Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-11-01
na żywo godz. 20:00

3218 Wróżbita Mateusz Algiz 2020-09-22 0

Horoskop jesienny 2020

Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 3.99 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Jaka będzie jesień dla Twojego znaku zodiaku? Sprawdź przepowienie Tarota...


WODNIK
Miłość: W miłości będzie to okres trudny i wymagający. W związkach partnerskich pojawią się kryzysy i myśli o rozstaniu. Trudne sprawy, które były zamiatane pod dywan, zaczną dawać o sobie znać.
Praca: Sfera zawodowa przyniesie nowe możliwości. Podjęcie nowego stanowiska bądź przystąpienie do nowego projektu da poczucie radości i spełnienia. Otwórz się na nowe kontakty zawodowe.
Finanse: Jesień będzie bardzo dobrym okresem pod względem finansów. Możesz spodziewać się większego przypływu gotówki. Puść pieniądze w ruch – kiedy będą w obiegu, wrócą do Ciebie w większej ilości.
Zdrowie: Mogą pojawić się problemy związane z pracą żołądka. Zadbaj też o odpowiednie nawodnienie. Twój organizm będzie potrzebował więcej wody.

RYBY
Miłość: To czas na to, aby się zakochać! Energia sprzyja Ci, by poznać właściwą osobę do szczęśliwego związku. Ryby będące w związkach partnerskich mogą spodziewać się zażegnania kryzysu lub przełamania trwającej od jakiegoś czasu monotonii.
Praca: W pracy nastąpią nieoczekiwane zwroty akcji. Musisz koniecznie uważać na osoby w Twoim otoczeniu, które będą próbowały kopać pod Tobą przysłowiowe dołki.
Finanse: Pod względem finansów czekają Cię większe i nieprzewidziane wydatki. Możesz poczuć, że sprawy wymykają się spoza Twojej kontroli. Przeczekaj trudniejszy moment, staraj się nie inwestować w tym czasie.
Zdrowie: Na jesień mogą pojawić się dolegliwości związane z układem kostnym, szczególnie jeżeli chodzi o kręgosłup. Wskazany będzie zdrowotny masaż.

BARAN
Miłość: Jesień będzie okresem, w którym możesz spodziewać się odnowienia relacji z przeszłości. Ktoś, kto kiedyś był dla Ciebie ważny, zainicjuje z Tobą kontakt. Może to być początek nowego związku o głębokim podłożu duchowym.
Praca: W sferze zawodowej czeka Cię dobry czas. Zaczniesz odczuwać przyjemność i spełnienie związane z wykonywanym zawodem. Możesz liczyć na przychylność swoich współpracowników.
Finanse: Możesz cieszyć się bezpieczną sytuacją finansową. Czeka Cię także jednorazowy zastrzyk większej gotówki. Wydaj te pieniądze na sprawienie sobie przyjemności.
Zdrowie: Jesień to czas, w którym możesz odczuwać odpływ energii i sił witalnych. Zwiększone przemęczenie i ogólne pogorszenie stanu zdrowia. W tym okresie szczególnie zadbaj o swoje zdrowie.

BYK
Miłość: Pod względem uczuciowym czeka Cię czas stagnacji i rutyny. Relacje z partnerem staną się oziębłe, oddalicie się od siebie emocjonalne. Kontakt z osobą, na który czekasz, nie dojdzie do skutku w tym okresie.
Praca: Musisz uważać na swoich współpracowników. Mogą próbować wykorzystać Twoją pracę do uzyskania czegoś dobrego dla siebie. Stosuj zasadę ograniczonego zaufania, nawet do osób, które będą starały się być miłe względem Ciebie.
Finanse: Jesień będzie wspaniałym okresem jeżeli chodzi o sprawy materialne. Otrzymasz coś wartościowego, czego się nie spodziewasz. Możesz liczyć na wygraną w jakimś konkursie. Czeka Cię odczuwalna poprawa finansowa.
Zdrowie: Czeka Cię ogólna poprawa w zdrowiu, przypływ sił witalnych. W tym okresie musisz szczególnie zadbać o swoje płuca.

