Heart_4
5412 Wróżbita Mateusz Algiz 2020-09-25 0

Miłość w Nowym Roku Numerologicznym

Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia, Finanse, Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Właśnie wchodzimy w energetykę Nowego Roku Numerologicznego 2021. Przez kolejne dwanaście miesięcy kształtować i wpływać na nasze życie będzie wibracja cyfry 5. Daje nam to spory potencjał do różnego rodzaju zmian życiowych. Ten rok niejednokrotnie może nas zaskoczyć! A co będzie działo się w sferze miłości? Oto prognoza uczuciowa dla poszczególnych wibracji na Nowy Rok Numerologiczny


Numerologiczne Jedynki
Dla Jedynek ten rok w sferze uczuciowej może okazać się bardzo szczęśliwy! Ktoś, o kim intensywnie myślicie, do kogo wracacie wspomnieniami, z kim łączą Was refleksyjne sentymenty, może nawiązać z Wami kontakt! Możecie spodziewać się powrotu swojej dawnej wielkiej miłości i wyjaśnienia niedokończonych spraw.
Kobiety z wibracją Jeden w tym roku będą miały bardzo dobre wpływy jeżeli chodzi o macierzyństwo. To dobry czas na życie rodzinne czy też planowanie jej powiększenia. Jeżeli od jakiegoś czasu staracie się o dziecko, w tym roku może się to udać.
Związki partnerskie Jedynek, w których od jakiegoś czasu trwa kryzys, mogą sobie niestety z nim nie poradzić. Ten rok może przynieść zerwanie kontaktów czy też doprowadzić do separacji lub rozwodu.

Numerologiczne Dwójki
Dwójki, które marzą o prawdziwej miłości i głębokim uczuciu – to jest właśnie czas dla Was! W tym roku możecie spotkać osobę, z którą połączy Was uczucie o bardzo głębokim podłożu duchowym. Kiedy ten człowiek stanie na Twojej drodze – poznasz go od razu. Porozumienie dusz pozwoli Wam na zbudowanie trwałej i harmonijnej relacji.
W poszukiwaniu miłości musicie być jednak bardzo uważni, ten rok nie sprzyja wielkim porywom serca i zawieraniu szybkich znajomości. Takie relacje będą wiązały się dla Was ze smutkiem i rozczarowaniem.
W stałych związkach energia nie będzie sprzyjała dobrej komunikacji. To może być okres pełny nieporozumień. Przemilczane problemy będą dawały o sobie znać, a wzajemne pretensje będą wypowiadane na głos. Można spodziewać się wyjazdu partnera lub partnerki, co wpłynie negatywnie na relację.

Numerologiczne Trójki
Trójki w tym roku nie będą zbyt dużej uwagi poświęcać sferze uczuciowej. To rok, w którym ważniejszy będzie rozwój kariery czy zdobywanie finansów.
Trójki, które pozostają w związku partnerskim powinny bardziej przyjrzeć się swojej relacji oraz partnerowi. Oddalenie fizyczne może prowadzić do konsekwencji w postaci zdrady. W waszym związku może pojawić się osoba trzecia, która zaburzy spokój.
W tym roku możecie się także spodziewać nowiny o potomku – choć nie każda Trójka będzie z tej informacji zadowolona.

Numerologiczne Czwórki
Czwórki wejdą w trudny czas jeżeli chodzi o związek. To okres, w którym relacja będzie wystawiona na próbę. Od Waszego działania i zaangażowania zależeć będzie jej przyszłość. Związki, które obecnie przeżywają już kryzys, napotkać mogą na kolejne przeszkody i problemy. Mogą pojawić się także rozmowy o rozstaniu lub rozwodzie, przy czym obie strony będą co do tego zgodne.
Może czekać Was również rozstanie z partnerem spowodowane wyjazdem. Nie broń się przed tym, taka separacja może być bardzo uzdrawiająca dla Twojego związku.
W tym roku Czwórki mogą z ochotą wikłać się w różne romanse. Ogromna potrzeba kochania spowoduje, że Wasze znajomości będą szczęśliwe i intensywne, ale niestety bardzo powierzchowne i krótkie.
 

