Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

17736 Wróżbita Mateusz Algiz 2020-11-12 0

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na listopad 2020

Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia, Finanse, Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w listopadzie i co chce Ci przekazać..


WODNIK
Anioł Opiekuńczy: AZURE
To znak, że Twoje marzenie niebawem zostanie spełnione. Azure pojawia się przy Tobie, by umocnić Twoją wiarę. Twoje modlitwy zostały wysłuchane, a to o co prosiłeś zostanie Ci zesłane. Twoje pragnienie jest już blisko realizacji, jednak musisz spełnić dwa warunki. Pierwszy warunek to cierpliwość – nie popadaj w nerwowość, z powodu braku widocznych efektów. Drugi warunek to zaufanie – musisz wierzyć, że Bóg i Anioły wciąż pracują nad urzeczywistnieniem się Twojego pragnienia. Masz realny wpływ na to, kiedy Twoje modlitwy się zmaterializują. Przyśpieszyć cały proces możesz poprzez wiarę i pozytywne myślenie. Pamiętaj jednak, że kiedy nachodzą Cię wątpliwości, tracisz wiarę i popadasz w negatywne myśli, wtedy opóźniasz nadejście spełnienia Twojego marzenia. Możesz prosić Azure, aby odcięła od Ciebie obawy i czarne myśli, a napełniała pewnością i zaufaniem.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: SONYA
Sonya przychodzi w momencie, kiedy odczuwasz smutek związany z bliską Ci, nieżyjącą już osobą. To jej Anioł Stróż. Przybywa do Ciebie po to, aby zapewnić, że nie masz się o co martwić. Osoba, której mocno Ci brakuje i o którą się zamartwiasz, jest szczęśliwa. Teraz jest już wolna od wszelkich trosk i cierpień ziemskich. Czuje się wolna i szczęśliwsza niż kiedykolwiek. Sonya mówi Ci, że osoba ta nie chowa do Ciebie żadnej urazy – jest pełna zrozumienia i miłości. Ma Ci do przekazania wyrazy wdzięczności. Jednocześnie możesz czuć obecność i opatrzność osoby, której fizycznie już tutaj nie ma. Pomimo, że jej nie widzisz, ona jest przy Tobie. Jesteście połączeni na poziomie duchowym.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: MERLINA
Czujesz się zagubiony, a w Twoim życiu panuje zbyt duży bałagan. Twoje działanie nie jest efektywne z powodu braku koncentracji i skupienia. Być może chcesz zrobić za dużo naraz. Brakuje Ci również informacji, które pomogłyby w podjęciu odpowiedniej decyzji i wejściu na odpowiednią drogę. Badając daną sprawę dokładniej, zauważysz istotne różnice, a wybór stanie się prostszy. Merlina pojawia się przy Tobie po to, aby udzielić Ci informacji, których potrzebujesz. Poproś ją o pomoc, a zobaczysz wiele podpowiedzi w swoich snach. Później możesz to wykorzystać i wizualizować poszczególne warianty swoich działań. Jeśli czujesz się spokojny i odprężony widząc ich efekt, znaczy to, że odnalazłeś właściwe rozwiązanie.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: ISABELLA
Isabella pojawia się przy Tobie, aby powiedzieć Ci, że teraz jest najodpowiedniejszy czas na podejmowanie nowych wyzwań. To moment, o którym marzyłeś. Musisz jednak pozostać uważny i rozglądać się dookoła. Nawet to, co pozornie wygląda na idealne, czasami musi zostać dopracowane. Isabella czuwa nad tym, aby zdarzenia wokół Ciebie przebiegały bez zakłóceń. Przynosi Ci ona także wartościową wiedzę, która przygotuje Cię do wprowadzenia zmian w Twoje życie. Elementy układanki same wskoczą na odpowiednie miejsca. Działaj odważnie, słuchając swojej intuicji i Anielskiego prowadzenia.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ GABRIEL
Archanioł Gabriel pojawia się przy Tobie, aby dodać Ci odwagi w działaniu, ale także po to, by obudzić w Tobie wyobraźnię i kreatywność. Jesteś osobą, której cel życiowy powiązany jest ze sztuka i komunikacją. To właśnie Archanioł Gabriel pomoże Ci uwierzyć w Twoje talenty, a także da Ci potrzebne narzędzia, aby je rozwijać. Otworzy przed Tobą możliwości, aby to, co robisz, jednocześnie mogło pomóc innym. Gabriel prosi Cię o szczerość i współpracę. Oddaj mu swoją niepewność, opowiedz o marzeniach i celach, które chcesz zrealizować. W zamian dostaniesz niepowtarzalne okazje do wykorzystania.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: DANIEL
Daniel pojawia się przy Tobie, aby pomóc Ci w sprawach związanych z małżeństwem. W tym przypadku trzeba będzie zacząć już od czasów dzieciństwa i złych wzorców dotyczących małżeństwa. Powierz Danielowi wszelkie cierpienia z przeszłości związane z Twoimi rodzicami i ich relacją. Drugim etapem, który musisz przejść, będzie uwolnienie się od bólu związanego z Twoją pierwszą, prawdziwą miłością. Anioł Daniel pomoże Ci także pozbyć się negatywnych emocji dotyczących wszystkich Twoich byłych partnerów. Owe gruntowne oczyszczenie to droga do spełnionego małżeństwa. Takiego, które da Ci szczęście. Odcięcie przeszłości pozwoli uniknąć powielania tych samych błędów.

