Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

4546 Kumczo 2020-11-30 0

Wibracje numerologiczne na grudzień 2020

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź jakie rady i przestrogi ma dla Ciebie wibracja numerologiczna w grudniu...


Dla wibracji1

Energia miesiąca: To powinien być miesiąc radości, sukcesu, szczęśliwe zakończenie planów i rozmów. Zapowiadają się uroczystości, świętowanie, spotkania towarzyskie. Będziecie się cieszyli i doceniali życie. Energia wyzdrowienia i uczucie ulgi i radości.

Praca, finanse: Może to być praca grupy ludzi objętych wspólnym interesem, interes rodzinny, gdzie członkowie rodziny są zaangażowani we wspólny cel. Miła i dobra atmosfera. Skupicie się bardziej na szczęściu, czułości i harmonii w rodzinie, niż na sprawach materialnych.

Uczucia, związki: Co do uczuć jedynki zachowają powściągliwość, starając się dostosować do sytuacji. Będziecie bardziej elastyczni w dopasowaniu się wydarzeń. To miesiąc naprawienia błędów, przebaczenia i akceptacji sytuacji w jakiej przyszło wam żyć. Zawarcie pokoju z samym sobą.

Dom, rodzina: Skupienie się na sprawach materialnych. Ktoś z rodziny z zapałem będzie dążył do osiągnięcia sukcesu, dlatego z ogromną wiarą we własne siły będzie się szkolił, studiował, zdobywał wiedzę. Dzięki cierpliwości i wytrwałości przyszłe sukcesy będzie zawdzięczał sobie. Miesiąc spotkań z najbliższymi.

Otoczenie: Z otocznia możecie odczuwać wycofanie się z szeregu niepotrzebnych związków i aktywności, co pozwoli wam na spokój uwalniający was od zamętu. Ktoś z otoczenia na kogo nie zwracaliście do tej pory uwagi, może was podeprzeć duchowo i spełnić rolę psychoterapeuty.

Samopoczucie, zdrowie: Jeżeli chorowaliście, to w tym miesiąca zapowiada się zatrzymanie, zahamowanie choroby. Możecie odczuwać taki zastój w waszym życiu, w planach do których dążyliście. Zdrowotnie dolegliwości kończyn dolnych, nawracające choroby przewlekle, wszelkiego rodzaju stany zapalne.

Niespodzianki: Uzależnienia od kogoś lub czegoś, taki rodzaj uwięzienia z czego ciężko się uwolnić. Może was zaskoczyć uleganie wszelkim pokusom i uleganie innym szczególnie w sprawach materialnych.

Ostrzeżenie: W dążeniu do osiągnięciu celu uważać na lekkomyślność i spoczywanie na laurach.

Przesłanie anielskie: Anioł Wewnętrznego Spokoju - to miesiąc, gdzie powinniście chwilowo wycofać się z otoczenia w celu uporządkowania myśli, zwolnienia tempa, znalezienia czasu dla siebie. Emocje, nerwy niczego nie rozwiążą, należy zapanować na emocjami i chaotycznym trybem życia. Zaakceptujcie życie takim jakie ono jest ze wszystkim co daje i zabiera. Zregenerujcie się i odzyskajcie spokój i równowagę wewnętrzną.

 

Dla wibracji 2

Energia miesiąca: Dla dwójek to miesiąc transformacji waszego ego, które musi nauczyć się uwalniać od świata materii, by wznieść się na wyższy poziom duchowych doznań. Zmiany w każdym budzą lęk, ale czas na uwolnienie się od czegoś co dawno umarło, a w dalszym ciągu wam przeszkadza. To miesiąc nagłych i nieprzewidzianych poczynań, które będziecie chcieli rozwiązać za pomocą miecza, wchodząc w konflikty i raniąc słowami.

Praca, finanse: Sporo emocji, ale pojawią się szanse na na coś nowego, coś co wam odpowiada i lubicie to robić. Może to być dodatkowa praca, lub hobby, które przyniesie wam korzyści finansowe.

Uczucia, związki: Związki mogą być już nadszarpnięte, co spowoduje cierpienie, smutek i przygnębienie z tego powodu.To sytuacje ciężkie z którymi nie łatwo jest się uporać, ale czasami mocne przeżycia mogą was zmienić i ocalić związek. To miesiąc przetrwania, a sytuacja jest przejściowa.

