Heart_2
Wyszukaj Eksperta
1777 Vera 2020-11-09 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 09.11 - 15.11.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Co nowego spotka Cię w bieżącym tygodniu w sferze zawodowej i binzesowej? Sprawdź juz teraz!


9 listopad - poniedziałek

Poniedziałek przyniesie nową energię. Przejście Księżyca do znaku Panny nastroi ludzi krytycznie i wymagająco. Atmosfera niedzielnego relaksu i przyjemności ustąpi miejsca koncentracji, dążeniu do wprowadzenia porządku, korzystaniu z informacji. Wzrośnie chęć do pomagania. Dobry czas na współpracę, sprawy zawodowe, wymagające staranności, dokładności i koncentracji uwagi. Łatwiej będzie załatwiać sprawy księgowe, operacje finansowe, wszelkie obliczenia, transakcje papierami wartościowymi.

 

10 listopad - wtorek

Korzystna aura dnia. Sympatyczne trygony Księżyca z Uranem i Słońcem oraz Słońca z Neptunem wniosą natchnienie, intuicję, entuzjazm, potrzeby duchowe i kulturalne. Z powodzeniem rozwiązywane będą sprawy dotyczące rodziny, domu, problemów społecznych. Łatwiej będzie doprowadzić do skutku sprawy urzędowe czy podejmować nowe obowiązki.

 

11 listopad - środa, Święto Niepodległości

Jak przystało na święto, sympatyczna aura dnia. Stan ten zapewnią trygony Księżyca do Jowisza, Plutona, Saturna oraz przejście Księżyca do znaku przyjaznej i wyważonej Wagi. Istotnym będzie także nocne przejście Merkurego do znaku Skorpiona, który wyciszy emocje i skieruje je do wewnątrz.

 

12 listopad - czwartek

Trudny dzień, pełen sprzeczności i niespodzianek. Po raz trzeci w tym roku Jowisz uściśla koniunkcję z Plutonem. Połączenie to może skutkować w różnoraki sposób, tym bardziej, że do koniunkcji dołącza się również Saturn. Możliwe problemy i konflikty w sferze finansów, podatków, alimentów, spadków, testamentów. W tym czasie lepiej nie zaciągać kredytów ani nie udzielać pożyczek. Należy unikać skrajności, kategorycznych wypowiedzi i wywodów, ostrej krytyki czyichś poglądów oraz narzucania swego światopoglądu. Nie wolno przebywać w miejscach dużych skupisk ludzkich, a udział w mityngach i demonstracjach bywa niebezpieczny. Okres ten jest niekorzystny dla spraw związanych ze zdrowiem, szpitalami, szkołami wyższymi i organizacjami kulturalnymi. W tym czasie człowiek robi wszystko na granicy swych sił, dlatego traci zbyt dużo energii. Przeciążenia te mogą odbić się na zdrowiu. Należy zachować ostrożność i rozwagę.

 

13 listopad - piątek

Kolejne złowrożbne aspekty tworzące twardą kumulację trudnych układów. Kwadratury Księżyca z Plutonem, Jowiszem i Saturnem złożą się na ogrom zadań i wyzwań. Do kompletu dołączy przejście Księżyca do znaku Skorpiona warząc nastrój, relacje z bliskimi, zamieszanie w emocjach i w sercu. Nie bądźmy dziś zbyt ambitni. Zostawmy czas na refleksje i dystans.

 

14 listopad - sobota

Poprawa nastroju. Księżyc w opozycji do Urana oraz w trygonie do Neptuna, a także Słońce w sekstylu do Plutona wyzwolą nas z przygnębienia, znużenia, odrętwienia. Naładowani pozytywną energią weźmiemy się za sportowe pasje a także zainteresowania społeczne, artystyczne i kulturalną aktywność.

 

15 listopad - niedziela

Miły dzień. Nów w znaku Skorpiona oraz sekstyle Słońca do Jowisza oraz Księżyca do Plutona, Jowisza i Saturna spowodują chęć działania, zaistnienie nowych początków, podróży, odnowy biologicznej. Można liczyć na wygraną w grach hazardowych, zaczynać współpracę, śnić sny o potędze. To dzień szczęśliwych początków i nawiązywania nowych kontaktów.

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1777
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.