Heart_2
Wyszukaj Eksperta
1348 Vera 2020-12-07 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 07.12 - 13.12.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co jeszcze przyniesie grudzień w biznesie i pracy...


7 grudzień - poniedziałek

Księżyc w znaku Panny oraz w kwadraturze do Merkurego i trygonie do Urana zmusi nas do analiz kończącego się roku. Pojawią się trudności w księgowych rozliczeniach, w kontaktach ze współpracownikami i przełożonymi. Wzrośnie prawdopodobieństwo błędów. Istnieje groźba otrzymania nieprawdziwej informacji. Nie zaleca się podejmowania ważnych decyzji, prowadzenia pertraktacji, wyznaczania spotkań w interesach czy podpisywania dokumentów.

 

8 grudzień - wtorek

Sympatyczna aura dnia. Przyjazne trygony Księżyca do Wenus, Plutona, Saturna i Jowisza sprawią, że podwoimy energię, optymizm, chęć do pracy i nauki. Jest szansa, że dzień okaże się najlepszym dniem w miesiącu. Możliwe perspektywiczne propozycje, wzrost zysków czy premia. Wzrośnie aktywność społeczna i polityczna.

 

9 grudzień - środa

Dzień upłynie pod wpływem przejścia Księżyca do znaku Wagi. Aspekt ten wniesie dobry nastrój, dążenie do kontaktów, łagodzenie zwaśnionych stron. Wzrośnie wrażliwość na piękno, poprawią się relacje z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi. Zły czas na biznes i sprawy związane z ogniem, żelazem, techniką, ostrymi i tnącymi przedmiotami.

 

10 grudzień - czwartek

Bardzo trudny dzień, pełen wielorakich aspektów. Dominować będzie opozycja Księżyca do Marsa, kwadratura do Plutona i Jowisza. Te złowróżbne aspekty wniosą wysokie napięcie, nerwowość, chwiejność emocjonalną, nadmierną aktywność, kłótnie i awantury. Możliwość wybuchów i burzliwe reakcje w miejscach publicznych.

 

11 grudzień - piątek

Trygon Słońca do Marsa wyzwoli w nas chęć do działania, aktywność, inicjatywę. W pracy wzrośnie przedsiębiorczość i chęć do pracy fizycznej. Ogólnie towarzyszyć nam będzie dobry nastrój i optymizm. W ocenie dnia nie przeszkodzi nawet opozycja Księżyca do Urana oraz przejście Księżyca do znaku Skorpiona, które przynieść mogą nerwowe reakcje, zmiany nastroju czy impulsywność.

 

12 grudzień - sobota

Znakomita aura dnia. Trygon Księżyca do Neptuna, sekstyl do Plutona oraz koniunkcja do Wenus wniosą życzliwe nastawienie, delikatność, tolerancję. Będziemy bardziej sentymentalni, skłonni do ciepłych a nawet intymnych rozmów. Księżyc wywoła wzniosłe uczucia, poetycki nastrój i twórczy wzrost. Pojawić się mogą myśli o sensie życia.. Stosunki w rodzinie i z bliskimi będą wyjątkowo dobre.

 

13 grudzień - niedziela

Urozmaicona aura dnia. Pozytywne aspekty Księżyca, w postaci sekstylu do Jowisza i Saturna, zaowocują uprzejmością, dobrym stylem w rozmowie i klasą. Rozpierać nas będzie energia, optymizm, otwarcie na nowe. Pojawią się nowe możliwości działania i chęć pomocy. Możliwe perspektywiczne propozycje dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia się. Lekki chaos wnieść może kwadratura Merkurego do Neptuna, ale nie zmieni to ogólnie dobrego nastroju.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1348
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.