Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-11-01
na żywo godz. 20:00

1316 Vera 2020-09-21 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 21.09 - 27.09.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Co przyniesie nowy tydzień w sferze biznesowej? Sprawdź już teraz!


21 wrzesień - poniedziałek

Miły dzień, pełen wyśmienitych aspektów. Sekstyl Księżyca do Jowisza, Plutona, Saturna i Słońca naładuje nas optymizmem, zapowiada zyski materialne, duże transakcje finansowe, udane lokaty kapitału. Niewykluczone pomyślne rozwiązanie problemów związanych z podatkami, długami, spadkiem czy alimentami. Problemem może być kwadratura Merkurego z Plutonem, która przyniesie niezrozumiały niepokój, pobudzenie, podejrzliwość czy złe przeczucia. Zrezygnujmy z wyjazdów, bądźmy ostrożni i czujni.

 

22 wrzesień - wtorek

Bardzo sympatyczny dzień, choć przypominający o odejściu lata. Przejście Słońca ze znaku Panny w znak Wagi to początek astronomicznej jesieni. Słońce pozostanie w znaku do 22 października, będąc pod władaniem Wenus. To doskonały czas na złagodzenie sporów, czy różnic zdań, na wzmocnienie autorytetu i prestiżu. Daje możliwość zdobycia popularności, większego niż dotychczas kontaktu ze sztuką, reguluje sprawy prawne. Sprzyja ludziom sztuki, dyplomatom, handlowcom, oraz osobom wykonującym inne wenusjańskie zawody.

 

23 wrzesień - środa

Korzystne aspekty Księżyca do Wenus, Merkurego i Marsa to czas przypływu sił i energii. Ludzie stają się aktywni, pełni inicjatywy. W pracy wzrasta przedsiębiorczość, szczególnie związana z wysiłkiem fizycznym. Dobry nastrój i optymizm odbijają się na wypowiedziach i działaniach związanych z reklamą. Niwelują się sprzeczności między płciami, łatwo znaleźć kompromis i wspólny punkt widzenia. Atmosfery nie zepsują nawet kwadratury Księżyca do Neptuna oraz Merkurego do Saturna. Uważajmy jednakże na ewentualne pomyłki z powodu roztargnienia, braku koncentracji i różnych czynników odwracających uwagę.

 

24 wrzesień - czwartek

Trudny dzień. Przejście Księżyca do znaku Koziorożca obniży nastrój emocjonalny i obnaży szarą rzeczywistość. Wzrośnie poczucie obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skierowana będzie ku sprawom materialnym. Nasili się dążenie do podtrzymania prestiżu i honoru, do zachowania nieskazitelnej reputacji. Ważna będzie rzeczowość i lakoniczność oraz podporządkowanie regułom, prawu i przepisom. Surowość aspektu podkreśli niekorzystna kwadratura Księżyca do Słońca oraz opozycja Merkurego do Marsa, które wniosą niepokój, chwiejność emocjonalną, pretensje i niecierpliwość.

 

25 wrzesień - piątek

Bardzo skomplikowana aura dnia. Księżyc w koniunkcji z Plutonem i Saturnem, w pozostającym, od dwóch dni, znaku Koziorożca, mogą przynieść mroczne myśli, zniechęcenie, poczucie braku wyjścia z sytuacji, wrażenie porzucenia, przemoc, sprzeciw wobec zastałym formom. Dzień pełen napięcia, trudnych rozmów, negocjacji, braku poczucia bezpieczeństwa. Może dochodzić do awantur, strajków, manifestacji. Dodatkowo sprawy komplikuje koniunkcja Księżyca do Jowisza, która dodaje negatywnej energii i powiększa problem.

Uważajmy, unikajmy publicznych wystąpień i dużych skupisk ludzkich.

 

26 wrzesień - sobota

Dalszy ciąg niekorzystnych wpływów złoczynnych planet. Nocne kwadratury Księżyca do Marsa i Merkurego przyniosą brak snu, natrętne myśli, chwiejność emocjonalną, drażliwość a w konsekwencji całodzienny niepokój, czy burzliwe rekcje.

Zwiększa się ryzyko wypadków, pożaru, skaleczenia ostrymi przedmiotami, ostrych zatruć. Zachowajmy zasady bezpieczeństwa. Unikajmy konfliktów i sporów.

 

27 wrzesień - niedziela

Księżyc w znaku Wodnika oraz przejście Merkurego w znak Skorpiona wywołają w ludziach przesadną krytykę, dociekliwość, zgłębianie tajników naszej egzystencji, tematy z pogranicza życia i śmierci oraz kruchości ludzkiego życia. Te negatywne myśli nasilą chęć do publicznych demaskacji, zaktywizują mściwość, oskarżanie, szukanie ofiary i winnych ewentualnych krzywd. Relacje międzyludzkie mogą teraz przechodzić próbę wytrzymałości.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1316
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.