Dom, rodzina: W domu wasz partner, partnerka lub ktoś z rodziny, to osoba wymagająca, kierująca się rozsądkiem i rozwagą. Może być chłodna w swym postępowaniu i nieprzystępna, ale jej mądrość i doświadczenie powoduje, że może udzielić dobrej rady.

Otoczenie: W otoczeniu sytuacje z których nie widać wyjścia. Będziecie ulegać czyimś żądaniom, bez słowa protestu czy buntu. To czas uczucia zagrożenia i dezorientacji wewnętrznej, która jest silniejsza od realności.

Samopoczucie, zdrowie: Czasami ogarną was marzenia, melancholia, oderwiecie się od ziemi, aby pomarzyć w przestworzach. W zdrowiu mogą pojawić się dolegliwości w jamie brzusznej, dolegliwości nerek.

Niespodzianki: Możliwe pieniądze od rodziny, spadek. Pełna stabilizacja rodzinna i zawodowa, dobrobyt.

Ostrzeżenia: lęk przed zmianami. Coś powinniście zmienić, rozstrzygnąć, zdecydować, a wy przyjmujecie postawę bierną i wolelibyście złożyć odpowiedzialność na innych i czekać na coś co może nigdy nie nadejść.

Przesłanie anielskie: Anioł Ukrytych Możliwości - dwójeczki macie w sobie moc ukrytych talentów, możliwości i predyspozycji, które możecie wykorzystać w życiu. Coś dobrego po cichu dojrzewa, aby w odpowiednim czasie wydało owoce. Odkrywajcie swoje prawdziwe powołanie. Niespodziewane sytuacje i wydarzenia, pomogą w realizacji planów, życie samo podsunie pomysł na rozwiązanie problemu.

 

Dla wibracji 3

Energia miesiąca: Dla trójek to miesiąc przebiegłości, działań zakulisowych i wykorzystywania nadarzających się okazji. Będziecie aktywni i dynamiczni, dobrze radząc sobie z problemami. Wasze decyzje będą szybko podejmowane, będziecie imponować energią i przebojowością.

Praca, finans: Możecie załatwiać jakieś sprawy sądowe, urzędowe, zdecydujecie się na podjęcie kroków prawnych. Możliwe, że trzeba będzie złożyć dokumenty, pisma w celu odzyskania strat poniesionych w przeszłości. W pracy postępowanie według praw i norm, nakazów i zakazów.

Uczucia, związki: W związkach odwzajemnione uczucia. Trójki mogą polegać na partnerze, który okaże wam czułość, życzliwość i wyrozumiałość. Miła przyjazna atmosfera i dobre rokowania na przyszłość.

Dom, rodzina: W domu dbałość i gospodarność. Jeżeli nie wy, to wasz partner, partnerka zadbają, o dom i rodzinę, o dobrobyt, sytość i gościnność. Miesiąc pod wpływem pracowitości, zaradności i opiekuńczości, może zapowiadać powiększenie rodziny.

Otoczenie: Z otoczeniem chwilowe zawieszenie, utknięcie w martwym punkcie, zwłoka i czas oczekiwania. Wszelkie prace będą posuwały się powoli, efekty na które czekacie będą niedostrzegalne, potrzeba cierpliwości i przeczekania.

Samopoczucie, zdrowie: Poczujecie takie pragnienie bycia razem. Miłość nabrała kolorów i jest dojrzała. W zdrowiu układ hormonalny, dolegliwości nerek, mogą pojawić się dolegliwości w jamie brzusznej.

Niespodzianki: Zapowiada się powodzenie materialne i zmysł do interesów. Ktoś, kto jest dosyć operatywny może sprawić wam niespodziankę finansową.

Ostrzeżenia: Możliwe, że od czegoś, kogoś uciekacie, boicie się zmian, dlatego zwlekacie z podjęciem decyzji. Zachowujecie postawę bierną, gdyż w danej chwili wolicie złożyć odpowiedzialność na innych.

Przesłanie anielskie: Anioł Twórczości - Trójeczki są właśnie twórcze, kreatywne, z talentami i wyobraźnią. Jednak w tym miesiącu możecie mieć chwilowy brak natchnienia, inspiracji i pomysłów z powodu samo zachwytu na punkcie własnych sukcesów. Więc tu ostrzeżenie przed zmarnowaniem talentu. To miesiąc na pokazanie swoich uzdolnień, na tworzenie wszystkiego, co oryginalne, wyjątkowe i niezwykłe.

