Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

1364 Vera 2020-09-14 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 14.09 - 20.09.2020

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Praca, Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Jaki będzie kolejny tydzień września w biznesie? Może wygrasz na loterii? Sprawdź!


14 wrzesień - poniedziałek

Księżyc w znaku Lwa nasili w ludziach aktywność, optymizm, wrażliwość na oznaki uwagi i komplementy. Interesy będą szły pomyślnie, wzmocnią się zdolności organizatorskie i chęć do działania. Dodatkowo koniunkcja Księżyca z Wenus, wniesie uśmiech i optymizm a problemy zawodowe uda się załagodzić drogą pokojową. Wieczór to znakomity czas na rozrywkę i odpoczynek.

 

15 wrzesień - wtorek

Trudny, emocjonalny dzień. Trygon Słońca z Plutonem zweryfikuje nasze układy i relacje z otoczeniem czy przyjaciółmi. Możliwy początek znajomości z kimś wpływowym czy pojawienie się znaczących sponsorów a także powstanie nowych organizacji, związków, czy korporacji. Lekkie zamieszanie czeka nas w związkach uczuciowych, spowodowane kwadraturą Wenus z Uranem. Możliwe nieprzyjemne spotkania, pozostawiające bolesny ślad w psychice. Należy podchodzić ostrożnie do zawieranych znajomości.

 

16 wrzesień - środa

Przejście Księżyca do znaku Panny nastroi nas dążeniem do rzeczowości, wprowadzenia porządku w dokumentacji czy większego niż dotąd korzystania z informacji. Wzrośnie łatwość zawierania transakcji handlowych, choć z wieloma obwarowaniami, czy uwagami. Możliwe kontrole w biurach i urzędach. Uważajmy ażeby nie zaplątać się w szczegółach.

Dodatkowy aspekt w postaci trygonu Księżyca do Urana nastroi wszystkich pozytywnie i łagodnie.

 

17 wrzesień - czwartek

Dzień zdominuje chaos, brak koncentracji, napięcie emocjonalne. Przyczyną będzie kwadratura Merkurego z Jowiszem. Na szczęście trygon Księżyca do Plutona oraz Słońca z Saturnem będą wsparciem i spłaszczą negatywne reakcje a Nów, czyli koniunkcja Księżyca do Słońca, w znaku Panny, zmusi nas do racjonalnego myślenia. Postawimy na rzeczywistość i realny plan działania.

 

18 wrzesień - piątek

Wspaniała aura dnia ! Księżyc w znaku Wagi i jedyny w tym dniu tranzyt, czyli sekstyl Księżyca do Wenus, przyniosą dobry nastrój, rozrywkę, radość ze spotkań towarzyskich. Praca upłynie w znakomitym nastroju a wieczór będzie zaczątkiem ciekawych znajomości, nawiązywaniem przyjaźni, wyjściem na spotkania z rodziną i bliskimi. Waga sprzyja zgodzie i rozsądkowi. Pojawi się gotowość do partnerstwa i spokojnych rozmów. To już ostatni weekend lata – wykorzystajmy go właściwie.

 

19 wrzesień - sobota

Wczorajszy dobry nastrój może być dziś zepsuty kilkoma nieprzyjemnymi aspektami Księżyca do Jowisza, Merkurego, Plutona, Saturna i Marsa. Dzieło zwieńczy przejście Księżyca do znaku Skorpiona. Pojawi się agresja, krytycyzm, niecierpliwość, kaprysy, gotowość do kłótni, negatywne reakcje pod wpływem alkoholu. Nasilą się także wątpliwości, nieufność i podejrzliwość. Może wzmóc się zazdrość a nawet przemoc.

 

20 wrzesień - niedziela

Dzień pod wpływem niekorzystnych tranzytów. Księżyc w znaku Skorpiona z opozycją do Urana i kwadraturą do Wenus wywołają zmienność nastroju, nakręcanie się emocji, skrajność zachowań. Możliwe nagłe awarie, wybuchy, pożary, problemy z urządzeniami elektrycznymi. Mogą mieć miejsce kłótnie spowodowane problemami finansowymi czy małżeńskimi. Najlepiej w tym dniu zrezygnować ze wszystkich spraw związanych z finansami, nie mieć do czynienia a cudzymi pieniędzmi, ani ich pożyczać.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1364
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.