Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-11-01
na żywo godz. 20:00

1014 Perełka 2020-10-09 0

Prognoza weekendowa 10.10 - 11.10.20

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Nadchodzący weekend będzie czasem pełnym intensywnych poszukiwań z równoczesną gwarancją tego, że jeśli się szuka to się znajdzie Energia wspierająca będzie wyjątkowo przychylna, racjonalna i wyzwalająca. Obligować Was będzie do odmienienia własnego życia.


Pozwoli Wam poznać siebie i odkryć swoje talenty. W bardzo solidny sposób będzie was uczyć wytrwałości oraz pewności siebie. Zmusi Was do pracy nie tylko nad sobą ale również nad relacjami międzyludzkimi. Nakłoni Was też do wglądu we własne wnętrze, do obaw i lęków, które tak naprawdę pozbawiają człowieka potencjału i twórczych pomysłów. Chronić Was będzie przed zdradą i samotnością.

Postawcie na współpracę, gdyż to jakim będzie nadchodzący czas zależeć będzie nie tylko od Waszego zaangażowania, ale również od otoczenia zewnętrznego. Towarzyszyć Wam będzie dobre samopoczucie, które zmobilizuje część z Was do większej aktywności, zawierania nowych znajomości i poznawania nowych miejsc. Z zapałem przystąpicie do realizacji weekendowych planów. Niektórzy będą chcieli poobcować z naturą lub odkryć coś co było do tej pory nieznane Zapowiadają się więc wycieczki oraz odpoczynek na łonie przyrody. W relacjach partnerskich zapanuje ciepło i harmonia pod warunkiem, że będziecie lojalni oraz wspierający i wyrozumiali dla swoich partnerek/ów. Część z Was, może spotkać swoje przeznaczenie. Otwórzcie się na potrzeby innych ludzi, udzielajcie im wsparcia i dodawajcie otuchy. Spieszcie się powoli, wzmagając równocześnie uwagę, która pozwoli Wam wyciągnąć całą esencję energii bieżącego weekendu, która będzie dostępna dla każdego z Was: )

Kochani, życzę Wam nieskończonych pokładów optymizmu oraz odwagi: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1014
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.