Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1269 Vera 2020-10-19 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 19.10 - 25.10.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Musisz podjąć decyzję zawodową albo bizesową? Sprawdź jaki kierunek wskazują karty...


19 październik - poniedziałek

Dzień pracy upłynie pod wpływem porannego przejścia Księżyca do znaku energicznego i optymistycznego Strzelca. Dodatkowo do działań zmotywuje nas kwadratura Marsa do Jowisza oraz trygon Wenus do Jowisza. Możemy zabierać się za działania ponad nasze siły, czy pokazania się z jak najlepszej strony. W pracy jednakże panować będzie twórcza i życzliwa atmosfera. Możliwe pojawienie się nowych perspektyw i zysków finansowych. Niewykluczone wsparcie materialne wpływowych osób.

 

20 październik - wtorek

Trudne aspekty dnia. Opozycja Merkurego z Uranem, kwadratura Księżyca do Neptuna oraz kwadratura Księżyca do Wenus pokażą brak zgody na ustalone porządki i reguły. Możliwe przejawy fanatyzmu, ekscentryczność w słowach, sarkazm i przekora. Poprawę sytuacji przynieść może trygon Księżyca do Marsa dodając sił i energii a także aktywności i inicjatywy. Wzrośnie przedsiębiorczość, dobry nastrój i optymizm.

 

21 październik - środa

Poranne przejście Księżyca do znaku Koziorożca obniży nastrój emocjonalny. Wzrośnie poczucie honoru, obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skieruje się w stronę spraw materialnych i porządku. Ważne będą reguły, prawo, przepisy, instrukcje. W sprawach finansowych możliwe opóźnienia i straty.

 

22 październik - czwartek

Dzień upłynie w zgodzie z pozytywnymi aspektami Księżyca do Urana, Neptuna i Jowisza, wnosząc element niespodzianki. Może to być sensacyjna wiadomość, nowy pomysł na biznes, nagłe olśnienie. To czas natchnienia, pobudzającego umysł i duszę. Dobry dzień dla pracowników naukowych i ludzi twórczych. Wszystkie sprawy załatwione będą w sposób szybki, naturalny i jakby od niechcenia.

 

23 październik - piątek

Rozpoczynające się dziś przejście Słońca przez znak Skorpiona pobudzi ambicję, władczość, skłonność do agresji i przemocy. Ludzie mogą stać się pobudliwi, skłonni do obrażania się, podejrzliwi, kłótliwi, introwertyczni. W tym okresie można liczyć na powodzenie w sprawach finansowych, związanych ze spadkami, pracami badawczymi, tajnymi służbami.

Za sprawą nieharmonijnych aspektów Księżyca i tygodniowego zmęczenia pracą, dzień może okazać się skomplikowany, nerwowy i pełen napięć.

 

24 październik - sobota

Dominujący dziś trygon Wenus do Saturna przyniesie równowagę uczuciową, spokój duchowy, poczucie porządku, sprawiedliwości i odpowiedzialności. Relacje będą stabilne, formalne i bez afektacji a uczucia znajdą się pod kontrolą. Dobra pora na zajęcia umysłowe, naukowe i działania społeczne.

 

25 październik - niedziela

Przejście na czas zimowy „skróci” nam dzień ale koniunkcja Słońca do Merkurego pobudzi nasz umysł, pomysłowość, przedsiębiorczość, skłoni do towarzyskich spotkań, uczestnictwa w kulturze, poszerzy horyzonty. Miły dzień na odstresowujące spacery i kontakty rodzinne.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1269
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.