Heart_4
2716 Vera 2020-10-30 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.11 - 08.11.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Listopad to kolejny miesiąc wpisujący się w ważne, przełomowe wydarzenia astrologiczne, to miesiąc niepewności, emocji i lęków. Niepokoje i obawy dotyczyć będą zdrowia, świata finansów, ekonomii, przemysłu, pracy. Silnie manifestować się będzie lęk przed migracjami.

Oddziaływująca na świat kilkumiesięczna koniunkcja Plutona, Saturna i Jowisza przyniesie dalsze silne napięcia dotyczące religii, postaw światopoglądowych, modelu władzy i struktur społecznych.


Przez większość miesiąca pozostaniemy w oddziaływaniu Słońca w znaku Skorpiona, rządzącego energicznym Marsem i Plutonem. Skorpion ma silne uczucia i emocje, zdolność osiągania celów, dużą wyobraźnię oraz umiejętność intuicyjnego postrzegania. Cechy te przekładać się będą na energię miesiąca, który obfitować będzie w wiele różnorodnych tranzytów i wyzwań kosmicznych.

 

1 listopad - niedziela, Wszystkich Świętych

Uroczystości Wszystkich Świętych i Zaduszek wprowadzą nas w czas zadumy i kontemplacji.

Słońce w znaku Skorpiona i Księżyc w znaku Byka oddziaływać będą na nasze samopoczucie. Będziemy bardzo poważni i zadaniowi, jednakże mimo obowiązków i emocji, związanych z tym pięknym dniem, odczujemy miły i dobry nastrój. Może jednakże towarzyszyć nam nerwowość i napięcie spowodowane kwadraturą Merkurego do Saturna.

 

2 listopad - poniedziałek

Brak tranzytów pozwoli ustabilizować dzień. Dopomoże w tym także przejście Księżyca do znaku Bliźniąt. Wzrośnie zaangażowanie w pracę, potrzeba wymiany informacji, aktywność umysłowa a także ilość korespondencji, telefonów, kontaktów, tak związanych z pracą, jak i prywatnych.

 

3 listopad - wtorek

Księżyc w trygonie do Wenus oraz sekstyl Księżyca do Marsa nastawią nas życzliwie, staniemy się bardziej tolerancyjni i towarzyscy. To czas przypływu sił, energii, aktywności, inicjatywy i chęci działania.

We wszelkich kwestiach zawodowych dopomoże nam również wychodzący dziś z trzytygodniowej Retrogradacji Merkury, odpowiedzialny za zatrzymanie i skomplikowanie wielu spraw.

 

4 listopad - środa

Bardzo miła aura dnia, spowodowana trygonem Księżyca do Merkurego oraz przejściem Księżyca w znak Raka. Tranzyt ten wyostrzy pamięć, intuicję, przenikliwość i wyobraźnię. Uda się w sposób serdeczny i delikatny rozwiązać najtrudniejsze zadania, nasilą się możliwości pracy umysłowej

Dobry czas na działalność komercyjną związaną z handlem, kupnem, sprzedażą nieruchomości, sprawami sądowymi oraz na wszelkie sprawy domowe i rodzinne.

 

5 listopad - czwartek

Kwadratura Księżyca do Wenus oraz sekstyl Księżyca do Urana wniosą w energię dnia element niespodzianki. Mogą to być sensacyjne wiadomości, nowy pomysł na biznes, olśnienie pobudzające umysł i duszę. Pojawi się chęć wyjścia poza ramy zwyczajowego kręgu wydarzeń. Księżyc oświetli głębiny podświadomości i rozwiązanie problemów przyjdzie naturalnie i bardzo szybko. Dobry czas dla pracowników naukowych i ludzi twórczych.

 

6 listopad - piątek

Zróżnicowana aura dnia. Twarde aspekty Księżyca z Marsem, Jowiszem i Plutonem oraz kwadratura Merkurego z Saturnem brzmią niezachęcająco. Sytuacji nie poprawi sekstyl Księżyca do Neptuna oraz trygon Księżyca do Słońca. Dzień zdominuje zły nastrój, niepokój wewnętrzny a nawet agresja. Łatwiej będzie wyczerpać siły niż rozwiązać problem. Nie rozpoczynajmy nowych spraw, zachowajmy szczególną ostrożność tak w kwestiach zawodowych jak i prywatnych. Unikajmy publicznych wystąpień i dużych skupisk ludzkich.

 

7 listopad - sobota

Dzień zdominuje poranne przejście Księżyca do znaku Lwa, nasilając u ludzi aktywność, optymizm, wrażliwość na oznaki uwagi i komplementy. Możemy, niestety, ubarwiać rzeczywistość. Umysł pracować będzie sprawnie, relacje układać się dobrze, wzmocnią się zdolności organizatorskie i chęć do działania.

 

8 listopad - niedziela

Miły dzień. Sekstyl Księżyca do Wenus oraz trygon do Marsa to czas przypływu sił i energii. Ludzie są pełni inicjatywy, wzrasta przedsiębiorczość dobry nastrój i optymizm. Gwarantowany niedzielny wypoczynek w gronie najbliższych przy dobrym filmie czy książce.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 2716
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.