Numerologiczne Piątki
Dla Piątek szykuje się bardzo szczęśliwy rok w miłości. To właśnie teraz jest czas, aby poznać swoją drugą połówkę i stworzyć poważny związek na stałe. Otwórz się na nowe znajomości, aby nie zmarnować szansy, którą daje Ci ta wibracja. To również idealny czas na zawieranie małżeństwa i zaręczyny. Piątki, które są w związkach mogą spodziewać się oświadczyn.
W związkach, w których działo się do tej pory niekoniecznie dobrze, wejdzie zupełnie nowa energia. To idealny moment, aby odbudować związek, na którym Ci zależy. Rozwiązywanie problemów i dobra komunikacja doprowadzą do ocieplenia stosunków z partnerem.
W tym roku możesz spodziewać się wiadomości o ciąży, co ucieszy nie tylko Ciebie i partnera, ale także najbliższą rodzinę.

Numerologiczne Szóstki
Szóstki powinny rozejrzeć się dokładnie po swoim otoczeniu. Może czekać Cię nowa, szczęśliwa relacja i to z kimś, kogo już znasz. Ktoś, kto gdzieś obok Ciebie jest, intensywnie o Tobie myśli. To idealny moment na zawieranie nowych znajomości – całkowicie „przypadkowo” możesz obudzić w sobie uczucie miłości albo znaleźć przyjaciela na długie lata.
Szóstki, które tworzą już związek, mają bardzo dobry czas na planowanie ślubu. Ten rok może przynieść także informację o ciąży, która będzie pozytywnym zaskoczeniem.
Pary z długoletnim stażem będą mogły cieszyć się odbudowaniem dobrych kontaktów. To czas wspaniałej komunikacji i porozumienia. Wykorzystajcie ten czas na wspólną, pasjonującą podróż.

Numerologiczne Siódemki
Dla Siódemek będzie to niezwykle wymagający czas pod względem uczuć. Konieczne będzie wykazanie się wewnętrznym spokojem i opanowaniem, aby pozytywnie przetrwać ten rok. To rok huśtawki emocjonalnej – czas wielu zmian, od euforycznej miłości, po ciężki kryzys.
W związkach Siódemek może pojawić się uczucie zazdrości, czasami nawet chorobliwej i nieuzasadnionej. Zbyt duża podejrzliwość w stronę partnera może okazać się przyczyną Waszego rozstania. Nie zapominaj dać swojemu partnerowi odpowiedniej swobody i przestrzeni w relacji.
Siódemki, które od dłuższego czasu planują powiększenie rodziny, właśnie w tym roku mogą spełnić swoje pragnienie. Siódemki, które nie planują potomka powinny szczególnie uważać na krótkie relacje, z których może pojawić się wieść o niechcianej ciąży.

Numerologiczne Ósemki
Ósemki w tym roku numerologicznym może spotkać kryzys w długotrwałej relacji. W związkach, w których kryzys trwa już od jakiegoś czasu, mogą pojawić się rozmowy o rozstaniu, separacji lub rozwodzie. To czas, kiedy ciężko będzie Ci zrozumieć potrzeby partnera. Problem z komunikacją jeszcze bardziej pogłębi nierozwiązane wcześniej problemy.
W tym czasie Ósemki, które są singlami mogą spotkać osobę, z którą stworzą stabilną i harmonijną relacje. Będzie to spokojna relacja, która da poczucie bezpieczeństwa, jednak zabraknie tu prawdziwej iskry miłości.
Dla młodych stażem par będzie to idealny moment na większe plany i działania, przykładowo na zamieszkanie razem bądź wspólny zakup mieszkania.

Numerologiczne Dziewiątki
Bardzo intensywny, szalony i spontaniczny rok szykuje się w miłości u Dziewiątek. To czas, w którym będziesz cieszyć się szczególnym powodzeniem u płci przeciwnej. To może przełożyć się na wchodzenie w wiele nowych znajomości. Liczne flirty i romanse, choć bardzo przyjemne, nie będą niosły za sobą żadnych zobowiązań i deklaracji na przyszłość.
Uważaj na to, aby nie angażować się w nowe relacje, może przynieść Ci to rozczarowanie i cierpienie. W tym roku może czekać Cię nieodwzajemnione uczucie.
To będzie dobry moment na podejmowanie przełomowych decyzji – na przykład o odejściu od partnera, z którym związkiem nie przynosi już radości.
Dziewiątki, które pozostają w związku partnerskim, powinny uważać na swój temperament. W tym roku Twoje tajemnice mogą wyjść na jaw.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 5412
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.