Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-11-01
na żywo godz. 20:00

1459 Agra 2020-10-06 0

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - październik 2020

Nowy-artykul
Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia, Partnerstwo, Samopoczucie
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Co przyniesie październik w miłości? Sprawdź teraz!


Baran

Miesiąc taki sobie. Niewiele pozytywów i możliwa nuda. Nie widać też  raczej wielkich dramatów. Dużo będzie się działo w sypialni, ale może być też nerwowo. Drugie połowy mogą narzekać na brak uczucia.

Byk

Miesiąc bardzo dobry. Sporo uczuć – sympatii, miłości. Dobre kontakty z innymi. Możliwe nowe znajomości i flirty. W stałych związkach też będzie miło.

Bliźnięta

Trudny miesiąc dla związków i romansów. Inna sprawa, że bliźnięta nie będą specjalnie o miłości myśleć. Nie będą też flirtować. Uwaga na problemy w stałych relacjach. Niektóre mogą się zakończyć.

Rak

Dobry miesiąc, bo sporo się będzie działo. Nie zabraknie też uczuć i ciepła. Raki niechętnie z domu  wyjdą więc spotkania możliwe w zaciszu czterech kątów. Niestety w sypialni może powiać chłodem.

Lew

Nie jest to wymarzony miesiąc dla uczuć. Lwy nie będą rozpieszczane i może im być przykro. Mogą się poczuć niekochane, opuszczone, zbędne. To za to dobry czas w sypialni. Możliwe przygody i romanse bardzo gorące.

Panna

Na panny czeka cudowny czas. Będą się czuły kochane, rozpieszczane. Będzie czule i miło. To nie pójdzie w parze z seksem. Miłość tak, sex nie bardzo. Tu może być nudno.

Waga

Miesiąc raczej kiepski jeśli chodzi o sprawy seksualne i bardzo przeciętny dla uczuć. Wagi będą zawiedzione i ich partnerzy również. Nie warto szukać nowych związków, bo raczej rozwód możliwy, a nie ślub.

Skorpion

Skorpiony nie będą zadowolone, bo miłość nie pójdzie w parze z seksem. W miłości wszystko się uda, ale drzwi do sypialni niekoniecznie pozostaną otwarte. To czas na nowe znajomości, ale te poważniejsze. Przygody raczej nie w tym okresie.

Strzelec

Miesiąc trudny dla spraw miłosnych. Zabraknie wyznań, romantyzmu i przejawów serca. To czas dobry na przyjemności fizyczne. Czas na przygody.

Koziorożec                                                                                                                                                     

Okres bardzo niejednoznaczny. W miłości będzie się działo dobrze. Będzie romantyzm, uczucie i ciepło. W seksie za to coś może nie wyjść. Ryzyko konfliktu i niedopasowania.

Wodnik

Wodniki będą rozczarowane, bo w miłości niewiele będzie się działo.

Nie warto szukać nowych sympatii, a tym bardziej drugiej połowy. W sypialni będzie gorąco, ale to raczej czas przygód niż rozkoszy z druga połową.

Ryby

Miesiąc trudny i ryby będą czekać na jego szybki koniec. W miłości sporo problemów, brak zrozumienia, a nawet poczucie krzywdy.  W seksie średnio i raczej nudno. Możliwy za to stały związek, ale bardziej z rozsądku.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1459
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.