BLIŹNIĘTA
Miłość: W sferze uczuciowej będzie to czas niezwykle szczęśliwy. W stałych związkach przełamana zostanie rutyna, ponowne rozbudzenie płomiennego uczucia. Osoby samotne może spotkać nowa, radosna relacja partnerska.
Praca: Dobry czas pod względem sfery zawodowej, możesz liczyć na przychylność ludzi wokół. Uważaj na swoje roztargnienie, zadbaj o większe skupienie w miejscu pracy – może z Twojej winy dojść do jakiejś pomyłki lub błędu.
Finanse: Jesień może być okresem, w którym odczujesz pogorszenie sytuacji finansowej. Uważaj także na nieuczciwych ludzi wokół, ktoś może próbować Cię oszukać lub okraść.
Zdrowie: W tym czasie pogorszy się Twoja ogólna odporność, możesz spodziewać się stanów przeziębienia czy grypy. Szczególną uwagę zwróć na układ oddechowy – gardło oraz płuca.

RAK
Miłość: Jesień może okazać się czasem, w którym podejmiesz niewłaściwe decyzje uczuciowe i trafisz na nieuczciwych partnerów. Nie poświęcaj swojego pełnego zaangażowania w nowe relacje, w efekcie możesz odczuć silne rozczarowanie.
Praca: W sferze zawodowej będzie to moment zatrzymania. Można spodziewać się chwilowego zastoju czy też braku pracy. Nie podejmuj w tym okresie strategicznych i ważnych decyzji zawodowych. Kalkuluj wszystko na chłodno.
Finanse: Sprawy finansowe będą szły spokojnym i ustabilizowanym rytmem. Będzie to dla Ciebie bezpieczna sytuacja, bez nerwów i napięć.
Zdrowie: Na jesień będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Pozostań w kontakcie z naturą, intensywniej dotleniaj swój organizm. Dodatkowo czerp energię przytulając się do drzew.

LEW
Miłość: To będzie dla Ciebie idealny czas w sferze uczuciowej. Możesz spodziewać się samych pozytywnych wiadomości i zdarzeń. W związkach partnerskich nastąpi ocieplenie relacji i zbliżenie się do siebie partnerów. Osoby samotne wejdą w nową, szczęśliwą relacje na dłużej.
Praca: Cięższy czas czeka Cię pod względem sfery zawodowej. Będzie potrzeba walki i udowadniania swoich kompetencji. Konieczne będzie większe zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Finanse: Szczęście się do Ciebie uśmiechnie. W okresie jesiennym masz dobry czas na różnego rodzaju inwestycje finansowe, które przyniosą korzyści. Możesz spodziewać się także większych wygranych. Niespodziewany przypływ gotówki od losu.
Zdrowie: Zadbaj szczególnie o swój wzrok i oczy. Poświęć także czas na ogólną regenerację organizmu – odpoczynek i zdrowy sen.

PANNA
Miłość: W sferze uczuciowej trzeba będzie zachować ostrożność i czujność. Pojawi się osoba, która będzie chciała uczuciowo wykorzystać. W stałych związkach partnerskich może dojść do zdrady.
Praca: Jesień będzie szczęśliwym okresem w pracy. Pojawiają się możliwości awansu, premii, podwyżek. To też czas, w którym można spodziewać się propozycji nowej pracy bądź ciekawego projektu.
Finanse: W sferze finansów będzie to czas spokojny i stabilny. Nie będzie to okres, w którym można liczyć na większe przychody, ale będziesz cieszyć się bezpieczeństwem swojej sytuacji materialnej.
Zdrowie: Pod względem zdrowia ważnym aspektem będą nogi. Należy szczególnie uważać w okresie jesiennym na zbicia, stłuczenia czy złamania kończyn dolnych. Uwagę warto zwrócić też na układ krążeniowy.

