Heart_2
Wyszukaj Eksperta
1494 Vera 2020-11-23 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 23.11 - 30.11.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Jaki będzie ostatni tydzień listopada w biznesie i życiu zawodowym? Sprawdź już teraz!


23 listopad - poniedziałek

Dobra aura dnia. Trygon Księżyca do Merkurego oraz koniunkcja Księżyca do Neptuna wprawią nas w dobry nastrój i pozwolą łagodnie przejść do nowego tygodnia pracy. Wzrośnie ilość kontaktów, rozmów, częściej zadzwoni telefon. Można dostać pozytywną wiadomość, ważny list, cenną radę, odpowiedź z jakiegoś urzędu. Sprawy może trochę skomplikować Neptun, wywołując nierealny i zbyt optymistyczny obraz rzeczywistości. Uważajmy ażeby nie dać się oszukać.

 

24 listopad - wtorek

Bardzo miły dzień. Korzystne aspekty Księżyca do Plutona, Jowisza i Saturna oraz trygon Księżyca do Słońca przyniosą optymizm, pozytywną energię i dobry humor. Wszystkie obowiązki wykonywać będziemy sprawnie i bez poczucia presji. Dobry dzień na aktywne działanie w każdej dziedzinie życia.

 

25 listopad - środa

Brak szczególnych aspektów na Niebie wróży spokój i szansę na dobry dzień. Obecność Księżyca w znaku Barana zwiększy aktywność fizyczną i psychiczną. Ludzie będą bardziej impulsywni, przedsiębiorczy, dążący do przywództwa. Dzień spontanicznych działań i nowych pomysłów.

 

26 listopad - czwartek

Trudna aura dnia. Koniunkcja Księżyca z Marsem, kwadratura do Plutona i Jowisza wpłyną na nasze samopoczucie i pracę. Towarzyszyć nam będzie impulsywność, chwiejność emocjonalna, drażliwość, skłonność do gniewu. Drobiazg może wywołać burzliwą reakcję, praca może nie układać się z powodu nerwowości, pośpiechu, niecierpliwości. Zachowajmy dystans i rozsądek.

 

27 listopad - piątek

Końcówka tygodnia upłynie pod wpływem dominacji Księżyca w znaku Byka, co przyniesie pozytywne emocje i uczucia namiętności. Sfera ekonomiczna, biznesowa, finansowa przejdzie na drugi plan. Złagodnieje dusza, pojawi się delikatność, wysubtelni smak estetyczny i potrzeby kulinarne. Wieczór spędzimy wśród najbliższych a codzienne sprawy zawodowe przełożymy na poniedziałek.

 

28 listopad - sobota

Bardzo miła aura dnia. Jedyny aspekt – sekstyl Księżyca do Neptuna przyniesie poetycki nastrój i twórczy wzrost. Pojawią się myśli o Bogu i sensie życia. Stosunki w rodzinie będą wyjątkowo dobre, staniemy się romantyczni i skłonni do idealizowania partnera. Łatwiej osiągnąć porozumienie i ogrzać się u boku osoby bliskiej sercu.

 

29 listopad - niedziela

Pozytywna energia dnia. Trygony Księżyca do Plutona, Jowisza i Saturna wniosą miły nastrój i chęć do działania a wkroczenie Księżyca w znak Bliźniąt pobudzi chęć do kontaktów, ruchu i swobody, doda fantazji, wzbogaci wyobraźnię. Aktywność umysłowa nasili się. Niedziela przyniesie satysfakcję i radość z intelektualnych zajęć.

 

30 listopad - poniedziałek

Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt wniesie napięcie i nerwowość. Trudno będzie się skupić, za to łatwo o spory i konflikty. Ostro przejawiać się będą sprzeczności między męskim i żeńskim pierwiastkiem. Wszyscy będą zabiegani, pobudzeni, pełni pretensji i żalu. Trudno będzie rozwiązywać problemy społeczne. Lepiej nie zaczynać nowych spraw, nie zawierać umów i transakcji, nie zajmować się handlem nieruchomościami, lokatami kapitału czy szukać poparcia wysokich instancji.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1494
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.