Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

1363 Vera 2020-10-05 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 05.10 - 11.10.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co w biznesie zmieni się w październiku?


5 październik - poniedziałek

Nowy tydzień otworzy nam nową przestrzeń i wprowadzi chęć działania. Sprzyjać temu będą pozytywne aspekty Księżyca do wielu planet – trygon do Jowisza, Plutona i Saturna oraz sekstyl do Neptuna. Można dużo zdziałać dzięki konsekwencji, gorliwości i planowaniu. Wszystko będzie funkcjonować sprawnie, ludzie będą zdyscyplinowani i uważni. To znakomita pora na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, planowanie, robienie zestawień, bilansów i rozważania budżetu. Aspekty szczególnie sprzyjają księgowym, finansistom, pracownikom urzędów skarbowych, dyspozytorom.

 

6 październik - wtorek

Dzień o mniejszej energii niż poprzedni ale przejście Księżyca w znak rozmownych Bliźniąt sprzyjać będzie szczerym, otwartym kontaktom. Dzień pod wpływem komunikacji, intelektualnych poszukiwań, nauki i zdobywaniu wiedzy. Nie zepsuje tego nawet popołudniowa kwadratura Księżyca do Wenus, wnosząca zaburzenie równowagi emocjonalnej oraz rozleniwienie, pretensje, żale kaprysy.

 

7 październik - środa

Dzień zdominuje opozycja Merkurego do Urana. Można spodziewać się komplikacji w relacjach, tak w partnerstwie jak i w biznesie. Możliwe spektrum problemów. Występuje groźba intryg, oszczerstw, szantażu, rozboju czy kradzieży. Często nie dochodzi do wyznaczonych spotkań, umowy bywają zrywane, może mieć miejsce utrata lub zniszczenie dokumentów.

Lepiej uważać a nawet wstrzymać się z ważnymi działaniami i przeczekać kilka dni aż Merkury przestanie aspektować Urana.

 

8 październik - czwartek

Spokojny dzień, z małą ilością aspektów. Aurę zdominuje wejście Księżyca w znak Raka, w wyniku czego zintensyfikują się uczucia macierzyńskie, wyostrzona zostanie intuicja, przenikliwość i wyobraźnia.. Nasilą się możliwości pracy umysłowej, wzrośnie poczucie własności, mogą ujawnić się problemy rodzinne. Dobry czas na owocną pracę twórczą, handel, zakup nieruchomości czy procesy sądowe.

 

9 październik - piątek

Trudny dzień, mimo wielu pozytywnych aspektów Księżyca do Wenus, Urana i Merkurego. Dzień upłynie pod wpływem dominującej kwadratury Marsa do Plutona, co wyzwoli w nas pierwotne instynkty. Mogą skonfrontować się plutoniczna przemoc z marsową dążnością do natychmiastowego działania. Ryzykownym jest przebywanie w miejscach dużych skupisk ludzkich czy wdawanie się w konflikty. Zły dzień na zaczynanie nowych spraw i projektów, podejmowanie pracy, rozwiązywanie problemów finansowych czy sądowych.

 

10 październik - sobota

Kolejny, trudny dzień. Wiele złoczynnych aspektów Księżyca do Słońca, Jowisza, Marsa, Plutona i Saturna wprowadzi nas w zły nastrój, wyzwoli agresję, przygnębienie, brak chęci do kontaktów z bliskimi, stres i napięcie. Uważajmy na wypadki komunikacyjne, nie inicjujmy nowych przedsięwzięć, róbmy tylko to co jest konieczne i nie wnosi w nasze życie dodatkowych obciążeń.

 

11 październik - niedziela

Przejście Księżyca w znak Lwa zdominuje dzień, nasilając aktywność, optymizm, wrażliwość na oznaki uwagi i komplementy. Humory jednakże zepsuć nam mogą kwadratura Słońca do Jowisza oraz Księżyca do Urana i Merkurego, co rozleniwi nas, utrudni kontakty, zniechęci do działań intelektualnych. Może nagle nie działać telefon czy zawiesić się komputer. Nie kupujmy w tym dniu urządzeń elektrycznych, samochodu, nie podpisujmy żadnych umów. Trudny dzień dla pracowników transportu, łączności i służb dyspozytorskich.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1363
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.