WAGA

Miłość: Otwórz się na nowe znajomości. W tym okresie możesz poznać prawdziwą miłość oraz zbudować szczery i szczęśliwy związek na stałe. Osoby, które są w relacjach partnerskich będą cieszyć się odrodzeniem uczuć.
Praca: Pod względem sfery zawodowej Jesień przyniesie Ci nowe możliwości rozwoju kariery. Możesz wykazać się swoją kreatywnością i zająć się zawodowo zupełnie czymś nowym, niż do tej pory.
Finanse: W finansach czeka Cię zastój. Nie zamrażaj pieniędzy, spróbuj puścić je w obieg, aby zaczęły ponownie do Ciebie przychodzić.
Zdrowie: W okresie jesiennym szczególnie zwróć uwagę na sprawy hormonalne oraz tarczycę. W przypadku kobiet mogą pojawić się dolegliwości ginekologiczne.

SKORPION
Miłość: Okres jesienny skłoni Cię do głębszych przemyśleń na swój temat i na temat Twojego związku. Spojrzysz z zupełnie innej strony na swojego partnera. Czeka Cię podjęcie ważnych decyzji w życiu osobistym.
Praca: W sferze zawodowej będzie to bardzo dynamiczny okres. Sporo pracy i sporo nowych wyzwań. Możesz objąć nowe stanowisko, a nawet całkowicie zmienić pracę. Możesz liczyć na pomoc ze strony przyjaźnie nastawionego mężczyzny.
Finanse: Twoja sytuacja finansowa pozostanie bez większych zmian. Musisz jednak uważać na osobę, która będzie udawała przyjaciela. Nie będzie to osoba uczciwa. Nie wchodź w inwestycje i nie pożyczaj pieniędzy – możesz ich nie odzyskać.
Zdrowie: W okresie jesiennym czeka Cię dobre zdrowie. Zadbaj bardziej o aktywność fizyczną, częściej obcuj z naturą i wdychaj świeże powietrze.

STRZELEC
Miłość: W sferze uczuciowej przyszedł czas na chwilę zabawy i szaleństwa. Otwórz się na nowe znajomości i doświadczaj. Możesz budować intensywne i radosne, ale jednak krótkotrwałe relacje. W związkach partnerskich można spodziewać się wiadomości o ciąży.
Praca: Pod względem sfery zawodowej będzie to okres wymagający. Możesz czuć, że Twoje staranie i zaangażowanie w obowiązki nie jest odpowiednio doceniane i wynagradzane. Musisz też uważać na nieuczciwego współpracownika.
Finanse: Sytuacja finansowa w tym okresie nieoczekiwanie się odmieni na lepsze! Niespodziewany przypływ gotówki od losu. Może to być wygrana w konkursie lub otrzymanie spadku. Wartościowa rzecz zostanie Ci ofiarowana.
Zdrowie: Na jesień będzie Ci dopisywało dobre zdrowie. Coś, co doskwierało wcześniej, zostanie uleczone. Uważaj na stłuczenia lub złamania kończyn dolnych i górnych.

KOZIOROŻEC

Miłość: Jesień może być dość refleksyjnym czasem pod względem uczuć. Myślami będziesz wracać do tego, co było kiedyś. Zamknięcie na nowe relacje, przez co trudno będzie odnaleźć promień radości. W związkach partnerskich może pojawić się kryzys lub rozstanie.
Praca: W pracy musisz koniecznie uważać na swoje otoczenie. W okresie jesiennym będzie sporo nieprzychylnych spojrzeń w Twoim kierunku. Ciężko będzie skupić Ci się na wykonywaniu obowiązków. Postaraj się oczyścić atmosferę w miejscu pracy.
Finanse: Przed Tobą trudna sytuacja i ważna decyzja do podjęcia na sferze finansowej. Skontaktuj się z pomocą osobą, aby spróbowała racjonalnie Ci doradzić. Od Twojej decyzji będzie zależeć Twoja sytuacja materialna.
Zdrowie: Będziesz cieszyć się bardzo dobrym zdrowiem. Jesień da Ci ogromny przypływ energii i sił witalnych. Możesz spodziewać się ulgi w dolegliwościach, które pojawiły się wcześniej, a nawet uleczenia trwających schorzeń.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 3218
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.