936 Perełka 2020-09-18 0

Prognoza weekendowa 19 - 20.09.20

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia, Praca, Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia bieżącego weekendu pozwoli Wam wyjść z jaskini podświadomości, lęku oraz sytuacji, które doprowadziły już do granic wytrzymałości. Niektórym pozwoli przejrzeć na oczy i dostrzec w jakiej iluzji trzyma ich, ich własny umysł. Sprawi, że z zupełnie innego poziomu zaczniecie postrzegać pewne sprawy. Skłoni też do refleksji nad tym, czy to czego trzymacie się kurczowo jest na pewno tym czego tak naprawdę chcecie. Przyniesie ze sobą nowe pomysły, myśli, idee, a także sytuacje i ludzi, którzy pomogą Wam je zrozumieć.


Raczej nie będzie spokojnie i bezproblemowo. Możecie przeżywać trudne chwile. Część z Was może zetknąć się z sytuacjami, którym mogą towarzyszyć silne emocje. W relacjach może dochodzić do wszelkiego rodzaju konfliktów. Może też okazać, że czeka na Was jakieś ciekawe zajęcie. Bądźcie ostrożni i uważni w podejmowanych w tym czasie wszelkiego rodzaju decyzji. Zachowajcie ostrożność w zarządzaniu pieniędzmi oraz ruchu drogowym. Uważajcie na podstępne działania własne i otoczenia, gdyż trudno je będzie naprawić w przyszłości. Nie sprzeciwiajcie się pojawiającym się zmianom, ponieważ poprzez swój upór możecie wywrócić swój świat do góry nogami. Bądźcie dla siebie ciepli i wyrozumiali. Zachowajcie cierpliwość i spokój. Odłóżcie na bok zadawnione urazy. Wyciągnijcie rękę do zgody.

 

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę pogody ducha: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 936
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.