Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-11-01
na żywo godz. 20:00

1860 Agra 2020-10-07 0

Prognoza z kart Lenormand na październik 2020

Nowy-artykul
Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia, Partnerstwo, Samopoczucie
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź prognozą z kart Lenormand na październik dla swojego znaku zodiaku...


Baran

Miesiąc może być nerwowy. Barany będą raczej bez humoru, ale energii będzie dużo. Warto ją w rozsądny sposób wyładować, bo stresy i konflikty gotowe. W miłości tak sobie i kontakty z innymi też raczej średnie.

Byk

Miesiąc może być ciekawy. Możliwe powodzenie w miłości i co byki ucieszy w finansach. Można snuć plany i je realizować. Niektóre marzenia się spełnią. To dobry czas na zakupy i na wyjazdy zagraniczne.

Bliźnięta

Ten okres będzie dość trudny dla bliźniąt choć nie w każdej dziedzinie życia. Trudności możliwe w miłości, kontaktach z innymi. To nie czas na zakupy i spotkania towarzyskie. Energii za to nie zabraknie i zdrowie fizyczne powinno dopisywać.

Rak

Raki czeka powodzenie w miłości. To może być magiczny czas przepełniony ciepłem i czułością. Uwaga na zdrowie, nerwowość i konflikty w pracy.

Lew

Miesiąc pod zmiennym wpływem. Z jednej strony sporo energii i niezłe zdrowie, a z drugiej trochę nudy jeśli chodzi o związki. Lwy mogą się poczuć zaniedbywane. W pracy możliwe sporo zajęć, ale lwy podołają.

Panna

Wymarzony czas jeśli chodzi o miłość. Panny będą czarować i uwodzić. Mogą poznać nawet miłość życia. Niektóre założą obrączki. To też dobry czas na kontakty z zagranicą. Niektóre panny czeka miła niespodzianka.

Waga

Październik może być dość trudny. Możliwe problemy i konflikty. Możliwe stresy, nerwowość. Coś może wagi blokować. Uwaga, bo możliwe problemy i to poważne w związkach Albo prawne.

Skorpion

Miesiąc bardzo przeciętny choć możliwe, ze coś miłego zdarzy się w miłości. Los może obdarować powodzeniem w finansach. Zdrowie takie sobie.

Strzelec

Napływ sił witanych, dobre zdrowie i powodzenie w sprawach wymagających siły fizycznej, a także w seksie. Niestety możliwe problemy w miłości i finansach. To nie jest też czas na większe zakupy, bo mogą być nieudane.

Koziorożec

To czas dobry dla uczuć i kontaktów z innymi. Można liczyć na nowe znajomości i na pieniądze. Można myśleć o poważnych zakupach i o kontaktach z zagranicą. Czas niezbyt korzystny da zdrowia.

Wodnik

Wodniki będą myśleć bardziej o pracy niż życiu prywatnym. To czas na sukcesy sportowe i na prace wymagające siły fizycznej. Możliwe jakieś problemy i to niespodziewane.

Ryby

Ryby nie będą się czuły kochane w tym miesiącu. Możliwe problemy w związkach, a nowe znajomości mogą rozczarować. To też czas problemów finansowych.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1860
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.