Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1739 Vera 2020-11-16 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 16.11 - 22.11.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Czy druga połowa listopada będzie lepsza w bizesie i sferze zawodowej? Sprawdź już teraz...


16 listopad – poniedziałek

Spowolniony początek tygodnia. Po sympatycznym weekendzie trudno będzie zmobilizować się do pracy. Kwadratura Wenus do Jowisza oraz Księżyca do Neptuna obniżą naszą skuteczność w działaniu. Możliwe problemy w sferze biznesowej, np. zwiększy się ilość nieoczekiwanych wydatków, kary finansowe, wzrost cen surowców czy podzespołów, podwyższenie kosztów transportu. Możliwe opóźnienia w spływie pieniędzy. Nieporozumienia z partnerami biznesowymi, przegapienie szansy, matactwo czy kradzieże. Zachowajmy ostrożność.

 

17 listopad – wtorek

Dzień zdominuje opozycja Merkurego do Urana przynosząc nieprzyjemne i nieoczekiwane wydarzenia. Naruszy to nasz rytm pracy, trzeba będzie zmieniać plany i rozwiązywać pojawiające się problemy. Możliwa drażliwość a nawet kłótnia bez powodu. Może zdarzyć się zagubienie czy uszkodzenie dokumentów, awarie komputera, uszkodzenia środków łączności czy transportu. Możliwy chaos, zrywanie umów i spotkań. Nie rozpoczynajmy dziś niczego nowego. Uważajmy na zdrowie i wypadki komunikacyjne.

 

18 listopad – środa

Księżyc w znaku Koziorożca może obniżyć dziś nasz nastrój emocjonalny. Wzrośnie za to poczucie obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga nasza skierowana będzie w stronę spraw materialnych. Pojawić się mogą przeszkody w formie ograniczających przepisów i instrukcji. W sprawach finansowych możliwe opóźnienia i straty. Dobry czas na analizy i zebrania produkcyjne. Nastrój poprawią trygony Księżyca do Urana i Merkurego, wnosząc nadzieje na dyplomatyczne załatwienie wielu spraw.

 

19 listopad – czwartek

Kolejny kontrowersyjny dzień, pełen mocnych wrażeń. Koniunkcje Księżyca z Plutonem i Saturnem oraz kwadratura Wenus do Saturna przyniosą nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Kontakty będą utrudnione, wystąpić może poczucie braku wyjścia z sytuacji, sprawy nie będą szły zgodnie z planem. Wzrośnie ilość pomyłek, błędów i urazów.

 

20 listopad – piątek

Końcówka tygodnia nie będzie oszczędzała nam emocji a dzień będzie zgodny z ogólnymi tendencjami listopada. Utrudnienia przyniosą dwie kwadratury – Księżyca do Urana i Księżyca do Merkurego, wnosząc podwyższoną pobudliwość, ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje i dużą impulsywność. Sprawność intelektualna będzie wymagała korekt i większej uwagi. Mogą pojawić się przeciążenia układu nerwowego, zawroty głowy, zaburzenia rytmu serca, problemy żołądkowe, urazy.

 

21 listopad – sobota

Dzień zdominowany przejściem Wenus do znaku Skorpiona. W znaku tym Wenus pozostanie do 15 grudnia. Tranzyt ten wyróżnia wysokie napięcie emocjonalne. Ludzie stają się bardziej wrażliwi, podatni na zranienie. Każde słowo i działanie przyjmowane jest znacznie ostrzej, zakazy są ignorowane, namiętność przyćmiewa absolutnie wszystko. Wieczorem aurę dnia zmieni nieco przejście Słońca do znaku wesołego, optymistycznego Strzelca, w którym pozostanie do 21 grudnia. Miesiąc szczęśliwy dla ludzi urodzonych w znaku Strzelca, Lwa i Barana.

 

22 listopad – niedziela

Wejście Księżyca w znak Ryb oraz pozytywne aspekty Księżyca, przyniosą spokojny, rodzinny, miły dzień, pełen dobrych odczuć i sympatycznych relacji.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1739
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.