Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1235 Vera 2020-10-26 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 26.10 - 31.10.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Zweryfikuj jaki będzie ostatni tydzień października dla biznesu i życia zawodowego...


26 październik - poniedziałek

Bardzo sympatyczna aura dnia. Przyjazne aspekty Księżyca do Merkurego, Słońca i Urana sprawią, że wzrośnie ilość kontaktów, informacji, rozmów. Łatwo będzie nawiązać nowe znajomości, udadzą się podróże w delegacje, można otrzymać pozytywną informację z urzędu, załatwić zalegające sprawy. Wszystkie problemy uda się załatwić sprawnie i z łatwością.

 

27 październik - wtorek

Korzystne aspekty Księżyca do Neptuna, Jowisza i Plutona spowodują, że nasze relacje biznesowe czy nastawienie do współpracowników będą bardziej życzliwe niż dotychczas. Sprawy będą szły pomyślnie, pojawią się nowe możliwości. To korzystny czas dla kształcenia się, prac naukowych, biznesu, podróży, rozwiązywaniu problemów finansowych.

 

28 październik - środa

Dzisiejsze wejście Merkurego i Wenus w znak Wagi oraz Księżyca w znak Barana, sprawią, że wyostrzą się uczucia, ludzie staną się wrażliwsi, chętni na kontakty towarzyskie. Wzrośnie aktywność fizyczna i psychiczna. Ludzie staną się bardziej impulsywni, przedsiębiorczy i twórczy. W pracy możemy spodziewać się udanych pertraktacji, negocjacji, pozytywnych efektów w każdej dziedzinie życia.

 

29 październik - czwartek

Jedyny aspekt dnia – koniunkcja Księżyca do Marsa - pobudzi naszą chęć do działania. Możliwe kłótnie, awantury, sprzeczki ze współpracownikami czy w miejscach publicznych. Praca może być utrudniona z powodu pośpiechu, niecierpliwości czy problemów domowych. Należy zachować zasady bezpieczeństwa technicznego i unikać konfliktów.

 

30 październik - piątek

Twarde aspekty Księżyca do Jowisza, Plutona, Saturna i Merkurego zapowiadają trudny, pełen napięć dzień. Łatwo uznać swoje pragnienia za rzeczywistość, przecenić możliwości, nie docenić konkurenta, wdać się w aferę, popełnić błąd. Mogą powrócić stare obowiązki, zaistnieć nieoczekiwane wydatki. Lepiej unikać podpisywania ważnych dokumentów i podchodzić do każdej sprawy z rozsądkiem i pełnym zaangażowaniem.

 

31 październik - sobota

Trudny dzień. Pełnia Księżyca w znaku Byka, w koniunkcji z Uranem, rozstroi naszą psychikę, podwyższy pobudliwość emocjonalną, wniesie zmiany nastroju, nieopanowane reakcje i dużą impulsywność. Z uwagi na duży ruch i podróże między cmentarzami niewykluczone podwyższone ryzyko urazów i wypadków. Uważajmy na siebie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1235
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.