Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

814 Vera 2020-10-01 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.10 - 04.10.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Pierwsze trzy tygodnie października to rządy pięknej i wyniosłej Wagi, będącej pod wpływem planety Wenus. Symbolizuje ona cechy żeńskie, wrażliwość, emocje, zdolność człowieka do miłości. Jest symbolem afektacji, romansów, sentymentów, przyjaźni, piękna, przyjemności, sztuki, muzyki, atrakcyjności, wesołych uroczystości, zmysłu estetycznego. Rządzi znakiem Byka i Wagi.


Od 22 września obowiązuje astronomiczna jesień a wrześniowy Nów w znaku Panny przyniósł zmianę roku numerologicznego z 4 na 5. Nie oznacza to, że będziemy odczuwać smutek, przygnębienie i żal za przemijającym czasem. Wręcz przeciwnie. Przez rok znajdziemy się pod wpływem zwiększonej aktywności i dynamiki, konieczności odbywania podróży, zmian miejsca zamieszkania lub pracy. Będziemy musieli wykazać się większą produktywnością, ekspresją i walecznością. Będzie to test na zdolności do przystosowania się, na reklamowanie pomysłów i dokonań, czas silnych przeżyć emocjonalnych i ryzykownych przygód. To czas niespodzianek, wyzwań, kreatywności dla całego świata.....

Październik wpisuje się już w tę energię.

 

1 październik – czwartek

Miła aura dnia. Księżyc w opozycji do Słońca, w znaku gorącego znaku Barana, daje nam Pełnię a co za tym idzie aktywność fizyczną i psychiczną. Stajemy się bardziej impulsywni, przedsiębiorczy i energiczni. To dzień spontanicznych działań ale także kłótni, sporów i nieprzemyślanych postępków. Zły czas na rozwiązywanie problemów finansowych, lokaty kapitału, wyjaśnianie spraw spornych.

Unikajmy wszelkich operacji w obrębie głowy, twarzy, szczególnie oczu i uszu, a także nerek.

 

2 październik – piątek

Kwadratura Księżyca do Jowisza oraz przejście Wenus do znaku Panny zdominują dzisiejszy dzień. Mniej ulegać będziemy emocjom, skupimy się na szczegółach. Można zauważyć chłód w relacjach, nadmierne wymagania, złośliwość, brak cierpliwości, Możliwe konflikty na tle religijnym, obyczajowym, z powodu zazdrości. Nie zaleca się zawierać transakcji finansowych, rozpoczynać przedsięwzięć politycznych czy społecznych.

Należy zachować umiar w piciu alkoholu, uważać na zaburzenia układu krążenia i endokrynologiczne.

 

3 październik – sobota

Dzień pod wpływem nieprzyjaznych aspektów Księżyca z Plutonem, Marsem i Saturnem. Towarzyszyć nam będzie zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, bezpodstawna agresja. Odczuwać będziemy niepokój z powodu braku poczucia bezpieczeństwa. W tym stanie trudno działać konstruktywnie czy podejmować rozsądne decyzje. Niezbyt korzystny dzień na podróże, imprezy towarzyskie i rozrywkowe, czy występy publiczne. Nie należy podejmować ważnych, życiowych decyzji. Uważać na wypadki, kontakt z ogniem czy bronią.

 

4 październik – niedziela

Dalszy ciąg podwyższonej pobudliwości emocjonalnej. Opozycja Księżyca do Merkurego oraz koniunkcja Księżyca do Urana przyniosą ostre zmiany nastroju, dużą impulsywność, ryzyko urazów. Można robić dziwne, nie mieszczące się w ramach zwykłego zachowania, rzeczy. Możliwy brak panowania nad własnymi reakcjami i emocjami. Porządek dnia zostaje naruszony z powodu licznych problemów, nieprzewidzianych okoliczności i przypadków. Możliwe kłopoty z łącznością, awarie sprzętu, brak prądu. Trudny okres dla dyspozytorów, kierowców i maszynistów.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 814
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.