 

Dla wibracji 4

Energia miesiąca: Dla czwórek ważne będzie w grudniu bezpieczeństwo materialne, ale też zadbacie o rozwój duchowy. Będzie wam przyświecała energia dobrobytu, bogactwa, niespodziewanych pieniędzy. Los powinien być przychylny dla czwórek i wynieść was ponad przeciętność, ale to od was zależy, czy potraficie to wykorzystać.

Praca, finanse: To czas na zmiany, które są nieuniknione, ale jeszcze lękacie się przyszłości i pójście w nieznane, nowe. Czegokolwiek te zmiany by dotyczyły, czy zmiany pracy, stanowiska, a może współpracy z innymi, to jest to odpowiedni czas, więc się nie namyślajcie zbyt długo. Czas pożegnać to, co nie daje wam satysfakcji, odpowiedniego zarobku i życia na odpowiednim poziomie.

Uczucia, związki: Swoje uczucia skierujecie na młode osoby, które są jeszcze na początku drogi życiowej, wytrwale się uczą i przyszłe sukcesy będą zawdzięczali sobie. W związkach postaracie się okazać uczucia swoim partnerom, zadziwić ich, wprowadzić coś świeżego, namiętnego.

Dom, rodzina: To miesiąc szczęścia, harmonii spełnienia marzeń. Miła serdeczna atmosfera, pojednanie, przebaczenie, wszystko jakby nabierze nowych barw. Działania rodzinne, które opierają się na wspólnym interesie i zrozumieniu swojej roli i obowiązków wobec rodziny, dzieci.

Otoczenie: W otoczeniu będziecie dzielili się tym co macie w nadmiarze. Możecie kogoś wesprzeć finansowo, jak i duchowo. Sami też możecie otrzymać prezenty, wsparcie finansowe. Otoczenie będzie dla was dosyć hojne i wy dla otoczenia.

Samopoczucie, zdrowie: W zdrowi dolegliwości dolnej części przewodu pokarmowego, zespół po wycięciu pęcherzyka żółciowego, stany zapalne.

Niespodzianki: Zrealizują się jakieś plany, narodzi się coś nowego, co będziecie chcieli wdrożyć w życie.

Ostrzeżenia: Mogą być kłopoty ze spotkania lub znajomości z osobą o cechach ognistych, która jest niezależna, ale bywa zapalczywa i impulsywna działając pod wpływem emocji.

Przesłanie anielskie: Anioł Intuicji - Możecie odczuć wzmożoną intuicję, przewidywania, kontakt z podświadomością. Obserwujcie swoje sny, tam możecie otrzymać wiele znaków i symboli do rozwiązania problemu. To miesiąc rozwoju duchowego, odróżnianie fikcji od rzeczywistości, zagłębicie się w świat wtajemniczenia, ezoteryki, wiedzy psychotonicznej. Kierujcie się intuicją płynąca z głębi serca.

 

Dla wibracji 5

Energia miesiąca: Piątki w grudniu będą w stanie czekania. To może dotyczyć spraw finansowych, zdrowotnych czy innych dziedzin życia, gdzie obecnie nie da się nic przyśpieszyć i ujrzeć efekty działań. Potrzebna będzie cierpliwość, gdyż wszystko może posuwać się powoli, nieciekawie i często przebiegać na jałowym biegu.

Praca, finanse: Zaznaczają się wyjazdy, przemieszczanie się w sprawach służbowych. Możecie w tym miesiącu zbyt odważnie i ryzykownie postępować w sprawach finansowych, nie zważając na zdanie innych. To gonitwa pod wpływem żywiołu ognia, która sprawi, że w zamęcie uczuć nie będziecie wiedzieli dokąd zmierzacie i jakie skutki przyniosą wasze działania.

Uczucia, związki: W sprawach uczuciowych także u piątek będzie panował żywioł ognia, czyli będzie was widać, słychać i czuć. Swoje życie przeżywacie impulsywnie i namiętnie, ale jesteście zaborcze i partnerowi wyznaczacie w związku rolę podrzędna, zastrzegając sobie wyłączne prawo do rządzenia.

Dom, rodzina: W domu, rodzinie będziecie obstawali przy swoich racjach, nie idąc na kompromis. Taka uparta i nieprzejednana postawa, może okazać się nieskuteczna, gdyż tkwiąc w swoim uporze, nie ruszycie ani do przodu, ani nie cofniecie się do tyłu. Należy znaleźć płaszczyznę porozumienia i zaprzestać walki, inaczej konflikt nie rozwiążę się.

Otoczenie: W otoczeniu, to sprawy związane z pracą. Skupicie się na jakimś celu, angażując się ze starannością i perfekcją w wykonaniu tego dzieła.

