Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

3997 Margaritaastro 2020-09-17 0

Nowy rok numerologiczny

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Uczucia Partnerstwo Finanse
0048223 285 139 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 273 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

17 września wchodzimy w nowy rok numerologiczny. Nadchodzi czas na duże zmiany. Także dziś mamy Nów Księżyca w Pannie czas na czary.


Ten rok numerologiczny nie będzie sprzyjał związkom. Dużo będzie par, które staną na ślubnym kobiercu,. a także się zaręczyć. Tylko mam złe wieści - te związki często nie będą udane.

17.09.2020 przypada także Nów Księżyca i ten nów z połączeniem Nowego Roku Numerologicznego da nam początek wielu ważnych zmian w naszym życiu. W każdym roku mamy zmianę roku numerologicznego, który przyciągnie wydarzenia z życia, takie jak ślub, rozwód czy ciąża. Każdy rok numerologiczny ma swój charakter, a także zastosowanie w naszym życiu inne. Takich odczuć mamy aż dziewięć, gdyż tyle jest Numerologicznych Roków.


Podczas Nowiu Księżyca 17.09 zakończy się także czwarty rok numerologiczny, a więc wchodzimy w piąty. Przyniesie on nam ogromne zmiany w naszym życiu. Także poczujemy przyspieszenie w działaniach, odczujemy dynamikę, co za tym idzie czas niepewności, a także zacznie nas otaczać chaos i nerwy.


Zmiany jakie nastąpią nie będą tak złe i tragiczne. Te zmiany będą nas uczyć jak stać się lepszymi i niezależnymi. Omijajmy wszelkie sytuacje powiązane z agresją. Tu 5 rok numerologiczny da nam odczuć nerwowość i agresję. Nie idźmy w myślenie „po trupach, a do celu”. Żaden cel nie zostanie osiągnięty agresją i dominacją.


Zwróćmy uwagę na to, że teraz więcej będzie zapału, ale tylko zapału i na tym koniec. Uważajmy także na inwestycje, nie będzie to także dobry moment  na nie. Omijajcie stawianie wszystkiego na jedną kartę. Nic z tego, tu nic nie będzie. Także inwestorzy na giełdzie - uwaga - będą spadki dla tych co kupują i sprzedają. Poczekajcie gdyż czeka was strata. Będą duże spadki na giełdzie. Uwaga także na kredyty - spowodują wam blokadę na kilka dobrych lat.


Mimo wszystko nie spisujmy tego nowego roku numerologicznego na straty. Dla tych co lubią podróże czy Ci co chcą zmian w życiu, np. miejsca zamieszkania czy kraju oraz pracy  - to wasz czas. Te kwestie możecie zmienić na lepsze mimo, że nie będzie to na początku wyglądać super. Ale pamiętajcie, liczy się efekt końcowy.

W piątym roku numerologicznym odczujemy w naszym życiu osobistym chęć zmiany. Będziemy chcieli zmian nawet takich wielkich, z wielkim przytupem. Zechcemy na nowo układać sobie życie. Mamy bardzo dobry czas na otwarcie, a także realizację planów związanych z otwarciem nowego biznesu. Jednak  rozwaga będzie wskazana.

 

Co Ci przyniesie ta zmiana poniżej krótki opis wibracji:

1- poprawisz swoją relację w życiu towarzyskim, a także rodzinnym. Wykorzystaj ten moment na to by zrobić w tych aspektach porządek w swoim życiu. Możesz stanąć na ślubnym kobiercu, jeśli czekasz na upragnione dziecko - to ten moment nadejdzie. Dla związków, w których wypaliła się miłość - postanowicie się rozstać.

 

2- Wspaniałe wieści ten rok będzie dla Ciebie znakomity. Czeka cię rozwój osobisty. Nadchodzą zmiany pracy, domu, a także miłości. Możesz w tym czasie dużo podróżować, mogą to być podróże służbowe, odniesiesz sukcesy, na które czekasz. Powodzenia!

 

3- Czas na słońce w twoim życiu, masz wspaniały czas na realizację. Myślałeś o biznesie? Proszę bardzo to najlepszy moment. Masz plany co do zakupu nieruchomości, auta? To właśnie teraz ten moment. Masz taką siłę, że można pozazdrościć. Czekają Cię sukcesy. Przez ten cały nawał sukcesów nie zapominaj o rodzinie i bliskich.


4- Szykuje się rewolucja, czas zakończeń tego co ciążyło na sercu. Musisz wszystko co stare rozwiązać zakończyć, to ten czas. Wspaniały czas na zmianę pracy, a nawet miejsca zamieszkania. Czas na porządki. Jeśli masz jakieś sprawy urzędowe nie zakończone, postaraj się zakończyć je teraz, inaczej będzią się za Tobą ciągnąć w nieskończoność.


5- Nowe idzie. To będzie znakomity czas dla Ciebie. Marzysz o tym, żeby rodzina się powiększyła? Proszę bardzo, masz teraz dobry czas na rodzicielstwo. Piątki numerologiczne, które są samotne - to już stanie się nudne  dla Was, zechcecie mieć przy sobie swoją połówkę. Czas na miłość.


6- Dla ciebie szóstko jest przesłanie. Uwaga na zdrowie, a także - skup się na swojej rodzinie. Twoja wspaniała intuicja, a także umiejętność rozwiązywania problemów, pomoże uporać ci się z problemami w rodzinie. Panowie musicie uważać na złe kobiety. Będą wspaniale szukać waszego słabego punktu, a później to wspaniale wykorzystają.


7- Masz wspaniały czas na spełnienie, a także na realizację. To czas waszej radości. Zaczniesz także realizować swoje plany i mieć super przygody życiowe. To twój rok spełnienia się w każdej dziedzinie. Spełnisz także swoje marzenia. Tu zadziała przyciąganie - co myślisz, to otrzymasz, co mówisz - to się spełni. Masz w sobie moc.


8- Będziesz mieć super czas na to by budżet swój poprawić. Ósemki macie idealny czas teraz na prace, zarobek. Ale, nie zapominaj o niczym, a także pilnuj się planu i wytycznych. To co teraz zasiejesz będziesz mieć przy sobie przez 5 lat. Zacznij uruchamiać w sobie szybkość działania. W końcu w tym jesteś ósemko najlepsza.

 

9- Nadchodzą duże zmiany życiowe. Czeka cię przeprowadzka, zmiana nawet kraju zamieszkania oraz zmiana pracy. Masz chęć na nowo ułożyć sobie życie, chcesz żyć na własnych warunkach i realizować plany. To będzie czas dla ciebie na zamiany, ale także dużo będziesz mieć w sobie buntu. Czasem bunt będzie wskazany, ale tylko jak będziesz przekonany o racji. Inaczej możesz popaść w konflikty więc uważaj.

 

Pozdrawiam


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Margaritaastro
Margaritaastro
708 788 273 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Margaritaastro, odwiedzin: 3997
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.