 

LEW
Anioł Opiekuńczy: AKASHA
To czas, byś uświadomił sobie, jaką wewnętrzną moc nosisz w sobie. Czas wykorzystać swoją życiową mądrość, ale także dar, który otrzymałeś. Masz niesamowity talent do dobierania odpowiednich słów, do pocieszania i niesienia pomocy innym, ale również do inspirowania i motywowania. To potężny wachlarz mocy, który powinieneś rozwijać. Akasha pomoże Ci w tej drodze. Pojawiając się przy Tobie skupia Twoją uwagę na tym, abyś odnalazł właściwą ścieżkę w życiu. Możesz realizować się jako zawodowy mówca, możesz nauczać innych, przekazywać im swoją wiedzę, doradzać, ale także masz talent organizacyjny. Poproś Akashę o pomoc i dodanie Ci odwagi, byś mógł realizować się na tym polu.

 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ URIEL
Archanioł Uriel to Anielski Psycholog, który przyszedł by uzdrowić Twoje myśli i uczucia. Zwraca on Twoją uwagę przede wszystkim na poczucie gniewu z przeszłości i problem z wybaczaniem. To właśnie Archanioł Uriel może pomóc Ci w pozbyciu się tych problemów, ale możesz go poprosić także o dar, dzięki któremu Ty będziesz w ten sam sposób mógł pomóc innym. To może być początek Twojej nowej drogi życiowej. Przy Archaniele Urielu, przez naukę wybaczania, obudzisz w sobie nowe pokłady empatii, dzięki której możesz rozwiązywać ludzkie problemy – ale tylko wtedy, kiedy dana osoba poprosi o Twoją pomoc. Wiesz, że z pomocą nie możesz się nikomu narzucać.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: ROCHELLE
Nadchodzi lepszy czas w Twojej sytuacji materialnej. Anioł Rochelle zjawia się by uzdrowić Twoje finanse. Twoje prośby zostały wysłuchane i możesz spodziewać się wyjścia z problemów, zobowiązań czy długów. Ważne, abyś zrozumiał, że pieniądze nie są złe, a negatywne emocje, które związane są z pieniędzmi, istnieją tylko w świecie ziemskim. W Niebie pieniądze traktowane są jako energia wymiany. Ty swoje finanse zablokowałeś poprzez poczucie winy lub inne negatywne uczucia. Poproś Rochelle o pomoc, a odblokuje i uzdrowi ona Twoją sytuację. Musisz otworzyć się na przyjmowanie. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że im więcej otrzymasz, tym więcej będziesz mógł dać innym. To pomoże Ci odblokować źródło obfitości.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: SERAFINA
Serafina zjawia się, by czuwać nad Tobą i nad Twoją rodziną. Twoje modlitwy o przewodnictwo zostały wysłuchane. Serafina niesie ze sobą błogosławioną zmianę w życiu Twojej rodziny. Teraz przechodzisz przez trudny okres, w którym musisz dopasować się i przygotować na to, co czeka Cię w przyszłości. Możesz czuć, że sytuacja wymyka się spod Twojej kontroli, a dookoła panuje chaos, którego nie możesz ogarnąć. Nie zamartwiaj się, jest to naturalny proces, w którym dostosowujesz się do wprowadzenia nowego porządku. Prosząc o pomoc Serafinę, pomoże ona Ci przebrnąć przez ten trudny okres, otworzy na szczere i poważne rozmowy w rodzinie, poprawi między bliskimi komunikację. Po burzy wyjdzie Słońce, możesz spodziewać się w swojej rodzinie pięknej i szczęśliwej zmiany. Może to być także informacja o powiększeniu rodziny.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: AURORA
Masz teraz sprzyjający czas, a Aurora otwiera przed Tobą coraz to nowe drzwi, w których czeka radość i spełnienie. To właśnie teraz stoją przed Tobą możliwości rozwoju – zarówno zawodowego, jak i osobistego. To czas, kiedy warto inwestować w siebie, a także w swój wygląd. Dbanie o urodę poprawi Twoje samopoczucie. Możesz obawiać się uczuć zawiści ze strony Twojego otoczenia. Jednak Aurora jest przy Tobie po to, aby odsunąć i zniwelować negatywne emocje wysyłane w Twoja stronę. Bądź odważny i działaj, wciąż podwyższaj swoje standardy. Nie robisz nikomu krzywdy tym, że dbasz o siebie i o poziom, na którym żyjesz.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: OPAL

Opal zjawia się przy Tobie wysłuchując i odczuwając Twoje troski związane z dziećmi. Twoje zmartwienia są zrozumiane przez Anioły, a Opal rusza do Ciebie z pomocą i wsparciem. Wsparcie obejmuje zarówno Ciebie, jak i Twoje dzieci. Opal jest Aniołem Stróżem Twoich pociech i wiedz, że nie da ich skrzywdzić. Widzi ich doskonałość i niewinność, kocha je i pomoże także Tobie patrzeć na nie swoimi oczami. Boska miłość otacza Ciebie i Twoje dzieci. One kochają Ciebie, pozwól sobie to dostrzec i poczuć.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 17736
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.