Samopoczucie, zdrowie: Nastój piątek może być związany z przeżywaniem rozstań, strat, cierpienia emocjonalnego. Zdrowotnie zaburzenia metabolizmu, dolegliwości jamy brzusznej, zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, zatrucia, biegunki.

Niespodzianki: Zdacie sobie sprawę, że nic nie da się zrobić na siłę, ani przyspieszyć, trzeba zdać się na los. Przygotujcie się, aby dopasować się do zmian, które mogą dokonać się bez waszego udziału i przyjęcia tego co zsyła los.

Ostrzeżenia: Wasza gotowość do ciągłej walki, wywołującej presję na przeciwniku, może doprowadzić na brak hamulców w postępowaniu, gardzeniu słabszymi i brak współczucia. Nie zrzucajcie swojej porażki, obwiniając innych i nie pozwalając na okazywanie sobie współczucia.

Przesłanie anielskie: Anioł Miłosierdzia - Możecie nosić w swoim sercu zbyt długo urazę i z tego powodu brak wybaczenia i brak zrozumienia dla innych. Wieczne pretensje, wypominanie błędów, żal, wzajemne obwinianie. Anioł Miłosierdzia zachęca do wyrozumiałości, współczucia, wybaczania. Zrozumcie ludzi, ich wady i postępowanie.

 

Dla wibracji 6

Energia miesiąca: Szóstki w grudniu będą hojne. Będziecie obdarowywać swoich najbliższych prezentami, wspierać finansowo, zapowiada się miesiąc rozdawnictwa. To miesiąc dobrej kondycji, wiary w siebie i swoje możliwości.

Praca, finanse: Udane transakcje finansowe, zyski. W pracy miła atmosfera. Grupa ludzi objęta wspólnym interesem stara się żyć i pracować w pokojowej atmosferze. Skupicie się bardziej w tym miesiącu na własnej rodzinie, na stworzeniu przytulnego gniazdka rodzinnego, spotkań z najbliższa rodziną.

Uczucia, związki: W związkach może być różnie, na zasadzie wzlotów i upadków, taka huśtawka uczuć. Warto by było coś zmienić w waszych relacjach, ale szóstki czekają i zdają się na los.Tak sami single wierzą w przychylność losu oczekując zesłania tej wymarzonej miłości.

Dom, rodzina: W rodzinie szykują się spotkania towarzyskie, uroczystości. Będziecie się radować, cieszyć, świętować udane zakończenie jakichś planów, pracy, etapu życiowego.

Otoczenie: Do otoczenia możecie pozostać bierni, wycofacie się z aktywności, bo tak wam będzie podpowiadała intuicja. W ciszy i spokoju rozwój zdolności porozumiewania się telepatycznego, medialnego, medytacje.

Samopoczucie, zdrowie: Za dobrze wykonaną pracę możecie otrzymać awans, nagrodę, uznanie zawodowe. Zaangażowanie w jakiś twórczy projekt. Dolegliwości jamy brzusznej, jak wątroba, trzustka, śledziona. Dolegliwości hormonalne. Różnego rodzaju cysty, narośla, choroby zwyrodnieniowe.

Niespodzianki: Powodzenie materialne, bezpieczeństwo i stabilizacja. Dobrobyt rodzinny i korzystanie z jego dobrodziejstw w postaci obdarowywania się prezentami, wszak to będzie okres świąteczny.

Ostrzeżenia: Zbytnie zainteresowanie jakąś dziedziną, nadmierna ilość czasu poświęcona temu zainteresowaniu, może doprowadzić do izolacji, miejsc odosobnionych, gdzie inni nie maja wstępu.

Przesłanie anielskie: Anioł Spełnionych Marzeń - Anioł pomaga nabrać przekonania i wiary w marzenia, cierpliwie pracować i czekać na ich spełnienie. Uczy wytrwałości, zaspokaja potrzeby serca i duszy, a czasem obdarza łaskawością losu. Nabierzcie bardziej wiary we własne marzenia i bardziej zaangażujcie się w realizację celu, a wasze pragnienia się spełnią.

 

Dla wibracji 7

Energia miesiąca: Siódemki otrzymają sporo informacji, wiadomości, będziecie stale z kimś w kontakcie, nie tylko w sprawach prywatnych, ale też zawodowych. Zapowiadają się dobre widoki na pracę, nowe możliwości i przedsięwzięcia, sporo przemieszczania się, zmian miejsca.

