Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

2272 Agra 2020-10-09 0

Horoskop z kart Kippera na październik 2020

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia, Partnerstwo, Samopoczucie
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź jakie przesłanie w październiku ślą karty Kippera...


Baran

Możliwe, że będzie dużo pracy i innej aktywności, czy sportu. Do tego będzie coś gnać. Miesiąc bardzo energetyczny i może być nerwowo.  Warto robić przerwy w działaniach i odpoczywać. Barany mające problemy ze zdrowiem powinny przystopować.

Byk

Miesiąc może być dość spokojny, ale niektóre byki będą mieć niewesołe myśli. Zanim pogrążą się w depresji powinny poszukać w sobie prawdziwego powodu i starać się problemom zaradzić. To może być teraz trudne, bo niekoniecznie wystarczy im energii.

Bliźnięta

Miesiąc dość aktywny, ale siły nie zabraknie. Bliźnięta mające problemy ze zdrowiem o ile o siebie zadbają maja szansę poczuć ulgę. Niektóre staną przed dylematem i trzeba będzie podjąć jakąś ważną decyzję. Nie można z tym zwlekać.

Rak

Miesiąc raczej trudny. Sporo spraw się spiętrzy i wszystko będzie naglić, a energii braknie. Może być też nerwowo. Uwaga na konflikty i zdrowie. Tym razem może szwankować i psychiczne i fizyczne.

Lew

Lwy będą raczej zadowolone. Przynajmniej większość. Możliwe w tym miesiącu jakieś sukcesy i zaszczyty nawet. Lwy pracujące będą zadowolone. Nadwyrężone zdrowie fizyczne ma szansę się poprawić, ale trzeba będzie uważać.

Panna

Miesiąc taki sobie ani dobry, ani zły. Powinien być dość spokojny. Możliwy kontakt z kimś kto w pracy nosi uniform. To może być lekarz, policjant, strażak. Niektóre panny staną przed dylematem i mogą mieć trudności z podjęciem jakiej decyzji.

Waga

Miesiąc o zmiennych wpływach. Energii może być aż za dużo co może doprowadzić do nerwowości. Możliwe pilne sprawy prawne lub urzędowe. Uwaga na to co się podpisuje.

Skorpion

Skorpiony raczej nie będą za bardzo zadowolone. Możliwe problemy ze zdrowiem i spadek energii. Możliwe czarne myśli i zniechęcenie. Problemy trzeba rozwiązywać, ale teraz skorpiony nie bardzo mają na to ochotę. Warto z tym zniechęceniem powalczyć.

Strzelec

Miesiąc dobry dla większości strzelców. Możliwe jakieś sukcesy i prywatne i zawodowe. Możliwe plany i ich realizacja. Niektóre marzenia się zrealizują. Warto snuć nowe.

Koziorożec

Miesiąc może być trudny i to bardzo. Możliwa choroba i brak energii. Możliwe konflikty. Sporo może zależeć od jakiejś kobiety i trzeba zwrócić na to uwagę.

Wodnik

Możliwe spore zyski finansowe. To może być podwyżka, wygrana, korzystna umowa albo po prostu to co uda się zaoszczędzić. To mogą być dopiero plany finansowe dotyczące przyszłego roku i warto o tym pomyśleć. Uwaga na niemiłe niespodzianki.

Ryby

Karty wskazały na energię męską. To może być ktoś ważny, albo po prostu trzeba będzie się zachować po męsku w jakiejś sprawie. Niewiele pójdzie łatwo w tym miesiącu. Trzeba się będzie starć i potykać z losem.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 2272
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.