1039 Perełka 2020-10-02 0

Prognoza weekendowa 03.10 - 04.10.20

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia bieżącego weekendu umożliwi Wam pełny odpoczynek oraz regenerację sił. Pomoże Wam spełniać się w tym do czego jesteście stworzeni. Obudzi w was marzenia i doda siły do ich spełniania. Ochraniać będzie nie tylko Wasze wnętrze, także Wasz dom i rodzinę. Umożliwi Wam wyjście z kryzysu.


Zatem powinien to być radosny czas pełen relaksu i błogiego lenistwa. Czas, w którym z łatwością pokonacie pojawiające się trudności i doprowadzicie do wyjaśnienia kłopotliwych sytuacji. Część z Was przejmie odpowiedzialność nie tylko za siebie ale też za drugiego człowieka. Zapowiadają się takie wydarzenia jak oświadczyny, ślub, poczęcie lub pozyskanie informacji o zajściu w ciążę, a także pojawienie się nowego poważnego uczucia. Możecie również w tym czasie podjąć ważne decyzje dotyczące waszego dalszego życia dotyczące uwolnienia się od wszelkiego rodzaju uzależnień, przyzwyczajeń oraz od toksycznych relacji czy też złych przekonań. Niektórzy z Was przyciągną do siebie osoby, które zupełnie niespodziewanie pomogą w realizacji marzeń. Wyciszcie się i bądźcie dla siebie dobrzy. Szukajcie inspiracji na każdym kroku i bądźcie kreatywni. Dążcie do duchowego spełnienia.

Życzę wam weekendu pełnego pięknych i niezapomnianych chwil: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1039
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.