Heart_4
5003 Wróżbita Mateusz Algiz 2020-09-30 0

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na październik 2020

Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia, Finanse, Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w październiku i co chce Ci przekazać..


WODNIK
Anioł Opiekuńczy: AURORA
Teraz jest Twój czas. Zaczyna się w Twoim życiu dobra passa, którą powinieneś wykorzystać. Na Twojej dobrze pojawią się nowe, pasjonujące możliwości i projekty. Dobra energia sprawia, że jesteś piękny wewnątrz, jak i na zewnątrz. Możesz mieć poczucie lęku o to, że ludzie dookoła będą zazdrościć Ci Twoich sukcesów, dlatego nie będziesz głośno chwalić się tym, co osiągasz. Pojawi się u Ciebie lęk o to, co wydarzy się w przyszłości, będziesz potrzebować gwarancji tego, że to co planujesz przyniesie Ci sukces. Aurora stoi przy Tobie po to, aby dodać Ci odwagi. Aby pokazać Ci, że ważna jest chwila obecna i to, co dzieje się tu i teraz. Wszystko, co się wokół Ciebie dzieje, dzieje się w konkretnym celu. Jesteś w Boskiej opiece zawsze i wszędzie. Proś Aurorę o przewodnictwo, a pomoże Ci ona skupić Twoją uwagę na obecnej chwili, odsunie od Ciebie lęki i zmartwienia, po to, byś mógł cieszyć się sukcesami i darami, które otrzymujesz. Bądź wdzięczny, a Twoja dobra passa utrzyma się.

 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: BETHANY
Przyszedł dla Ciebie czas, aby w końcu zatroszczyć się o siebie. Zauważ także swoje potrzeby. Anioły są Ci wdzięczne, że pomagasz innym i starasz się, aby każdy w Twoim otoczeniu czuł się zaopiekowany. Teraz jest moment, aby skupić się na sobie. Bethany jest przy Tobie po to, abyś mógł otworzyć swój umysł i ciało, dając sobie potrzebną chwilę relaksu. Zatrzymaj się, skup się na swoich oddechu, pozwól swojemu ciału się odprężyć. Pamiętaj, że im więcej pozwolisz podarować sobie, tym więcej będziesz mógł oddać innym. W ostatnim czasie pracowałeś bardzo intensywnie i pomogłeś wielu ludziom – teraz otrzymasz nagrodę. Teraz zadbaj o to, aby przy planowaniu swoich dalszych działań, zapewnić sobie odpowiednią ilość czasu na odpoczynek. Dzięki temu poczujesz radość, ale i spokój umysłu. To wpłynie pozytywnie zarówno na Ciebie, jak i na osoby w Twoim otoczeniu.

 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: CARESSA
Październik będzie miesiącem przełomu. Przychodzi czas, by zakończyć pewien etap i uporządkować swoje sprawy. Możesz odczuwać spadek energii i sił witalnych. Gorsze samopoczucie, a nawet rozczarowanie i rozpacz może pojawić się w tym czasie. Możesz poczuć ból serca w związku z zakończeniem danej sprawy, relacji, czy związku. Pozwól sobie na odczuwanie smutku i płaczu, jest Ci to teraz potrzebne, aby się oczyścić. Pamiętaj, że Anioły są zawsze blisko Ciebie. Kiedy poczujesz się gotowy, dyskretnie podsuną Ci znaki zwiastujące nowe pozytywne zmiany, które przyjdą do Ciebie zaraz po zakończeniu tego etapu. Wykorzystaj moment refleksji i zadumy na to, aby ukończyć to, co było wcześniej przez Ciebie rozpoczęte lub po prostu zatroszcz się o siebie, podaruj sobie chwilę przyjemności. Nie tłum w sobie swoich uczuć i negatywnej energii, staraj się wyrzucać z siebie swoje emocje. Zacznij prowadzić dziennik, wygadaj się przyjacielowi, zapisz się do grupy wsparcia bądź zwierz się Aniołom. Uciekaj od używek i zachowań, które wpłyną destrukcyjnie na Twoje ciało i duszę. Poproś Caressę, a otuli Cię swoimi skrzydłami i pomoże Ci skupić się na sobie oraz ważnych aspektach, które pozwolą Ci spokojnie przejść tę przemianę.

