Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1319 Perełka 2020-11-20 0

Prognoza weekendowa 21.11 - 22.11.20

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia nadchodzącego weekendu spowoduje spowolnienie i zastój, a nawet wycofanie, a także kumulację energii własnej. Będzie ona nakłaniała Was, żebyście w sposób pozytywny i naturalny uzupełnili swoją energię, abyście stali się niezachwiani jeśli chodzi o sprawy płynące z zewnątrz. Pozostali wierni swoim przekonaniom, planom i marzeniom. Pomoże Wam pokonać przeciwności losu oraz wyjść ze smutku. W miłości pozwoli odciąć się od tego co było i wejść na nową szczęśliwą drogę.


We wszelkiego rodzaju relacjach zapowiada się ochłodzenie, a niekiedy nawet wypalenie uczuć. Możecie spotkać się z przejawami egoizmu oraz odseparowaniem się. W emocjach zapanuje oddalenie oraz brak żywiołowych reakcji i namiętności. Pomimo tego nie powinniście się odcinać od uczuć, bez względu na to, jakie one są. Postarajcie się wyrażać je w sposób otwarty. Może również pojawić się zazdrość i zaborczość w nienaturalnym wymiarze, co może prowadzić prostą drogą do rozstania. Potraktujcie kryzys jako czas refleksji nad przeszłością. Kontemplujcie, medytujcie i umacniajcie swoje marzenia. Przede wszystkim patrzcie w przyszłość. Nie tracie czasu na użalanie się albowiem korzystne zmiany niebawem nadejdą. W obliczu trudnych sytuacji nie uciekajcie, lecz stawiajcie im czoło. Pamiętajcie, że lepiej “zamrozić” coś na jakiś czas i odczekać, aż pojawią się nowe wskazówki oraz perspektywy.

Dajcie sobie trochę wytchnienia od codzienności, zachowajcie spokój a zauważycie wiele ważnych rzeczy wokół siebie...Pozdrawiam: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1319
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.