Praca, finanse: Dla niektórych siódemek to początek sukcesu, dzięki sumiennej i wytrwałej pracy. To miesiąc nauki, zdobywania dodatkowego wykształcenia, szkoleń, kursów. Także wy siódemki możecie udzielać szkoleń, korepetycji dla uczniów i tych co potrzebują dodatkowej wiedzy.

Uczucia, zdrowie: Czas, w którym będziecie potrzebowali odpoczynku, wycofania, izolowania się. To może dotyczyć zranionych waszych uczuć, niechęci do kontaktu lub ze względu na zdrowie, zwolnienie, kwarantanna, a może po prostu medytowanie w ciszy i spokoju. W związkach niby stabilnie, ale może być mieszkanie pod jednym dachem, ale w innych pokojach.

Dom, rodzina: Dojrzałość siódemek i świadome wybranie swojej drogi. Patrzycie w przyszłość, kreujecie ją tak jak byście tego chcieli i to czyni was odważnymi i pewnymi siebie, dobrze radzącymi sobie z przeciwnościami losu. Mogą rozwijać się w was zdolności organizacyjne i handlowe, patrzycie w przyszłość jako ludzie interesu zjednując sobie otoczenie. To może dotyczyć interesu rodzinnego.

Otoczenie: W otoczeniu miła atmosfera, przyjaźń, współpraca, podpisywanie kontraktów i umów. Sprzyjający czas do nawiązywania nowych znajomości, związków.

Samopoczucie, zdrowie: Odczujecie, że w sprawach konfliktowych, trzeba kierować się rozsądkiem, krytycznie spojrzeć na sprawę i dzięki szczerej rozmowie opartej na faktach uda się rozwiązać konflikt. To siła intelektu jest waszą szansą, jaką powinniście wykorzystać. W zdrowiu układ hormonalny, przeziębienia, infekcja dróg oddechowych.

Niespodzianki: Płodność w pomysłach i motywacja do działania, do podjęcia ryzyka w nowym przedsięwzięciu. Coś zasiejecie, co od dawna chodziło wam po głowie i co w przyszłości będzie się rozwijało i wzrastało.

Ostrzeżenia: Tak właściwie to nie jest ostrzeżenie, gdyż możecie odczuć jakby wewnętrzny wstrząs pobudzający was do zmiany. W waszej duszy coś się zmieni i zaczniecie doceniać wartości takie jak wierność, wolność, prawda. Wierność sobie i wolność ducha.

Przesłanie anielskie: Anioł Pokory - Anioł ten wskazuje na niecierpliwość, pazerność, chęć posiadania wielu rzeczy naraz. Przechwalanie się, nieumiejętność słuchania innych, przekonywanie o swojej wyższości i trudności w zaakceptowaniu tego, co los odbiera. Przesłanie wskazuje zrozumieć, że nie wszystko możemy mieć w życiu. Wzmocnić swoją cierpliwość, pogodzić się z losem i zaakceptować to, czego człowiek zmienić nie może i na co nie ma wpływu. Nauczyć się słuchać innych.

 

Dla wibracji 8

Energia miesiąca: Ósemki możecie być bierni i wycofać się z aktywności życia i działania. W wielu sprawach chwiejność i trudności w zdecydowaniu się i podjęciu decyzji. Jednak będziecie kierowali się miłością, ugodą i pojednaniem. Otrzymacie dar od losu na realizację czegoś, co w obecnej chwili jest dla was najważniejsze, coś co kochacie i lubicie robić.

Praca, finanse: W praca rywalizacja i konkurencja. Mogą też wystąpić kłótnie, spory, gdzie każdy będzie chciał mieć swoją rację i ugrać jak najwięcej dla siebie. Możecie taką sytuacją poczuć się zmęczeni, gdyż konflikt będzie trudno rozwiązać tymi sporami i wszystko nadal będzie przeciągać się i pozostaje nie rozwiązane.

Uczucia, związki: Związek w którym ósemki mogą czuć się szczęśliwi i nieszczęśliwi, oparty na wzlotach i upadkach. Taka huśtawka uczuć. Dla singli poddanie się i czekanie co los przyniesie.

Dom, rodzina: W domu zadowolenie, bezpieczeństwo finansowe i materialne, ale odczuwanie samotności emocjonalnej. Zapowiada się gościnność, towarzyskość, pokazywanie swojego bogactwa innym. Świadomość dobrych i radosnych stron życia i umiejętność korzystania z nich.

