heart_2
Wyszukaj Eksperta
1360 Vera 2020-12-14 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 14.12 - 20.12.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co słychać w biznesie i pracy w najbliższym tygodniu...


14 grudzień - poniedziałek

Trudny i ważny dzień. Nów, czyli koniunkcja Księżyca ze Słońcem, z towarzyszeniem zaćmienia Słońca, nie otworzy nas na zmiany i postęp ale zakłóci nasz ogląd rzeczywistości i wniesie refleksje, chęć ucieczki, zachwieje naszym poczuciem bezpieczeństwa. Na szczęście wielość różnorodnych aspektów Księżyca przywróci nam spokój i chęć do pracy.

 

15 grudzień - wtorek

Przejście Księżyca do znaku Koziorożca oraz wielość pozytywnych jego aspektów pobudzi poczucie obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skierowana będzie w stronę spraw materialnych, nasili się dążenie do podtrzymania swego prestiżu i honoru. We wszystkich sprawach charakterystyczna będzie rzeczowość i lakoniczność. Cenić się będzie wiarygodność i porządek.

 

16 grudzień - środa

Aspekty Księżyca do Neptuna, Marsa i Plutona wniosą impulsywność, chwiejność emocjonalną, drażliwość, skłonność do gniewu. Każdy drobiazg może wywołać burzliwą reakcję a praca nie układać się z powodu nerwowości, pospiechu i czynników odwracających uwagę.

Nie zaczynajmy nowych spraw, nie podejmujmy ważnych decyzji, nie podpisujmy kontraktów.

Unikajmy konfliktów i zachowajmy zasady ostrożności.

 

17 grudzień - czwartek

Znamienny dzień z wieloma istotnymi, dla całego świata, aspektami. Saturn przechodzi ze znaku Koziorożca w znak Wodnika i pozostanie w nim do 7 marca 2023 r. Wodnik to przede wszystkim znak wolności i swobody, Saturn w Wodniku, zaś, może przejawiać się jako niszczyciel wszelkich struktur i związków. Może wywoływać chaos, bałagan, panikę, kryzysy polityczne, nie poddające się żadnej logice. Negatywne aspekty Saturna w tym tranzycie są bardzo niebezpieczne ze względu na swoją nieprzewidywalność.

Dziś warto zastanowić się nad ostatnimi latami kariery zawodowej, podsumować, zrobić plany na przyszłość.

 

18 grudzień - piątek

Dzień pod wpływem jednego aspektu – sekstylu Księżyca do Marsa. To dzień przypływu sił i energii. Ludzie są aktywni, pełni inicjatywy i chęci do działania. Można zrobić więcej niż w inne dni i wykonywać swoje działania z radością. Wzrasta przedsiębiorczość, optymizm, łatwiej znaleźć kompromis i wspólny punkt widzenia.

 

19 grudzień - sobota

Dzień upłynie pod wpływem sekstylu Księżyca do Merkurego i Słońca. Wprowadzi to nas w znakomity humor i nastrój. Wzrośnie ilość kontaktów, rozmów, częściej zadzwoni telefon.

To także kolejny dzień o szczególnej ważności. Jowisz przechodzi na 1 rok do znaku Wodnika, podkreślając tym udział Saturna, który przebywa również w tym znaku. Zjawisku temu towarzyszyć mogą kryzysy, przewroty, katastrofy żywiołowe, wypadki ale także postęp naukowo – techniczny, nowe wynalazki, technologie, rozwój przemysłu kosmicznego i medycyny.

 

20 grudzień - niedziela

Miła aura dnia. Sekstyl Księżyca z Uranem wniesie element niespodzianki. Mogą to być sensacyjne wiadomości albo nowy pomysł, olśnienie, pobudzenie ciała i duszy. Dobry dzień dla pracowników naukowych i ludzi twórczych. Rozwiązania problemów przyjdą szybko i w sposób naturalny. Koniunkcja Słońca z Merkurym natomiast, sprawi, że może dojść do wydarzeń, które stworzą fundament pod przyszłe sukcesy zawodowe.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1360
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.