Heart_4
1176 Perełka 2020-09-25 0

Prognoza weekendowa 26.09 - 27.09.20

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.20 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny

Energia bieżącego weekendu pomoże radzić sobie z przeszkodami. Poprowadzi Was do oczyszczenia emocjonalnego. Zobliguje do emocjonalnych powrotów do swoich korzeni, do tego na czym wzrastaliście oraz tego co Was tworzyło. Będzie też korygowała pewne zapędy, w których funkcjonujecie już od jakiegoś czasu, czyli wszystko co jest iluzją lub mijaniem się z prawdą.


Łatwiej będzie Wam znaleźć rozwiązanie trapiących problemów lub osoby, które będą mogły w tym pomóc. Dla stałych relacji może to być jednak trudny i nieprzewidywalny czas. Możecie doświadczać zmienności w emocjach i myślach. Dochodzić będzie do rozmów o charakterze oczyszczającym. Bądźcie szczerzy i nie zwalczajcie uczuć. Jeżeli zaczniecie okazywać te, które są głęboko ukryte lub stłumione i pozwolicie im wypłynąć to zaczniecie zmieniać swój związek. Zapowiadają się powroty – do przeszłości, kochanków, byłych partnerów, znajomości. Niektórzy z Was staną na ślubnym kobiercu lub zaręczą się. Nie będzie brakować Wam pomysłów. Niektórzy mogą zdecydować się na wypoczynek poza miejscem zamieszkania. Możecie wybrać się w podróż za wodę lub nad wodę. Nabierzecie większej ochoty na naukę nowych umiejętności i podejmiecie wiele ambitnych postanowień. Rozważcie czy nie warto podjąć decyzji dotyczącej zmiany dotychczasowego trybu życia na ten zgodny z naturą, aby cieszyć się dużą odpornością psychiczną oraz fizyczną. Zastanówcie się nad zmianą diety i oczyszczeniem się ze wszelkiego rodzaju toksyn i złogów. Uważajcie na wszelkie aspekty związane z płynącą wodą, która jest uzależniająca. Pamiętajcie, aby nie robić niczego na za wszelką cenę. Zatem nie forsujcie się i nie działajcie wbrew siłom, które zgromadziliście.

 

Życzę Wam spokojnego i słonecznego weekendu: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1176
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.