Otoczenie: Z otoczeniem ósemki będą przechodziły transformację, coś trzeba będzie zakończyć, z kimś się rozstać. To czas na zmiany, których się boicie i tkwicie w starych przyzwyczajeniach i układach.

Samopoczucie, zdrowie: Będziecie energiczni, niezależni, dobrze sobie radząc z przeciwnościami losu.W zdrowiu problemy w dolnej części jamy brzusznej, dolegliwości w obrębie szyi, stany zapalne, zatoki.

Niespodzianki: Weźmiecie wszelkie problemy w swoje ręce, aktywnie poszukując nowych dróg rozwiązania, czy to w sprawach zawodowych, zdrowotnych, czy uczuciowych lub innych. Będziecie działać dążąc do swojego celu i rozwiązań.

Ostrzeżenia: Może być w związkach nieszczerość, niespełnione nadzieje, brak zainteresowania ze strony partnera, czy kogoś, kto jest obiektem waszych uczuć. Najlepiej zostawić uczucia na boku.

Przesłanie anielskie: Anioł Radości - możecie odczuwać smutek, poczucie zniechęcenia, pesymistyczne myślenie. Brak zadowolenie z siebie tłumiąc prawdziwe uczucia i emocje. Anioł Radości pomoże zaakceptować i polubić siebie, nawiązać lepsze relacje z ludźmi, uaktywnić pozytywne myślenie. Poprawi kontakty z płcią przeciwną, zapanuje nad wahaniami waszego nastroju.

 

Dla wibracji 9

Energia miesiąca: Dziewiątki będą w energii zawieszenia, czyli życie toczy się normalnie, podstawowe zajęcia musicie wykonywać, mimo to nie czujecie wewnętrznej motywacji do pracy i działania. To czas niespełnionych pragnień i rozczarowań. Stan apatii, zniechęcenia, praca może nie dawać spodziewanych efektów, a okoliczności zewnętrzne powodują opóźnienia.

Praca, finanse: To miesiąc dążenia do równowagi i stabilizacji. Możliwość rozwoju, poczucie spełnienia, szanse na docenienie wyników w pracy, jeżeli będziecie pracowali według norm i prawa i trzymali się wyznaczonych reguł.

Uczucia, związki: Dziewiątki mogą trwać w silnym związku seksualnym, w którym przeżywanie rozkoszy, może uświadomić wam brak uczuć. To takie zaprzedanie duszy za cenę dobrobytu, chwilowych uniesień, czy własnej wygody. Uleganie żądaniom innych, próżność i zachłanność, co zabija w was poczucie niezależności.

Dom, rodzina: W domu i rodzinie sporo niepewności, lęku i wahań. Taka niezgodność między tym, co chcielibyście zrobić, a tym co istotnie czynicie. Działacie czasem w sposób nie zrozumiały dla was samych. Życie w pustce niepewności i wiecznym oczekiwaniu na zmianę losu. Tęsknota za spokojnym życiem wewnętrznym.

Otoczenie: Z otoczeniem kontakty telefoniczne, na otrzymane wiadomości i propozycje trzeba będzie szybko się zdecydować i zareagować, aby inni nie sprzątnęli wam ich z przed nosa. Pozytywne informacje i wiadomości.

Samopoczucie, zdrowie: Marzenia, melancholia i bujanie w obłokach. Możecie mieć trudności w powiązaniu swych marzeń i pragnień z działaniem i urzeczywistnieniem. W zdrowiu mogą pojawić się dolegliwości nerek i pęcherza, wszelkiego rodzaju stany zapalne, przełyk i żołądek, płyny w organizmie.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć osoba dosyć energiczna, niezależna, która dobrze sobie radzi z przeciwnościami losu. To osoba mająca siłę przyciągania, jest atrakcyjna.

Ostrzeżenia: Uważajcie na trwonienie energii na rzeczy powierzchowne, uleganie innym i podążanie za ludźmi, którzy wam imponują, ale niczego was nie naucza. Nauczcie się samodzielności.

Przesłanie anielskie: Anioł Zaufania - Anioł ten wskazuje na zagrożone poczucie bezpieczeństwa, brak zaufania, wątpliwości, niepewność przyszłości. To także obawy, lęki, które najczęściej rozgrywają się tylko w wyobraźni, bez przełożenia ich na rzeczywistość. Zaufajcie ludziom, uwierzcie po przez pozytywne myślenie w dobre zakończenie ważnych spraw. Swoje sprawy powierzcie Bogu, to ułatwi wytrwanie w tym trudnym dla was czasie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 4546
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.