 

BYK
Anioł Opiekuńczy: ASTARA
Astara zwraca uwagę na Twoje prośby. Do tej pory zadowalałeś się tym, co zesłał Ci los. Przyjmowałeś z wdzięcznością mniej, niż to, o czym pragniesz. Czas, by to w końcu zmienić. Miej śmielsze pragnienia, oczekuj dla siebie więcej. Październik to czas, w którym powinieneś podwyższyć swoje standardy. Anioły chcą Ci także przekazać, że nie musisz cierpieć i odczuwać smutku. To, że chcesz dla siebie lepszego życia, wcale nie jest egoistyczne. Im więcej dostaniesz dla siebie, tym więcej będziesz mógł dać innym. Astara jest przy Tobie po to, aby uświadomić Ci, że proszenie o pomoc nie jest oznaką słabości. Twoja niechęć proszenia o pomoc może wynikać z poczucia, że nie zasługujesz na nic dobrego, albo uważasz, że pomoc zesłana Tobie, pozbawi pomocy innym. Pamiętaj, że Boska hojność nie ma ograniczeń i nikomu jej nie zabraknie. Pewnie i odważnie poproś Astarę o błogosławieństwo dla siebie oraz o to, by zesłała do Twojego życia radość.

 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: ATENA
Nie bój się swojej siły. Do tej pory obawiałeś się, że ludzie opuszczą Cię, kiedy pokażesz im swoją wewnętrzną moc. Bałeś się, że zaburzysz równowagę poprzez nadużywanie swojej siły. Atena jest przy Tobie po to, aby poprowadzić Cię i pozwolić Ci odkryć pokłady siły, które są w Tobie, w taki sposób, aby nikogo nie krzywdzić. Pomoże Ci używać swojej mocy tak, aby poprawić Twoje samopoczucie i relacje z innymi osobami. Ta moc pozwoli Ci także osiągnąć wyznaczony i upragniony cel. Pamiętaj, że Twoja siła pochodzi z Boskiej Miłości. To dobro, nie można go nadużyć. Zastanów się, kto jest dla Ciebie autorytetem siły. Skup się na osobie, którą podziwiasz za wewnętrzną siłę i równowagę. Stabilność energii kobiecej i męskiej jest piękna. Odkryj i zaakceptuj swoją siłę.

 

RAK
Anioł Opiekuńczy: CELESTE
To idealny moment na zmianę – nie uciekaj od tego i nie przeciągaj w czasie. Anioły są przy Tobie, aby dodać Ci energii i siły na sprawne i pozytywne przeprowadzenie tej zmiany. W swojej głowie możesz za bardzo wyolbrzymiać problemy, które napotkasz w czasie tej drogi. Współpracuj z Aniołami, a przejdziesz ją pomyślnie. Poproś Celeste o przewodnictwo, a pozwoli Ci szybko zadomowić się w nowym miejscu, a także wesprze Twoją rodzinę i bliskich w przygotowaniach do tej zmiany. Powierz jej swoje zaufanie, a na pewno znajdzie dla Ciebie odpowiednie miejsce. Jeżeli Twoja decyzja nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, znaczy to tylko tyle, że Anioły znalazły dla Ciebie inną – lepszą drogę. Pozostań pozytywny, nie poddawaj się pesymistycznym myślom i wizjom. Anioły postawią na Twojej drodze pomocnych ludzi.

 

LEW
Anioł Opiekuńczy: CHANTALL
Nadszedł czas na miłość. Twoje prośby o romantyczne uczucie zostały wysłuchane. Chantall pojawiła się przy Tobie, by pomóc odblokować uczucia i otworzyć serce na nowy romans. Miłość nadchodzi, więc otwórz jej swoje serce. Im bardziej otworzysz swoje serce, tym bardziej odczujesz radość z romantycznej miłości. Chantall pojawia się także wtedy, kiedy chce przekazać Ci wiadomość o tym, byś wykazał się większą romantycznością w obecnym związku. Nie ukrywaj swoich uczuć, bądź szczery i otwarty. Okazuj swojemu partnerowi więcej uczuć, aby rozbudzić w nim większą namiętność. Poproś Chantall o pomoc, a za jej przewodnictwem spotkasz na swojej drodze wyjątkową miłość. Zaangażuj się, wyjdź z domu, nawiązuj nowe znajomości, zachowaj aktywność fizyczną, wspieraj nowe projekty. Gdy posłuchasz wskazówek, które daje Ci Chantall, wprowadzi ona do Twojego życia piękne i głębokie, a przede wszystkim odwzajemnione uczucie.

