Heart_4
2455 Katarzyna Katja 2020-11-24 0

Katarzynkowe rady z kart Tarota dla każdego znaku zodiaku

Tarot Horoskop
Uczucia Partnerstwo Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

W ramach współpracy z Tarotem przygotowałam dla Was Katarzynkowe karty-rady do końca listopada. Porada obejmuje każdy ze znaków zodiaku.


Baran (21 marca – 19 kwietnia)

7 Kielichów – skup się na swoim celu. Doprecyzuj go; pozwoli Ci to podejmować właściwe decyzje. Droga do jego osiągnięcia będzie prostsza a i unikniesz rozczarowań. Zaufaj swojej intuicji. Unikaj zbędnego fantazjowania; liczy się materia a nie iluzja.

 

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

4 Kielichów – może i teraz masz w swoim życiu gorszy czas; doskwiera Ci apatia i rozterki, niedosyt, niespełnione ambicje. Ale spróbuj spojrzeć mimo wszystkiego pozytywnie na swoją sytuację – zobacz ile już osiągnąłeś! Daj sobie czas na odpoczynek, ponieważ Twoje ciało i psychika najwyraźniej tego potrzebują. Zregeneruj się i dobrze rozejrzyj się wokół siebie; nowe możliwości są na wyciągnięcie ręki!

 

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Paź Denarów – są już widoczne pierwsze owoce i efekty Twoich działań. Troszcz się o nie a jest szansa na osiągnięcie większego sukcesu. Nie bój doświadczać się nowych rzeczy i inwestować w cel.

 

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

9 Buław – w ostatnim czasie było bardzo intensywnie, zrobiłeś wiele. Pozwól sobie złapać oddech, odpocznij. W międzyczasie przemyśl następne kroki i przygotuj się do dalszych działań. Nie popadaj w perfekcjonizm bo może to obrócić się przeciwko Tobie.

 

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

7 Mieczy – działaj logicznie, nie dziel skóry na przysłowiowym niedźwiedziu. Miej oko na to, co dla Ciebie ważne bo ktoś może dosłownie sprzątnąć Ci to sprzed nosa. Zważaj uwagę na słowa i czyny, ponieważ ktoś z Twojego otoczenia może chcieć Cię okłamać, zmanipulować lub...to Ty będziesz musiał uciec się do cwanego zachowania aby coś osiągnąć, zyskać.

 

Panna (23 sierpnia – 22 września)

8 Buław – przejmij inicjatywę w tym, co dzieje się wokół Ciebie. A będzie w najbliższych dniach dziać się dużo. Pozwól sobie na to, a wyjdzie Ci to na dobre.

 

Waga (23 września – 22 października)

Gwiazda – nie bój się marzyć i dążyć do realizacji pragnień, wszystko może się zdarzyć. Wsłuchaj się w swoją intuicję i pozwól prowadzić się swojej podświadomości. Nadzieja, wiara i optymizm są dla Ciebie teraz bardzo wskazane. Nie rezygnuj z niczego. Często potykamy się w życiu o różne problemy ale Ty wstaniesz z wysoko podniesioną głową i sobie poradzisz, ponieważ wiesz czego chcesz.

 

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Wisielec – dobrze by było Skorpionie, abyś na to co Cię męczy i trapi od dłuższego czasu postarał się spojrzeć z innej perspektywy. „Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”...a w tym przypadku  karty Wisielca - wiszenia. Chwila refleksji w nieustającej gonitwie dnia codziennego pozwoli dojrzeć Ci coś, na co do tej pory nie zwracałeś uwagi. Całkiem możliwe, że przez to niektóre sprawy się opóźnią ale warto.

 

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Królowa Kielichów – w najbliższym czasie pokieruj się bardziej uczuciami. Nie tylko i wyłącznie swoimi ale też osób z Twojego otoczenia. Pod Twoją „skorupką” codzienności jest bardzo bogate wnętrze. Pozwól samemu sobie i innym go doświadczyć.

 

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

7 Buław – w ciągu najbliższych dni może być tak, że będziesz musiał sam o coś zawalczyć lub bronić się przed atakiem. Przyjmij dobrą pozycję i obierz właściwą strategię – często ta spontaniczna może okazać się strzałem w dziesiątkę! Znaj jednak granice pewnych zachowań i je wyznaczaj. Nie pozwól ich przekraczać samemu sobie i innym. Nie walcz za wszelką cenę i nie prowokuj.

 

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

2 Mieczy – czasami trzeba się odciąć i zablokować na to, co jest dla nas niszczące – ale z umiarem. Nie powinno jednak zamykać się w sobie „na amen”. „Nie zamieniaj serca w twardy głaz, póki jeszcze serce masz”.

 

Ryby (19 lutego – 20 marca)

6 Kielichów – pozwól sobie na wspomnienia, ożyw do kogoś swoje sentymenty, wyciągnij przyjacielską dłoń. Teraz jest dla Ciebie dobry czas na złagodzenie lub zakończenie sporów. Uwierz w siebie. Czasami tęsknota za kimś lub za czymś potrafi dodać Ci sił.

 

Życzę Wam Wszystkim Szanowni wszelkiej pomyślności a moim imienniczkom – zarówno Klientkom jak i Wróżącym Koleżankom – wszystkiego najlepszego w dniu Naszego Święta: -)


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Katarzyna Katja
Katarzyna Katja
autor: Katarzyna Katja, odwiedzin: 2455
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.