Heart_2
Wyszukaj Eksperta
1213 Vera 2020-12-01 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.12 - 06.12.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Grudzień to miesiąc pełen tradycji, refleksji, światełek na choince, kolęd, prezentów, ale. .... także działań zawodowych, biznesowych czy ekonomicznych, kończących rok.


Przez większość miesiąca będziemy pod oddziaływaniem Słońca w znaku Strzelca, którym rządzi ekspansywny Jowisz, niosąc odkrywanie nowych możliwości, tolerancję, idealizm, aspiracje, prawo i etykę. Ogień Strzelca wyzwala pasję przekraczania granic, dążenie do nowoczesności, radości i spontaniczności. Jednocześnie na nasze działania wpływać będzie ciągle aktywna, trudna dla świata, koniunkcja Saturna, Jowisza i Plutona, która przyniosła pandemię, ze swoimi skutkami w postaci chorób, problemów ekonomicznych, rozregulowania rynku pracy i zamieszek społecznych.

 

1 grudzień - wtorek

Pozytywna, pełna ekspresji, aura dnia. Na jej przebieg wpłynie Księżyc w znaku Bliźniąt, sekstyl Księżyca do Marsa, a także wejście Merkurego w znak Strzelca. Przejawi się to poprzez odbudowę czy nawiązanie kontaktów, potrzebę wymiany informacji, idei czy myśli. Uwaga skoncentrowana będzie na wielu sprawach jednocześnie, wzrośnie ilość korespondencji, telefonów, ale także pomyłek czy wypadków drogowych.

 

2 grudzień - środa

Przejście Księżyca do znaku Raka oraz sekstyl Księżyca do Urana zintensyfikują uczucia rodzinne a także wyostrzą intuicję, przenikliwość i wyobraźnię. Wzmocnią się romantyczne nastroje, marzenia czy wspomnienia. Uda się rozwiązać najpilniejsze zadania, nasilą się możliwości pracy umysłowej i pamięć.

 

3 grudzień - czwartek

Trygon Księżyca do Wenus i Neptuna sprawią, że dzień upływał będzie w miłym nastroju. Współpracownicy, rodzina czy przyjaciele okażą się bardziej życzliwi, delikatni i tolerancyjni. Wszelkie sprawy uda się załatwić pokojowo, nawiązać nowe przyjaźnie czy kontakty osobiste. Dobre relacje zepsuć może popołudniowa kwadratura Księżyca do Marsa, która przyniesie drażliwość, skłonność do gniewu i burzliwe reakcję.

 

4 grudzień - piątek

Bardzo trudna aura dnia spowodowana złoczynnymi aspektami Księżyca do Plutona, Jowisza i Saturna. Towarzyszyć nam mogą nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Wszystko odbierać będziemy w czarnym kolorze. Zamierzone sprawy mogą zostać zerwane, nie iść zgodnie z planem, trudno o koncentrację, wzrasta ilość błędów, pomyłek, urazów przemysłowych, skaleczeń kończyn, agresji, przemocy.

Uważajmy na rozpalone emocje i ich skutki, w szczególności unikajmy publicznych wystąpień i dużych skupisk ludzkich.

 

5 grudzień - sobota

Urozmaicona aura dnia. Kwadratura Księżyca do Urana i Wenus przyniosą podwyższoną pobudliwość emocjonalną, nieopanowane reakcje i dużą impulsywność. Możliwe liczne problemy, nieprzewidziane okoliczności i przypadki. Szczególnie duże problemy pojawią się w relacjach z kobietami. Pojawić się mogą zawroty głowy, zaburzenia rytmu serca, przeciążenie układu nerwowego. Sytuację załagodzi trygon Księżyca do Słońca wnosząc poprawę stanu psychicznego i entuzjazm. Ludzie, mimo problemów, staną się życzliwsi i nastawieni pokojowo.

 

6 grudzień - niedziela

Dzień upłynie pod wpływem trygonu Wenus do Neptuna, wnosząc dobry nastrój, życzliwość, wrażliwość i wyczulenie na piękno. Jak przystało na niedzielę i Mikołajki, wszyscy szukać będą kontaktów. Osoby twórcze odczują przypływ sił i natchnienia. Wystąpi ryzyko nadmiernej idealizacji oraz

ignorowania tego co nie wpisuje się w wyobrażenie o człowieku czy sytuacji.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1213
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.