 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: OPAL
W tym miesiącu możesz szczególnie zamartwiać się o swoje dzieci. Niebo już dostrzegło Twoją wzmożoną troskę, a więc już otoczyło je troskliwą opieką. Anioły czuwają nad Tobą i Twoimi dziećmi nieustannie, ofiaruj temu swoje zaufanie. Opal jest przy Tobie i Twoich dzieciach jako Wasz Anioł Stróż. Opiekuje się Wami bez wytchnienia. Proś Opal o szczególną ochronę, jeżeli widzisz w obecnej chwili taką potrzebę. Ona widzi w nich doskonałość. Zauważa ich dobroć i niewinność – zobacz w swoich pociechach to samo, a wtedy poczujesz ich miłość. Opal kocha Ciebie i Twoje dzieci Boską Miłością, a Twoje dzieci kochają Ciebie. Pozwól sobie to odczuć.

 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: MERLINA
Czujesz, że Twoja aktywność i działania nie przybliżają Cię do wyznaczonego celu. Możesz mieć poczucie, że wciąż stoisz w miejscu, a nawet się cofasz. Brakuje Ci pewności, a to niestety wpływa na spadek Twojej energii. Wynika to z braku odpowiednich informacji. Potrzebujesz dowiedzieć się więcej, aby skierować swoje działanie we właściwym kierunku. Możliwości, które dostrzegasz zdają się być takie same, jednak kiedy zgłębisz temat dokładniej, wybór będzie bardzo prosty! Poproś Merlinę, aby podpowiedziała Ci w snach cenne porady. Potem wyobraź sobie siebie w różnych, dostępnych wariantach. Gdy podczas wizualizacji czujesz napięcie i niepewność, nie będzie to dobra droga. Kiedy poczujesz w swoim ciele ciepło, znaczy że ta droga będzie odpowiednia. Przy podjęciu ostatecznej decyzji skonsultuj sprawę ze swoimi bliskimi, bądź kimś biegłym w danej dziedzinie.

 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: RAYE
W tym miesiącu bardzo istotna będzie dla Ciebie aktywność fizyczna. Zajmij się jogą albo innymi ćwiczeniami, a dzięki temu zwiększysz swoją wewnętrzną i zewnętrzną moc. Ruch da Ci możliwości do realizacji Twoich pragnień i siłę do osiągnięcia postawionego celu. Witalność, którą wzmocnisz, pozwoli Ci na rozpoczynanie i doprowadzanie do końca różnorodnych inicjatyw. Joga dodatkowo pozwoli Ci oczyścić i wyciszyć umysł, a dzięki temu jeszcze bardziej usłyszysz Anielskie głosy przewodnictwa. Gdy czujesz niepewność i onieśmielenie przed podjęciem aktywności, poproś o pomoc Raye. Dzięki niej otrzymasz wskazówki dotyczące odpowiednio dobranych ćwiczeń. Raye wie, że masz dużo pracy i obowiązków, jednak z jej pomocą będziesz w stanie poukładać wszystko tak, aby znaleźć czas na zadbanie o swoje ciało. Pamiętaj, że energia, którą będziesz czerpać z wykonywania ćwiczeń pozwoli Ci być bardziej wydajnym i w domu i w pracy.

 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: SERAFINA
Serafina jest Aniołem Opiekuńczym rodzin. Właśnie pojawia się przy Tobie, aby wspomóc Ciebie i Twoich bliskich. Twoją rodzinę czeka właśnie spora zmiana. Okres, w którym teraz się znajdujesz, może być dla Ciebie wymagający i trudny. To czas, w którym będziesz przygotowywać się do wprowadzenia błogosławionej zmiany. Możesz mieć poczucie niestabilności i chaosu, jednak pamiętaj, że to całkowicie naturalne reakcje. Poproś Serafinę o pomoc, a przeprowadzi Cię bezpiecznie przez trudniejszy okres i pozwoli przezwyciężyć nadchodzące przeszkody. Po burzy nadejdzie piękne słońce. Dla Twojej rodziny oznacza to jej powiększenie bądź piękną zmianę.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: MAYA
Maya zjawia się przy Tobie w związku z Twoich rozwojem i edukacją. Trzyma Cię za rękę, wspiera i doradza. Pamiętaj, żeby nie przerywać swojego kształcenia. Wiedza i doświadczenie, które zdobywasz pozwoli Ci na realizowanie swojego życiowego celu. Mogą nadejść Cię lęki przed tym, że zabraknie Ci funduszy na to, aby kontynuować naukę. Poproś o przewodnictwo Mayę, a dostaniesz zapewnienie, że niczego potrzebnego Ci nie zabraknie. Za jej wstawiennictwem uzyskasz wszelkie dary, które będą konieczne do dalszej edukacji.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 5003
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.