Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1215 Perełka 2020-11-27 0

Prognoza weekendowa 28.11 - 29.11.20

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Energia tego weekendu, pomoże Wam poradzić sobie z pojawiającymi się przeszkodami. W sposób skuteczny będzie eliminować kłamstwo oraz obłudę i może sprowadzić kłopotliwe wydarzenia, które będą służyć ukazaniu prawdy. Obligować Was będzie do myślenia i zrobi wszystko, aby myśl stała się twórcza. Ułatwi właściwe rozwiązanie trapiących problemów lub przyciągnie osoby, które mogą Wam w tym pomóc. Sprawi, że nabierzecie większej ochoty na naukę nowych umiejętności i podejmiecie wiele ambitnych postanowień. Możecie też liczyć na ochronę przed tymi, którzy chcieliby Was wykorzystać dla swoich celów.


Możecie doświadczyć zmienności w emocjach oraz myślach. Dla relacji partnerskich może to być trudny i nieprzewidywalny czas. Ten weekend będzie sprzyjał nawiązywaniu nowych znajomości i pogłebianiu przyjaźni Możecie spodziewać się wizyt, odwiedzin i spotkań w wąskim gronie. Nie będzie brakować Wam pomysłów. Niewykluczone, że pojawi się szansa na uwolnienie się od lęków, które chowacie głęboko, poprzez łagodne, wyjaśniające rozmowy. strony Możecie również w tym czasie być bardziej wylewni, empatyczni i pomocni. Jeżeli zaczniecie okazywać swoje emocje - uczucia które są głęboko ukryte lub stłumione i pozwolicie im wypłynąć to zaczniecie zmieniać swój związek. Rozważcie czy nie warto podjąć decyzji dotyczącej zmiany dotychczasowego trybu życia na ten zgodny z naturą, aby cieszyć się dużą odpornością psychiczną oraz fizyczną. Zastanówcie się nad zmianą diety i oczyszczeniem się ze wszelkiego rodzaju toksyn i złogów. Pamiętajcie, aby nie robić niczego na siłę, zatem nie forsujcie się i nie działajcie wbrew siłom, które zgromadziliście. Zachowajcie otwarty umysł i wykażcie się głeboką mądrością. Szukajcie znaków, słuchajcie i starajcie się usłyszeć, gdyż odpowiedzi na Wasze pytania, znajdować się będą w zasięgu ręki.

Życzę Wam spokojnego weekendu pełnego pozytywnych niespodzianek oraz korzystnych zmian: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1215
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.