Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1245 Perełka 2020-11-13 0

Prognoza weekendowa 14.11 - 15.11.20

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Pod wpływem silnej i bardzo pozytywnej energii nadchodzącego weekendu nastąpi równowaga, swego rodzaju połączenie podobnych sił. Zapewni to Wam ochronę przed nieprzyjaciółmi i osobami nieżyczliwymi.. Będziecie przyciągać do siebie ludzi dobrych, potrafiących być przyjacielem – takich, którzy sami dla siebie są przyjaciółmi, a także mądrych wewnętrznie oraz inteligentnych. Otrzymacie również wsparcie w obszarze spraw partnerskich, uczuciowych i emocjonalnych oraz pomoc w tym by nie zdradzić siebie i nie zrezygnować z siebie na rzecz drugiej osoby oraz nie zaprzedać się czemuś.


Obudzi się w Was chęć bycia z drugim człowiekiem. Niektórzy z Was dojrzeją do pewnych decyzji i staną się bardziej odpowiedzialnymi. Możecie zostać postawieni w sytuacji, która umożliwi Wam poznanie samego siebie. Część z Was może wejść w relacje z osobami, które są zupełnie odmienne od Was emocjonalnie. Istotne będzie Wasze i ich morale. Inaczej spojrzycie na swoje dzieci oraz starszych ludzi, którzy dużo widzieli i dużo przeżyli.. Osoby starsze mogą liczyć na regenerację organizmu i szybszy powrót do zdrowia. Postawcie na zrozumienie poparte wielką akceptacją tego wszystkiego co inne, na harmonię w Waszym życiu oraz wewnętrzne nazwanie tych wszystkich spraw, które są dla Was istotne. Postarajcie się żyć w zgodzie z sobą samym, ze swoim otoczeniem oraz naturą a zmieni się Wasz sposób postrzegania siebie i innych. Zachowajcie uczciwość wobec siebie, nazywając po imieniu to jak zachowuje się drugi człowiek, jak traktuje innych ludzi i zastanówcie się czy jest Wam „po drodze”.

Współpracujcie, cieszcie się chwilą i bierzcie odpowiedzialność za swoje postępowanie. Wspierajcie swoich bliskich…Pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1245
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.